O wszystkim

Ubezpieczenie medyczne

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Yvone

~Yvone

ja chcę się umówić z panem z Avivy jak to u nich cenowo i zakres usług jak wygląda, zobaczymy co mi powie, bo na stronie nie ma kalkulatora składek.

Margeritka
dzięki dziewczyny za wyjasnienia, ja nie mam czegoś takiego, ale u mnie na przykład pediatrę mam w innej przychodni niż ginekologa, w jeszcze innej ortopedę dla Oli, więc w sumie to by się raczej u mnie nie sprawdziło...
Yvone a moze warto podzwonić po przychodniach z twojego miasta i zapytać co i jak z cenami dla osób prywatnych?

no to może tak być, że wyślą do innego. to jest takie ubezpieczenie, ze firmy ubezpieczeniowe mają podpisane umowy z kilkoma przychodniami i ja do nich w razie potrzeby dzwonię i jeśli mi nie zależy na konkretnym lekarzu ale na czasie to kierują mnie tam gdzie najszybciej.
mi nie chodzi, o to, żeby być przywiązanym do konkretnej przychodni, tylko mieć szybką pomoc wszędzie i o każdej porze.

Afirmacja

Afirmacja

Yvone ja kiedyś miałam tylko dla siebie w Compensie, płaciłam 90 zł, teraz mamy w trójkę w PZU za 82 zł. Zarówno wtedy jak i teraz korzystałam z poradni LuxMed i bardzo sobie chwalę. Wizyty domowe, badania, specjaliści najpóźniej w tydzień od umówienia wizyty. Do tego oczywiście bardzo miła obsługa, wszystko wprowadzane do komputera i nawet jak idę do innej poradni to oni mają wgląd do historii choroby itp

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy9vvjer34y26l.png
Kiedy zapadnie zmierzch cienie otocz

23143 afirmacja Kobieta, 29 lat, Katowice
marysia2008

marysia2008

Weźcie pod uwagę medicover - to chyba jedna z największych i najszybciej rozwijających się firm w tej branży. Na stronie znajdziecie informacje o pakietach medycznych, których jest spory wybór. Tu znajdziecie informacje na ten temat. Pozdrawiam :)

36162 marysia2008 Kobieta, 29 lat, łódź
~comeona

~comeona

Kochane chciałabym wykupić sobie jakieś dobre ubezpieczenie na życie. Co byście poleciły?

~Werka17

~Werka17

Ja polecam ubezpieczenie w Lux Med. Masz wielu specjalistów i placówek w prawie całej Polsce. Dodatkowo wizyty umawiasz sobie w łatwy i szybki sposób za pomocą opcji Portal Pacjenta. Mają szeroki wybór ofert dostosowanych do wieku pacjenta.

~kombii

~kombii

Nie wiem czy jest sens bawienia się w pakiety medyczne, to dodatkowy wydatek, a przecież z pensji każdemu pobierają pieniążki na leczenie.. jezeli ktoś nie ma na co wydawac pieniędzy to taki wydatek jak znalazł. ja nie widze żadnych plusów....

~szalona mamuska

~szalona mamuska

Czy się ma piakiet medyczny czy nie i tak ponosi sie koszty. Ja bardziej myślę pod kątem dzieci bo czasem potrzebuje alergologa, czasem dermatologa + alergologa.Do tego koszt leków itp wiec nie wiem czy nie lepiej juz pakiet dla nich. W przedszkolu tez ciągle wirusy... w tym przypadku jedynm plusem możliwość zapisania się przez internet a nie dzownien lub wizyta(!) jak w przypadku nfz....