Skocz do zawartości
Forum

przeraźliwy krzyk niemowlaka


Sylwa

Rekomendowane odpowiedzi

Poruszałam kiedyś ten temat w wątku "ile razy budzisz się w nocy?", bo miałam i w sumie dalej mam podobny problem. Też sugerowano mi, że może dziecku coś się śni, ale codziennie? Poza tym ja poznaję kiedy mu się coś śni, bo wtedy wydaje przez sen takie dziwne dzwięki. Moje dziecko budziło się kiedyś dwa razy do karmienia. Teraz nawet 4 razy. Budzi się z płaczem i jak dam smoka, albo nakarmię momentalnie zasypia, żeby obudzić się znowu za godzinę albo dwie. Jak za godzinę to nie daję mu już jeść bo ile można, tylko tak jak piszesz pogłaskam, dam smoka i spkój. Jemu chyba idą ząbki i podejrzewam że to przez to. Tylko że jakieś dwa miesiace temu było tak samo, a ząbków jak nie było tak nie ma:):):)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cg7rfy8ybwnap.png

Odnośnik do komentarza

espumisan oraz sab simplex w ogole nie pomogly! Odpiero debridat 2 razy dziennie i delicol do kazdego karmienia. ogolnie delicol wychodzi bardzo drogo bo za 4 dni koszt ok 40 zl ( w aptece internetowej za 21 + przesylka) :) ale to i tak sporo. jak pierwszego dnia dostal leki zasnal o 17 i wstal dopiero o 3 w nocy (szczesliwy, w przeciwienstwie do rodzicow :) :angel_l:

Odnośnik do komentarza

Kinga
Moja Antonina dostala kolki jak miala 13 dni myslalam ze dostane na glowe jej plac mnie tak bolal:(
dzis ma 19 dni i dalej placze mam wrazenie ze nie zawsze jest to kolka czasami jest tak rozdrazniona ze nie jest w stanie zasnac i krzyczy w nieboglosy najgorzej jak jestem sama w domu nie wiem jak dlugo to wytrzymam....

Witam!
Ciężko wytrzymać płacz swojego dziecka... Maluchy mają tendencję do zapamiętywania bólu i nawet, jak atak kolki minie- wciąż przeraźliwie płaczą:( Jednolity dźwięk i wibracje czasem uspokajają dziecko, więc może warto podczas takiego maratonu płaczu, gdy zupełnie żadne inne metody uspokajania dziecka nie pomagają, włączyć maluszkowi... suszarkę... ;)
:36_27_3:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...