Skocz do zawartości
Forum

Dobry laktator


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie tej wypowiedzi ze polozna odradzala laktator na 2 piersi to jestem zaintrygowana. Probowalam znalezc info na ten temat dlaczego nie jest zalecany i nie znalazlam. Jakby ktos wiedzial dlaczego to chetnie poczytam bo sama mam taki na 2 piersi i jest ok. Tzn sila ssania jest wieksza przy zciaganiu z 1 piersi a jak podlaczam obie to troche spada ale i tak ciagnie. Nie sadze ze poloznej chodzilo o techniczny aspekt jednak tylko o zdrowotny tylko jaki ? Z tego co wiem to pompy w szpitalach tez maja 2 wejscia na zestawy do odciagania z 2 piersi wiec raczej nie moze byc to szkodliwe.

Odnośnik do komentarza

laktator na dwie piersi szkodliwy, pierwsze słyszę...pewnie wszytsko zależy od tego, jakiej się firmy używa, w większości poradni laktacyjnych i szkołach ordzenia polecane są laktatory Medela, dziewczyny potwierdzają, że są dobre, ja sama takiego nie mam, bo tylko okazyjnie ściągam mleko, ale gdybym miała odciagać regularnie, to pewnie wybrałabym medela

Odnośnik do komentarza

ja mogę polecić Lovi Prolactis, u mnie świetnie sie sprawdza, nie boli, jest szybki, działa bez zarzutów. ma 2 fazy ssania, można regulować moc. wygląda profesjonalnie, jest porzadnie wykonany. uzywam dopiero kilka dni, ale juz bardzo jestem zadowolona. w zestawie zamienne cześci, jest opcja na baterie oraz laktatora ręcznego, ale ja uzywam tylko elektronicznego póki co. jest bardzo wygodny. polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...