Skocz do zawartości
Forum

Śluz z nitkami krwi w kupie niemowlaka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam synek ma miesiąc i od 2 dni zaczął robić brzydka kupę takie zlepione grudki jest tego mało ale z dużą ilością śluzu. Ta kupa jest co godzinę. Byliśmy dzisiaj u lekarza ale nic nie stwierdził kazał brać priobiotyk bo może to infekcja wirusowa. Po wizycie u niego synek zrobił kupę znowu z tym śluzem a na dodatek pojawiły się niteczka krwi. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza

Hej,
U naszej młodej tak objawiało się uczulenie na białko mleka krowiego. Też w ok 2 miesiącu śluz i taka czerwona niteczka krwi. Zrobiłam badanie na krew utajona w kale. Ja robiłam zdjęcia kup i pokazywałam pediatrze. Przy pierwszym badaniu wyszło brak krwi. Ale kilka dni później znów śluz i nitkę krwi zauważyłam i w drugiej próbce już wyszło że jest krew. Badanie najlepiej powtórzyć kilka razy bo czasem w próbce kupy która akurat weźmiesz nie będzie a w kolejnej już tak. Na samym.wyniku zresztą jest napisane że badanie trzeba powtórzyć trzykrotnie. Jak powiesz pediatrze o krwi to od razu powinien dać skierowanie na badania. U nas bez skierowania 20 zl kosztuje bo robiłam też bez skierowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...