Skocz do zawartości
Forum

Powrot do pracy


Rekomendowane odpowiedzi

[Witam mam pytanie do mam pracujacych . Czy wasze dzieci odczuly jakos Wasz powrot do pracy? Szczegolnie male dzieciaczki okolo pol roczku . Ja pracuje od 4 dni moj synek skonczyl pol roczku . Nigdy nie przesypial calej nocy , ogolnie zle sypia budzi sie nawet po 5 razy (jest na piersi) ale od kiedy wrocilam do pracy spi koszmarnie!!! poplakuje co 20 minut sie budzi ale nie zawsze chce piers dopiero za 3 razem jak mu ja podstawiam łapie ja i zasypia po to zeby za 15 minut znow plakac . Zabki nie ida sprawdzałam . Jest z babcia na widok ktorej usmiecha sie od ucha do ucha... Boje sie ze strasznie przezywa moj powrot do pracy i zastanawiam sie kiedy do tego przywyknie . Jak bylo u was???

Odnośnik do komentarza

dzikma
o rany, Mama2, współczuję. A jak teraz? polepszyło się coś??Maksio spokojniejszy??

wracam za tydzień do pracy, więc zobaczymy co się będzie działo z moją córcią... stresa mam jak pieron!!

dzikma nie bylo lepiej wiec przechodze na pol etatu od wtorku Maksio zabardzo to przezywa ,malo jadl i zle spal w nocy .Jej mam nadzieje ze Twoja corcia lepiej to zniesie !

Odnośnik do komentarza

mama2
dzikma
o rany, Mama2, współczuję. A jak teraz? polepszyło się coś??Maksio spokojniejszy??

wracam za tydzień do pracy, więc zobaczymy co się będzie działo z moją córcią... stresa mam jak pieron!!

dzikma nie bylo lepiej wiec przechodze na pol etatu od wtorku Maksio zabardzo to przezywa ,malo jadl i zle spal w nocy .Jej mam nadzieje ze Twoja corcia lepiej to zniesie !

oj, to faktycznie lepiej dla Maksia, że będziesz krócej w pracy - trzymam kciuki, żeby zaczął lepiej jeść i sypiać, aby mamusia miała dużo sił ::):

http://s10.suwaczek.com/200906124580.png

Odnośnik do komentarza

mam nadzieje że Przemek lepiej to zniesie. Wracam do pracy za 3 tygodnie i już się tego boję. Z zalożenia wracam na pół etatu ale że mam spory kawałek do dojeżdzania to będe pracować po 9 godzin 2-3 dni w tygodniu a nie codziennie po 4 jak mały nie zaakceptuje tego to nie wiem co będzie. chętnie posiedziałabym z nim dłużej ale później nikt mni enie przyjmie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...