O wszystkim

Studia podyplomowe

Odpowiedzi znajdują się poniżej

serduszko87

serduszko87

Studia podyplomowe powinny być stricte związane z tym, czym się zajmujemy. W przeciwnym wypadku według mnie są stratą czasu i pieniędzy.

33649 serduszko87 Kobieta, 32 lata, Piekary Śl.
es_ze

es_ze

I tak i nie Serduszko87 :)
Znam takich, co poszli na podyplomówko nie związane z wykonywanym zawodem, związane z zainteresowanymi i pasją. I nie dość że byli szczęśliwi, to jeszcze przy zmianie pracy okazało się to plusem w cv. Że się chciało, miało chęć i ochotę.

--

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

42705 es-ze Kobieta, 40 lat, już nie Kraków
szamanka82

szamanka82

lepiej chyba zdecydować się na studia podyplomowe zgodne z naszym wykształceniem lub wykonywanym zawodem

43603 szamanka82 Kobieta, 46 lat, Łódź
basiami1

basiami1 wpis edytowany

Ja wybrałam studia ze względu na mój zawód :) Z racji tego, że zjazdy mam w weekend to nie koliduje to zbyt mocno w moje domowe obowiązki ;)

43617 basiami1 Kobieta, 34 lata, Poznań
cutiron

cutiron

jeżeli ktoś czuje taką potrzebę to jak najbardziej, powinien inwestować we własny rozwój osobisty.

37543 cutiron Mężczyzna, 34 lata, Olsztyn
Delicata

Delicata

Podyplomówka to świetny pomysł jeśli ktoś chce podnieść swoje kwalifikacje w obecnie wykonywanym zawodzie, ale też sposób na to, żeby się przekwalifikować. Jeśli tylko ktoś ma kasę i możliwość (wiadomo, gdy ma się dzieci jest dużo obowiązków i nie każdy może sobie pozwolić), to uważam, że to świetny pomysł. Trzeba się stale rozwijać, kto nie idzie do przodu, ten się cofa.

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
~obywatelmarta

~obywatelmarta

na podyplomówkę zapisałam się miesiąc po porodzie. Mąż się śmiał że chyba hormony mi do głowy uderzyły i zwariowałam. Jednak ja się uparłam i choć ciężko było skończyłam WSH. A wybierając akurat tą szkołę, czytałam przede wszystkim opinie o niej i o samym interesującym mnie kierunku

dolomi

dolomi

Najważniejsze jest, gdy ma się chęci, bo jak ich brak to nawet skończenie najlepszych studiów w normalnym toku bywa nie do przeskoczenia. A często takie dodatkowe aktywności są nawet bardziej doceniane przez pracodawców, bo widać, że dbamy o samorozwój i jesteśmy gotowi na podjęcie nowych wyzwań. Jak masz coś konkretnego na oku, to się nawet nie zastanawiaj wg mnie ;)

60314 dolomi Kobieta, 30 lat, Warszawa
Nela33

Nela33

Jasne, że warto. Choć zgodzę się z moją poprzedniczką, że bez chęci niewiele można osiągnąć. Co do przyszłościowych kierunków, to myślę, że warto postawić na coś związanego z IT lub administracją. W Akademii WSB http://rekrutacja.wsb.edu.pl/studia-podyplomowe jest mnóstwo takich specjalizacji. Do tego wiele zajęć jest prowadzonych przed przyszłych pracodawców, więc jestem pewna, że nie będziesz żałować.

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice