Skocz do zawartości
Forum

Stulejka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogie mamy :) Wiem że juz było dużo wątków na ten temat stulejki, już mało kogo to ciekawi, ale zapytam, Czy macie jakies wlasne doswiadczenie o stulejce? Chodzi mi nie tylko dzieci ale i starszych mezczyzn (swoich mężów). Czy stulejka naprawde jest taka straszna i maja byc jakies problemy? np podczas stosunku, zaplodnienia? Czy pozwoliliście obrzezac swojego synka?

Odnośnik do komentarza

Nie mam własnych doświadczeń, ale z zasady nie odciągałam synom napletków i niektórzy lekarze straszyli mnie stulejką. Ehh, niektórych musiałam uświadamiać, że to nie tak..., niestety wiedza niektórych jest mała i bywa, że bazuje na stereotypach.
Prawdziwa stulejka uniemożliwia odciąganie napletka, więc mogą być problemy choćby ze współżyciem.
I niekoniecznie trzeba obrzezać synka, najczęściej wystarcza małe nacięcie. Ale to już urolog najlepiej wyjaśni.

Odnośnik do komentarza

Na pewno trzeba reagować jeśli pojawia się problem, stulejka nie dotyczy tylko małych chłopców, może być również nabyta i często kończy się to zabiegiem. Mój mąż miał w szpitalu Mazovia w Warszawie, problem się pojawił po 20 roku życia, dość nagle. Tak z polecenia rodzinnego lekarze trafił do urologa. Pół godziny i po wszystkim tak naprawdę. A przed dokuczał mu ból i ze współżyciem były problemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...