Skocz do zawartości
Forum

Zazdrość, jak sobie z nią radzić??


Rekomendowane odpowiedzi

hej postanowilam napisac bo ogolnie najlepiej przydalaby mi sie wizyta u specjalisty ale chodzi mi o czas.mam juz za soba nie udany zwiazek gdzie nie dzialo sie fajnie poznalam naweet prawo piesci,klamstwa,oszustwa..sama wychowuje corke..ale poznalam niedawno faceta mysle ze to ten wlasciwy..jednak moja przeszlosc powraca i wychodzi zazdrosc..wiem to chore az dziwnie mi to pisac ale czasem wkurzam sie gdy ogladamy razem TV i jest jakas gola kobieta,gdy idziemy i wiem ze nieswiadomie by siue spojrzal a akurat bylaby jakas atrakcyja kobieta to juz tez moje oczy zaczynaja sledzic go i jest zazdrosc.Wiem ze niszcze wszystko w ten sposob ale to silniejsze ode mnie.wiem z TV nikt nie wyjdzie ale samo to ze on patrzy na inna gola a pozniej moze idac ze mna do lozka bedzie o niej myslal...prosze was napiszcie mi jak wy sobie radzicie?bardzo to wazne dla mnie

Odnośnik do komentarza

mała doza zazdrości jeszcze nikomu nie zaszkodziła a nawet może dodać pikanterii w związku z lekkim stażem. Nawiązując do oglądania się .....tylko oglądania........to tak zachowuje się normalny człowiek, czy to kobieta czy mężczyzna. i twój facet na pewno nie będzie myślał o innej nawet ładniejszej od ciebie podczas sexu z tobą.Dla mnie jest to niedorzeczne, DLA FACETA. Inną prawdą też jest takie powiedzenie , że KTO DOBRZE JADA W DOMU TO NIE LATA PO MIEŚCIE. A ty skoro sama widzisz problem u siebie to specjalista jest potrzebny na pewno. Myślę , że jego rady będą najbardziej rzeczowe i profesjonalne.Sam mam z tym problem i też wybieram się do psychologa ale to już inny temat i inne przyczyny takiego mojego stanu umysłu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...