Skocz do zawartości
Forum

Jakie wybrac buteki


Rekomendowane odpowiedzi

Kasia26
Czesc dziewczyny mam pytanie,jakie sa najlepsze butelki szklane czy plastikowe i jakiej firmy,a drugie jakie sa najlepsze smoczki i jakiej firmy,bede mama po raz pierwszy, wiec nie bardzo sie orientuje pozdrawiam

Kasiu jeśli mogę doradzić to polecam butelkę Canpol Lovi, jest świetna, smoczek imituje ssanie z piersi, jest trójprzepływowy, sama butelka (różna wielkośc ml) jest zgrabna i wygodna w użyciu, myciu i sterylizacji, polecam serdecznie, powinniście i Dzidziuś, i Ty być zadowoleni :)
Wrzuć sobie w Google nazwę tej butelki, znajdziesz super wyczerpujące informacje :) Może cena jest wyższa od innych, ale nie aż tak wysoka, a naprawdę warto!

Spokojnej ciąży i zdrowego ślicznego Bobaska :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Kasia26
Czesc dziewczyny mam pytanie,jakie sa najlepsze butelki szklane czy plastikowe i jakiej firmy,a drugie jakie sa najlepsze smoczki i jakiej firmy,bede mama po raz pierwszy, wiec nie bardzo sie orientuje pozdrawiam

Kasiu jeśli mogę doradzić to polecam butelkę Canpol Lovi, jest świetna, smoczek imituje ssanie z piersi, jest trójprzepływowy, sama butelka (różna wielkośc ml) jest zgrabna i wygodna w użyciu, myciu i sterylizacji, polecam serdecznie, powinniście i Dzidziuś, i Ty być zadowoleni :)
Wrzuć sobie w Google nazwę tej butelki, znajdziesz super wyczerpujące informacje :) Może cena jest wyższa od innych, ale nie aż tak wysoka, a naprawdę warto!

Spokojnej ciąży i zdrowego ślicznego Bobaska :)

popieram, fantastyczny wybór :)

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

Widzialam dzis tą Lovi w sklepie i rzeczywiscie wyglada fajnie
ja malemu kupowalam Tommee Tippee bo ma ksztalt piersi i dziecko moze rozpłaszczyć buziolka i nosek jak na maminym cycku ;) bardzo mi one pasowaly, tylko niestety nie miescily sie do ocieplacza :D tak wiec wode mialam w Avencie :)
a teraz uzywamy Aventu :D

Odnośnik do komentarza

Jesli moge sie wypowiedziec to uwazam ze butelka to bardzo indywidualna sprawa a własciwie głownie sprawa smoczka. Dziecko moze niektorych nieakceptowac. Moj kacper od poczatku jest nastawiony na nie jesli chodzi o butelki z waska szyjka.Polecam nie kupowac od razu paru butli tej samej firmy bo potem sie moz eokazac ze beda zbedne.

Obecnie uzywamy Aventowskich i Dr.Brown.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

antalis
Jesli moge sie wypowiedziec to uwazam ze butelka to bardzo indywidualna sprawa a własciwie głownie sprawa smoczka. Dziecko moze niektorych nieakceptowac. Moj kacper od poczatku jest nastawiony na nie jesli chodzi o butelki z waska szyjka.Polecam nie kupowac od razu paru butli tej samej firmy bo potem sie moz eokazac ze beda zbedne.

Obecnie uzywamy Aventowskich i Dr.Brown.

Popieram, my uzywamy AVENTa i jestesmy zadowoleni :Oczko:

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

madalenka
Ja z całego serca polecam Tommee Tippee - imituje pierś kobiety (obsypana nagrodami) i Dr Browns antykolkowe - dwie super firmy!!!!!

Ja też używałam tomme tipppee. Zanim ją kupiłam to zebrałam cały arsenał butelek i smoczków (mam w domu większy wybór smoków i butelek niż w nie jednym supermarkecie). Z jednych się krztusiła z innych nie chciała pić itd. itp. Aż wkońcu tomme tipppee nas uratował ciągnęła jak z cycusia. tak więc również gorąco polecam.

http://img179.imageshack.us/img179/3350/glitteryourwaybc624dc5rq0.gif
http://suwaczki.maluchy.pl/li-9959.png

Odnośnik do komentarza

Buuuu a ja mam wszystkie wymienione (prócz tej Lovi) a mój mały "cycuś" się żadnej nie chwyci.... :Padnięty: Więc póki co jesteśmy związani niemal jak pępowiną bo nie mam jak go zostawić na dłużej niż 2 godziny. :Padnięty: Nawet do fryzjera mama z nim przyszła na karmienie :Szok:
już pomysłów nie mam.... liczę na cud :Szok:

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

:Całus::Całus::Całus:witam!!!!!!!!!!:Całus::Całus::Całus::Całus:
Ja używałam avent ale smoczek miałam 0+ to jest dla noworodków
wolniutko mleko płynie polecam z własnego doświadczenia.!!!!!!!!!!!
najlepsze sa butelki plastikowe, bo szklane łatwo idzie rozbic buteleczke i buteleczka szklana jest stosunkowo leciutka!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam i buziaczki dla was
:Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

Szklaną butelkę łatwiej utrzymać w czystości, nie zarysowuje się i nie pęka pod wpływem wrzątku ale jest ciężka.

Plastikowa jest lekka, ale szybko się niszczy i zabarwia np. od herbatki. Trzeba ją dokładnie myć, bo w zarysowaniach gromadzą się resztki jedzenia i często zmieniać (co 2– miesiące). Ważne jest, by butelka nie uginała przy ucisku. W plastikowej butelce mleko wolniej stygnie.
Butelki antykolkowe zapobiegają połykaniu przez dziecko zbyt dużej ilości powietrza.
Samosterylizujące można sterylizować w mikrofalówce.
Są specjalne butelki dla wcześniaków, butelki z czujnikami ciepła… wybór ogromny.

Smoczki lateksowe lub silikonowe (wytrzymalsze na wysoką temperaturę), o anatomicznym kształcie.

Praktycznym rozwiązaniem jest kupowanie produktów z jednej firmy: butelki, kubki – niekapki, odciągacz pokarmu. Uchwyty z niekapków pasują do butelek, smoczki z butelek do niekapków, butelki do odciągaczy pokarmu czy sterylizatorów albo do termosików itd…

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvh3717zdjsdu4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/gg6420mmbu9c18d9.png

25.09.2009 [*]

Odnośnik do komentarza

My mamy butelkie Tommee Tippiee (czy jako stak :)) i świetnie się sprawdzają, ze względu na kształt i leci z nich nawet trudniej niż z piersi, więc brzdąc musi się napracowac żuchwą. Za to smoczki mamy Philipsa Avent, też ze względu na kształt, te inne mała po prostu wypluwała, bo nie wiedziała jak je trzymać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...