Skocz do zawartości
Forum

Koniec świata w grudniu 2012 roku


Margeritka

Rekomendowane odpowiedzi

Inkaaa
ma-mmi
Margeritka
Co myślicie, ja zauważyłam w mieście bilbordy z datą końca świata, ale u mnie to postrachu nie wywołuje, a jak jest w Waszych miejscowościach? Bo za granicą podobno poruszenie

Margeritka ja tam sie z forum dowiedzialam wiec z ta zagranica to nie tak do konca....

ma-mmi a może ten koniec to będzie tylko w Pl? :hahaha:

Pacz cholercia nie pomyslalam:iroq:

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

ma-mmi
Inkaaa
ma-mmi

Margeritka ja tam sie z forum dowiedzialam wiec z ta zagranica to nie tak do konca....

ma-mmi a może ten koniec to będzie tylko w Pl? :hahaha:

Pacz cholercia nie pomyslalam:iroq:

taki żart. A tak poważnie to ja mam słabą psychikę, nie mogę takich rzeczy czytać :cheess:

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
ma-mmi
Inkaaa

ma-mmi a może ten koniec to będzie tylko w Pl? :hahaha:

Pacz cholercia nie pomyslalam:iroq:

taki żart. A tak poważnie to ja mam słabą psychikę, nie mogę takich rzeczy czytać :cheess:

Ja to mowie bedzie co ma byc i trzeba cieszyc sie kazdym dniem

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

ma-mmi
Inkaaa
ma-mmi

Pacz cholercia nie pomyslalam:iroq:

taki żart. A tak poważnie to ja mam słabą psychikę, nie mogę takich rzeczy czytać :cheess:

Ja to mowie bedzie co ma byc i trzeba cieszyc sie kazdym dniem

Jak faktycznie ma być koniec 21.12 to mało tych dni mi zostało. Nawet nie zostanę mamą do tego czasu...

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
ma-mmi
Inkaaa

taki żart. A tak poważnie to ja mam słabą psychikę, nie mogę takich rzeczy czytać :cheess:

Ja to mowie bedzie co ma byc i trzeba cieszyc sie kazdym dniem

Jak faktycznie ma być koniec 21.12 to mało tych dni mi zostało. Nawet nie zostanę mamą do tego czasu...

Inkaaa no ja Cię proszę, nie wygłupiaj się :)
Jeszcze się zdążysz nacieszyć dzidziolem, zaciskam kciukasy, żeby jak najszybciej!

Odnośnik do komentarza

Daffodil
agusia20112
a patrzcie,ktos uwierzy nabierze kredytów,albo oszczędności przepuści na zabawę,bo juz koniec
a tu świat dalej istnieje...i potem spłacaj

No nieeee, w takie przypadki to aż ciężko mi uwierzyć :)

a ja myślę, że znalazło by się takich paru.. na świecie idiotów nie brakuje..;)

Odnośnik do komentarza

agusia20112
Daffodil
agusia20112
a patrzcie,ktos uwierzy nabierze kredytów,albo oszczędności przepuści na zabawę,bo juz koniec
a tu świat dalej istnieje...i potem spłacaj

No nieeee, w takie przypadki to aż ciężko mi uwierzyć :)

oj sa tacy co biorą na poważnie ten koniec

Niestety głupich nie sieja, sami się rodzą.

Ludzie są podatni na takie sugestie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

łojeju jeju kłonieć świoto nadchodzi :noooo:
hehehe :D

Inkaaa
Kiedyś czytałam artykuł, że majowie jednak się pomylili i nie będzie jednak końca świata w grudniu 2012 :sofunny:

ja oglądałam dokument na Discovery no i to są bzdury.....no a nasz kalendarz sie kończy co roku i jakoś końca świata nie ma :sofunny:
jbio
_Alfa_
O nie zgodzę się, Ameryka na pewno jest przygotowana :D


Irlandia nawet nie wie, że ma być coś takiego :)

no u nas w Anglii też nic takiego nie ma :hmm: bo ja tu koniec świata odwołałam bo na wesele ide w przyszłym roku w Sierpniu :smile_move:
Margeritka
podobnie było z rokiem 2000, kiedy ludzie podobno nabrali kredytów, bo wielu myślało, ze to koniec świata będzie

no pamietam, miała być masakra-że padną wszytskie serwery bo się pierwsza cyfra zmieniała, i miał byc krach na giełdzie i takie inne...no i ???? nic :36_19_3:

jak dla mnie to zostało wywołane sztucznie tak samo jak ten cały kryzys....i jak zwykle Ameryka za tym stoi.
a tak a poropos widziałyście ten program na Discovery- czekając na apokalipsę?? mówie wam masakra....jak to w stanach

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
łojeju jeju kłonieć świoto nadchodzi :noooo:
hehehe :D
Inkaaa
Kiedyś czytałam artykuł, że majowie jednak się pomylili i nie będzie jednak końca świata w grudniu 2012 :sofunny:

ja oglądałam dokument na Discovery no i to są bzdury.....no a nasz kalendarz sie kończy co roku i jakoś końca świata nie ma :sofunny:
jbio


Irlandia nawet nie wie, że ma być coś takiego :)

no u nas w Anglii też nic takiego nie ma :hmm: bo ja tu koniec świata odwołałam bo na wesele ide w przyszłym roku w Sierpniu :smile_move:
Margeritka
podobnie było z rokiem 2000, kiedy ludzie podobno nabrali kredytów, bo wielu myślało, ze to koniec świata będzie

no pamietam, miała być masakra-że padną wszytskie serwery bo się pierwsza cyfra zmieniała, i miał byc krach na giełdzie i takie inne...no i ???? nic :36_19_3:

jak dla mnie to zostało wywołane sztucznie tak samo jak ten cały kryzys....i jak zwykle Ameryka za tym stoi.
a tak a poropos widziałyście ten program na Discovery- czekając na apokalipsę?? mówie wam masakra....jak to w stanach

ja oglądałam może pół odncinka tyle wytrzymałam....alr rozwaliła mnie kobieta, która bierze leki na raka i co trzecią tabletkę odkłada na koniec świata....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...