Skocz do zawartości
Forum

Pogaduchy o wszystkim i o niczym


Kinqa

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj się wkurzyłam, bo przez to, że Szymka wychowawczyni nie ma, to dzieci nie pojadą na konkurs recytatorski.

I w sumie nawet nie przez to, że jej nie ma, tylko ona podobno stwierdziła, że żadne dziecko się nie przygotowało i nie umie recytować

A jak rozmawiałam z rodzicami, to nikogo z dzieci nie przepytała, a poza tym dwa tygodnie jest już na zwolnieniu, więc skąd ona może wiedzieć.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Martek73, a czy Ty masz możliwość, żeby pojechać z dzieckiem, jako opiekun? Jeżeli tak, to jedź! Rozumiem, ze dzieci były zgłoszone na konkurs? Idź z tym do dyrekcji. Powiedz, że możesz osobiście pojechać.
Ja przez wiele lat brałam udział w konkursach recytatorskich.
Często przygotowywałam się sama. To bardzo ciekawe doświadczenie dla dzieci. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

anaaa
Natka jak tam samopoczucie lepiej trochę? ja wczoraj miałam jakiś taki dzień do bania z nastrojem.
Martek no wkurzyłabym się nie ma jej to jakim cudem może się wypowiadać na temat przygotowania dzieci.. gdzie tu poszanowanie nauki dzieci pod ten konkurs.

anaaa dzięki już troche lepiej bo wreszcie sie wyspałam to chyba zmęczenie tak mnie powala
Martek niezły tekst :D

Odnośnik do komentarza

Natka o tak zmęczenie potrafi popsuć nastrój -obstawiam, ze i u mnie podobny powód był heh..
ja dziś się w końcu wyspałam :) i niby nie spałam jakoś mega długo ale nikt mi nie przerywał snu ..no raz Kasia w nocy ale to chciała do wc więc usprawiedliwiona ;)
Wysprzątałam od razu całe piętro po wstaniu -korzystając, ze dziewczyny nie zdążyły jeszcze zrobić dodatkowego bałaganu u siebie w pokojach. No i mop użyty pierwszy raz został :D - fajna sprawa,że nie trzeba latać co kawałek płukać "ścierki" choć trochę ciężki.
Lecę po kawkę - kto chce? ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...