Skocz do zawartości
Forum

Nocne spanie tylko przy piersi


Gość Mama91

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy... mój 9,5 miesięczny szkrab ma problemy z nocnym spaniem.. zasypia najczęściej ze mną przy piersi, i od godziny 19/20 do północy budzi się 3, 4 a czasami nawet i 12, 13 razy... budzi się z płaczem histerycznym, wtedy nie pomaga niestety nic innego tylko pierś. Mąż nie potrafi go uspokoić, ja też nie potrafię go utylić, podniesiony na ręce wyrywa się i opychA, zostawiony w łóżeczku czy na łóżku i przytulamy głaskany to samo... tylko pierś pomaga... ja naprawdę mam dużo cierpliwości ale czasami muszę też wyjść do toalety czy coś zjeść wieczorem... trwa to już czwarty miesiąc jestem wykończona. Dodam że w ciagu dnia syn ma dwie lub trzy drzemki, zasypia ze mną przy piersi lub z innymi opiekunami (tata, babciami) bez problemu na rekach lub w wózku, z dźwiękiem odkurzacza najczęściej. Na nocne spanie nigdy nie używamy odkurzacza do usypiania. Pierś w nocy nie jest z glodu bo nie słyszę zeby synek pił. Syn śpi z nami w nocy. Próbowaliśmy już wszystkiego.. spania w spiworku i bez, z lampka i bez, olejki lawendowe, moje poduszki tudziez elementy garderoby dla zapachu.. zawsze jest to samo. Jakies pomysłu?

Odnośnik do komentarza

Ja przy starszym synu miałam to samo - jak wszedł w tryb nocny to byłam uziemiona, nawet nie mogłam się pójść ukąpać, bo zaraz wyczuwał, że nie ma cyca i było darcie dopóki nie dostał cyca z powrotem. Pomogło dopiero odstawienie od piersi kiedy miał 14,5 miesiąca. Do tego czasu spał z nami, bo budził się na cyca co 1,5-2h. Po odstawieniu cyca w ciągu tygodnia zaczął przesypiać całe noce (12h). Tak było u mnie, nie gwarantuję, że u Ciebie też tak to zadziała, więc nie namawiam do odstawienia. Ja zrezygnowałam z KP, bo musiałam zacząć brać leki, a przespane noce to był miły bonus.

http://fajnamama.pl/suwaczki/v4leikb.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ow3irmi.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...