Noworodki i niemowlaki

Drogie mamy! Pomocy

~Maksia

~Maksia

Miesiąc temu zostałam mama poprzez cesarskie cięcie. Córcia jest okazem zdrowia. Martwi mnie jednak mój połóg. Juz po 2 tygodniach krwawienie zmienilo barwę na brązowa, i zaczęło stopniowo zanikac. Cieszyłam się że niedługo zapewne się skończy bo wydawało mi się że wszystko przebiega prawidłowo. Jednak po 4 tygodniu krwawienie wróciło, pojawił się typowo miesiaczkowy ból brzucha i (czego wcześniej nie zauwazylam) duże zakrzepy. Jak to możliwe? Czy ja miesiaczkuje? Czy ktoś miał podobne uplawy połogowe? Martwie sie o swoje zdrowie. Wizyta u ginekologa dopiero za tydzień

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Martitka92

~Martitka92

Hej miałam tak samo 5 tyg po porodzie już na wkładce było czysto aż tu na wieczór idę do łazienki i brązowe plamienie przestraszyłam się trochę nie było to duże plamienie więc stwierdziłam że poczekam i zobaczę może przejdzie ale po trzech dniach zaczęłam krwawić i brzuch właśnie bolał jak na miesiączke od razu poleciałam do lekarza i okazało się że to właśnie miesiączka może Ty masz tak samo, a nie masz możliwości iść wcześniej do lekarza może gdzieś prywatnie? Masz gorączkę bo jeśli tak to szybko do szpitala bo to może jakieś zakażenie, a jeśli to nie miesiączka to mój lekarz powiedział że krwawienie jeszcze później też może powrócić no ale lepiej to sprawdzić.