Noworodki i niemowlaki

Jaki wózek?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~lauria

~lauria

ja kupiłam nowy xlander i niedługo będę też go odsprzedawała a faktycznie nie widać na nim większych śladów użytkowania i do tej pory dobrze mi służył i nigdy nie zawiódł, jeszcze nie jedno dziecko w nim pojeździ

~tatinkaaaa

~tatinkaaaa

Najlepiej nie wybierać przez polecenia na forach, bo każdy potrzebuje czegoś innego. Ja kupowałam we Wrocławiu w sklepie BikeOvo przy Kukuczki i jestem bardzo zadowolona. Przychodząc nie bardzo wiedziałam, jaki wózek chcę kupić a pracownicy pomogli mi wybrac własciwie idealnie.

Alexis500

Alexis500

Ja z kolei z czystym sumieniem mogę polecić wózek Anex Baby z kolekcji Discovery, który jest swietny jakościowo i wyróżnia sie świetną amortyzacją i designem, ale przede wszystkim jest naprawde wygodny dla maluszków, ma dużą gondolę, wykonany jest z nieprzemakalnego materiału . Same zalety!

57792 alexis500 Kobieta, 29 lat, Warszawa
Alexis500

Alexis500

Ja polecam wózki Anex Baby. Są to bardzo solidnie wykonane, niezwykle funkcjonalne wózki z nowoczesną technologią. Mają duze gondole i budki, które są komfortowe dla maluszka i rodziców.

57792 alexis500 Kobieta, 29 lat, Warszawa
Wikaaa

Wikaaa

Również mam wózek z anex'a i jestem z niego bardzo zadowolona. Solidnie wykonany a przy tym zgrabny i poręczny. Łatwo go zapakować czy przenieść, dobrze się prowadzi a co ważniejsze wygodny dla maluszka.

59766 wikaaa Kobieta, 26 lat, Kraków
Wikaaa

Wikaaa

Zależy co kto szuka w wózku. Mnie zależało aby łatwo się składał, był poręczny i praktyczny. Postawiłam na markę anex i serię discovery i świetnie mi on służy! Dobrze się prowadzi i bardzo wygodny i bezpieczny dla maluszka.

59766 wikaaa Kobieta, 26 lat, Kraków
~Ksksa

~Ksksa

Mam wózek Anex discovery i szczerze polecam, bo ile jak się naszukałam i naoglądałam wózków to tak fajnego nie znalazłam. Lekki, poręczny, wygodny, a przy tym super wygląda :)

~joanna jj

~joanna jj

My kupiliśmy wózek Easy Go model Optimo w wersji 3w1. Gondoli używaliśmy tylko 2-3 miesiące, teraz przesiedliśmy się do spacerówki. Generalnie wózek w 100% spełnia nasze oczekiwania - jest stabilny, przyjemnie się prowadzi, lekko podbija. Dokupiliśmy zestaw kół pompowanych bo mieszkamy na wsi a tu królują raczej wyboiste drogi :) To co podoba mi się najbadziej i jest mega funkcjonalne to ogromny kosz na zakupy, zauważyłam, że w Optimo jest dużo większy niż w większości spacerówek :)

mamusiowo

mamusiowo

Cześć, ja zdecydowałam się na wózek firmy Anex Sport. Polecam!

59181 mamusiowo Kobieta, 24 lata, Warszawa