Skocz do zawartości
Forum

Wakacje rodzinne czy bez dzieci?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie z dziecmi!! :):)
Choc przyznam sie,że chciałabym tak tylko na weekend wyjechac bez dzieci,ale nie potrafiłabym zostawic dzieci wbrew ich woli...Co innego gdyby same tego chciały;) Córka to by została ale młodszy to wiem że nie, jeszcze za mały jest:)
Także wakacje tylko z dzieciakami! :):)

http://s1.suwaczek.com/200608194865.png
http://s2.suwaczek.com/200905114562.png

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że z dzieckiem. Nie wyobrażam sobie zostawić na tydzień czy dwa takiego maluszka, a wspólny wypoczynek zbliża rodzinę. Tam gdzie się da zbieram nawet kota :D
Za kilka, kilkanaście lat młoda będzie wolała jechać na kolonie czy obóz, albo ze znajomymi, a nie ze "starymi wapniakami", więc moim zdaniem trzeba wykorzystać ten krótki czas na wspólne spędzenie czasu :)

Odnośnik do komentarza

A nawet gdybym się wybrała bez dziecka to prędzej bym wracała, niż dojechała... Czasami wyskoczę gdzieś sama na kilka godzin, ale myślami jestem wciąż przy Gabryśku...
A co dopiero gdybym wyjechała gdzieś bez niego na kilka dni...O jej! Nie ma mowy!

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

To ja się trochę wyłamię :)
Jak Kuba miał roczek, to został z moimi rodzicami, a my wybraliśmy się w tropiki... Dla nas jako małżeństwa była to super decyzja. Dla nas jako rodziców nieco gorsza, bo tęskniliśmy okrutnie. Kubuś na szczęście moich rodziców uwielbia, więc został u nich z największą przyjemnością i tęsknoty za nami nie okazywał. Nie będę wspominać ile wydaliśmy na telefony :whistle:
Potem kiedy był już starszy jeździliśmy zawsze z nim. Jako dwulatek był już na tyle rozumny, że nie wyobrażałam sobie, że mogłabym mu powiedzieć, że rodzice na wakacje jadą, a on zostaje. Zresztą teraz taką frajdę ma z wyjazdu, że aż się serce cieszy, jak się na niego patrzy :)
Nad morze jedziemy za miesiąc, a on ma już swój plecak spakowany... W środku 50 samochodzików, dwie piły i sznurek, nadmorski niezbędnik :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Ja zazwyczaj wyjeżdżam z dzieciakami ;). Pamiętam jak raz z mężem wybraliśmy się na wycieczkę na weekend i zostawiliśmy naszych brzdąców pod opieką babci. Miałam wyrzuty sumienia i tęskniłam.
Teraz staramy się wynajmować cały domek i planować wakacje razem. Szczególnie, że dzieci nie są już takie małe (5 i 7 lat). W tym roku postanowiliśmy razem ze znajomymi wynająć domki nad morzem w letnisku Rowy nieopodal Słowińskiego Parku Narodowego. Myślę, że będzie fajnie ;)

Odnośnik do komentarza

ja też wybieram wakacje z dziećmi, bo bez nich urlop nie byłby na pewno taki sam. nie wyobrażam sobie poza tym zostawienia moich pociech pod czyjąkolwiek opieką na dłużej niż jeden dzień... zresztą dzieci na wyjazdach nie są wcale takim problemem jeśli miejsce urlopu spełnia kilka dodatkowych wymagań - dla mnie całkiem istotnych ;). sama najczęściej rezerwuję nam hotele na accorhotels. te z których korzystałam miały specjalne pokoje dla dzieci przy pokojach dla rodziców, że nie tłoczymy się wszyscy w jednym pomieszczeniu i to już daje pewien komfort. poza tym w tych hotelach są też specjalne pokoje zabaw dla dzieci. raz nawet zdarzył mi się taki, że można było w nim wynająć opiekunkę na godziny, jeśli rodzice chcą pobyć tylko we dwoje i wyjść sobie gdzieś wieczorem ;).
a poza tym wakacje rodzinne to dla mnie rzecz równoznaczna z wakacjami z dziećmi ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tez z dziećmi, no chyba, ze syn pojedzie któryś np na obóz harcerski,a le to już inna bajka. Ja osobiście nie wyobrażam sobie zostawienia dziecka czy dzieci i pojechania tylko we dwoje na wakacje.Może jak ktoś mieszka z rodzicami, to inna sytuacja, bo dziecko ma babcię na co dzień, ale i tak ja osobiście nie bawiłabym się dobrze na takich wakacjach bez dzieci czy dziecka.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza
Gość malinowymus

u nas jak najbardziej wygrywa rodzinny wypoczynek, co więcej zawsze zbieramy większą ekipę i najczęściej wynajmujemy domki my z dzieciakami i brat męża też z żoną i dzieciakami więc robi się z nas mała wycieczka :) w tym roku zdecydowaliśmy się na agroturystykę Brzezina nad jeziorem i bawiliśmy się fantastycznie, piękna okolica, cudowna przyroda, cisza, spokój i genialna baza do wycieczek, no czego chcieć więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Gość perystynka

Zawsze moze być i to i to ;) Jezeli chcemy sobie jechać gdzieś we dwoje, to dzieciaki zostawiamy dziadkom. Ale zawsze też gdzieś jedziemy z dziećmi, w końcu im wyjazdy też się należą (pomimo zielnych szkół itd.) Nawet jeden-dwa dni są jak najbardziej ok. Polecamy np. jakiś park rozrywki - zwłaszcza rabkoland, byliśmy ostatnio, świetna sprawa

Odnośnik do komentarza
Gość Mistelke

No jasne, ze tak. Na weekend faktycznie mozna pojechać we dwoje, jednak na dłużej, na wakacje dobrze jest zabrać ze sobą dzieciaki. Dzięki temu nie obciaża się nikogo opieką. NO i nie tęskni się :)
Jeśli będziecie szukały noclegu na wakacje to polecam serdecznie poszukac sobie własnego mieszkania z osobną kuchnią, wieksza łazienką. Po pierwsze duża wygoda w przygotowaniu posiłków. Po drugie spora oszczędnosć.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Z mężem każde wakacyjne wyjazdy staramy się planować tak, abyśmy mogli całą rodziną wybrać się w jakieś fajne miejsce. W tym roku z racji na okrągłą 10 rocznicę ślubu Dziadkowie postanowili zająć się dziećmi abyśmy mogli wybrać się w rejs statkiem o którym od dawna marzyła. Udało się wspaniale. Dzieci wybawione,a my wypoczęci. [reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...