Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

Monik spokojnego i długiego snu!

Współczuję braku psiapsiółki u boku..jak Ci tam w ogóle jest z dala od rodzinki i przyjaciół?
Ja to typowe zwierze stadne,bez towarzystwa usycham....

Forum prywatne,bądź prywatny pokój jak najbardziej...

Ja również mam kilka koleżanek w realu poznanych właśnie przez fora....i ba...bardzo sobie cenię te znajomości!...i nie koniecznie mieszkają 5 km ode mnie :Śmiech:

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o mnie, to ja tez stadne zwierze i mimo wszystko sama nie jestem; mam tu pare dobrych znajomych, jedna przyjaciolke w realu i jedna wirtualna poznana dzieki scrapowi.
zycie jakie mam wybralam sobie sama, no moze nie tak do konca bo na poczatku to kolorowo nie bylo a to na poczatku wlasnie sie na ten wyjazd zdecydowalam. ale potem, jak juz wyszlam na prosta i moglam sie zastanawiac czy nie wracac do kraju to poznalam Krzyska i jednak nie wrocilam;
rodzine mam, tutaj, bardzo dobra, tesciowie wspaniali, o lepszych tylko marzyc i szukac ze swieczka a i tak nie znajdziesz; mam dwoch synkow, super faceta, prace, dom...
czasem mi brakuje polski, albo raczej czegos badz kogos kto wie co znaczy "zyc w Polsce, w polskich realiach", oczywiscie nie obecnych bo tych to ja nawet nie znam, ale chcialabym miec tu kogos kto mnie zna, od dawna, z kim moglabym podzielic sie wspomnnieniami z podstawowki, wspomnieniami z czasow..., jak sie zylo jak byly kartki zywnosciowe, jak to bylo jak byl teleranek w TV, jak to sie w zimie szlo 3 km na nogach do szkoly przez zaspy i torami kolejowymi....
jak to dobrze posluchac DZEMU czy Budki Suflera...
no ale nie mam tu nikogo takiego i czasem nachodzi mnie jakas dziwna tesknota, jakies smutki i nostalgia...

no ale mam to forum i wspaniale znajomosci, ktore tutaj zawarlam :D bez nich jestem zadna Polka :D
tym bardziej ze we srode dostaja oficjalne papiery i dekret Narodowosci Francuskiej, a Francja nie uznaje podwojnej narodowosci i dla nich bede od teraz wylacznie Francuzka ,)

Odnośnik do komentarza

A, a propos kumpeli, jak sie poznałyśmy w necie mieszkała te 5km ode mnie z jednej strony, a od końca ubiegłego lata mieszka 5km z drugiej, bo sie pobudowali. Normalnie extra. A nasza znajomość jest tym jeszcze cenniejsza, ze mamy podobne problemy małżeńsko-rodzinne, jakkolwiek dziwnie to brzmi. Zresztą na forum o takiej problematyce się na siebie natknęłyśmy.

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Regina- bpo swiat jest bardzo, bardzo mały ;)
Justynka marudz ile wlezie ;) kto jak kto ale my Cie zrozumiemy :Całus:
a kawunia pysznaaaa:Śmiech:

Moja niestety nie jest pyszna, bo mleka nie mam, a na zakupy wyjść nie mogę, bo jestem z małym sama, mąż w pracy. Rany, czasem to się czuję, jakby mi ktoś kamień do szyi przywiązał. Ale co tam, trza se jakoś radzić, nie? Miłego dnia dla wszystkich!!

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza

Jusynka i co zrobisz????:Smutny:

o Monis normlanie chyba trzeba bedzie te Twoja strone uczcic i dedykacje!!!oby się sprawdziła :brawo:
ja obiecałam sobie dzisiaj nie tknąc komp w sluzbowych celach
ale jak B poszedł spac to ja ciach, umowe jedna wystawilam, rozliczenie przygotowalam i przepisy przesledzilam do podpisania drugiej

ale juz obiad na kuchni dochodzi, zaraz M z synkiem przyjadą, młodszy sie obudzi, zjemy i jedziemy na imprekę rodzinna :Śmiech:

Regina -normalnie znam to uczucie :Padnięty::Padnięty:a kawa bez mleka :Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Ja już p oprac. Od 12.00 do 18.15 to chyba wystarczy w robocie. Teraz robota w domu - trzeba Malucha wykąpać, nakarmić i liczyć na to, ze szybko uśnie. A dziś w nicy obudził się tylko raz o 3.30 na jedzenie i spał do prawie 6.30. Znów jestem "prawie" :Oczko: wyspana. Jutro znów do pracy. Ale co tam, zawsze to choć wyrwę się z domu i przebiorę w coś eleganckiego, a nie ciągle dresik. :Oczko: Miłego wieczorku!!

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...