Skocz do zawartości
Forum

Drogie mamy! Pomocy


Gość Maksia

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiąc temu zostałam mama poprzez cesarskie cięcie. Córcia jest okazem zdrowia. Martwi mnie jednak mój połóg. Juz po 2 tygodniach krwawienie zmienilo barwę na brązowa, i zaczęło stopniowo zanikac. Cieszyłam się że niedługo zapewne się skończy bo wydawało mi się że wszystko przebiega prawidłowo. Jednak po 4 tygodniu krwawienie wróciło, pojawił się typowo miesiaczkowy ból brzucha i (czego wcześniej nie zauwazylam) duże zakrzepy. Jak to możliwe? Czy ja miesiaczkuje? Czy ktoś miał podobne uplawy połogowe? Martwie sie o swoje zdrowie. Wizyta u ginekologa dopiero za tydzień

Odnośnik do komentarza
Gość Martitka92

Hej miałam tak samo 5 tyg po porodzie już na wkładce było czysto aż tu na wieczór idę do łazienki i brązowe plamienie przestraszyłam się trochę nie było to duże plamienie więc stwierdziłam że poczekam i zobaczę może przejdzie ale po trzech dniach zaczęłam krwawić i brzuch właśnie bolał jak na miesiączke od razu poleciałam do lekarza i okazało się że to właśnie miesiączka może Ty masz tak samo, a nie masz możliwości iść wcześniej do lekarza może gdzieś prywatnie? Masz gorączkę bo jeśli tak to szybko do szpitala bo to może jakieś zakażenie, a jeśli to nie miesiączka to mój lekarz powiedział że krwawienie jeszcze później też może powrócić no ale lepiej to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...