O wszystkim

Wakacje rodzinne czy bez dzieci?

Ulla

Ulla

Dziewczyny z uwagi na fakt, że wakacje się już rozpoczęły, chciałabym się was dopytać, jak wy wybieracie - wakacje z dziećmi czy bez?
Czy ktokolwiek z was decyduje się na wyjazd bez dzieci, tylko we dwoje?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kamka88

kamka88

Zdecydowanie z dziecmi!! :):)
Choc przyznam sie,że chciałabym tak tylko na weekend wyjechac bez dzieci,ale nie potrafiłabym zostawic dzieci wbrew ich woli...Co innego gdyby same tego chciały;) Córka to by została ale młodszy to wiem że nie, jeszcze za mały jest:)
Także wakacje tylko z dzieciakami! :):)

--

http://s1.suwaczek.com/200608194865.png
http://s2.suwaczek.com/200905114562.png

7514 kamka88 Kobieta, 31 lat, Rumia
marzen@

marzen@

Oczywiście, że z dzieckiem. Nie wyobrażam sobie zostawić na tydzień czy dwa takiego maluszka, a wspólny wypoczynek zbliża rodzinę. Tam gdzie się da zbieram nawet kota :D
Za kilka, kilkanaście lat młoda będzie wolała jechać na kolonie czy obóz, albo ze znajomymi, a nie ze "starymi wapniakami", więc moim zdaniem trzeba wykorzystać ten krótki czas na wspólne spędzenie czasu :)

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 13 lat, gdzieś daleko stąd...
~aldonka23

~aldonka23

wakacje to tylko z dziecmi!
samemu z mezem mozna sie wybrac-jak jest okazja na weekend

~Helena

~Helena

u mnie tez wakacje z dzieciami:wink:
jakos nie potrafie sobie wyobrazic wakacji bez moich diabelkow:love:

amda

amda

A nawet gdybym się wybrała bez dziecka to prędzej bym wracała, niż dojechała... Czasami wyskoczę gdzieś sama na kilka godzin, ale myślami jestem wciąż przy Gabryśku...
A co dopiero gdybym wyjechała gdzieś bez niego na kilka dni...O jej! Nie ma mowy!

--

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

28929 amda Kobieta, 39 lat, Tutaj
Daffodil

Daffodil

To ja się trochę wyłamię :)
Jak Kuba miał roczek, to został z moimi rodzicami, a my wybraliśmy się w tropiki... Dla nas jako małżeństwa była to super decyzja. Dla nas jako rodziców nieco gorsza, bo tęskniliśmy okrutnie. Kubuś na szczęście moich rodziców uwielbia, więc został u nich z największą przyjemnością i tęsknoty za nami nie okazywał. Nie będę wspominać ile wydaliśmy na telefony :whistle:
Potem kiedy był już starszy jeździliśmy zawsze z nim. Jako dwulatek był już na tyle rozumny, że nie wyobrażałam sobie, że mogłabym mu powiedzieć, że rodzice na wakacje jadą, a on zostaje. Zresztą teraz taką frajdę ma z wyjazdu, że aż się serce cieszy, jak się na niego patrzy :)
Nad morze jedziemy za miesiąc, a on ma już swój plecak spakowany... W środku 50 samochodzików, dwie piły i sznurek, nadmorski niezbędnik :hahaha:

1969 daffodil Kobieta, 37 lat, Kraków
kontraaa

kontraaa

Ja zazwyczaj wyjeżdżam z dzieciakami ;). Pamiętam jak raz z mężem wybraliśmy się na wycieczkę na weekend i zostawiliśmy naszych brzdąców pod opieką babci. Miałam wyrzuty sumienia i tęskniłam.
Teraz staramy się wynajmować cały domek i planować wakacje razem. Szczególnie, że dzieci nie są już takie małe (5 i 7 lat). W tym roku postanowiliśmy razem ze znajomymi wynająć domki nad morzem w letnisku Rowy nieopodal Słowińskiego Parku Narodowego. Myślę, że będzie fajnie ;)

--

29939 kontraaa Kobieta, 0 lat
panna migotka

panna migotka

ja też wybieram wakacje z dziećmi, bo bez nich urlop nie byłby na pewno taki sam. nie wyobrażam sobie poza tym zostawienia moich pociech pod czyjąkolwiek opieką na dłużej niż jeden dzień... zresztą dzieci na wyjazdach nie są wcale takim problemem jeśli miejsce urlopu spełnia kilka dodatkowych wymagań - dla mnie całkiem istotnych ;). sama najczęściej rezerwuję nam hotele na accorhotels. te z których korzystałam miały specjalne pokoje dla dzieci przy pokojach dla rodziców, że nie tłoczymy się wszyscy w jednym pomieszczeniu i to już daje pewien komfort. poza tym w tych hotelach są też specjalne pokoje zabaw dla dzieci. raz nawet zdarzył mi się taki, że można było w nim wynająć opiekunkę na godziny, jeśli rodzice chcą pobyć tylko we dwoje i wyjść sobie gdzieś wieczorem ;).
a poza tym wakacje rodzinne to dla mnie rzecz równoznaczna z wakacjami z dziećmi ;)

--

11297 panna-migotka Kobieta, 0 lat, Wrocław
jbio

jbio

Mam podobnie jak Amda. Wybieram się na kilka godzin na miasto czy do przyjaciółki a ciągle myślę co też te moje kobietki z tatą robią w domu.
Nie wyobrażam sobie wakacji bez dzieci.
Częściej są one bez męża w Pl niż bez dzieci :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

29544 jbio Kobieta, 40 lat, Ballymena UK