Skocz do zawartości
Forum

Zaślepki na łóżeczko


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Kochani :)
Przede mną wybór łóżeczka dla mojego synka, jestem już w sumie zdecydowana na fajne łóżeczko z Woodies tylko jedna rzecz mi nie daje spokoju...W niektórych modelach mają widoczne śruby i myślałam nad takim rozwiązaniem żeby je zasłonić zaślepkami tylko czy to nie będzie później niebezpieczne dla dziecka?? Jak myślicie, przesadzam? Stosujecie takie rozwiązanie? Jak taki roczniak później się zachowuje, zauważa te zaślepki i próbuje oderwać?

https://woodies.pl/kategoria-produktu/bestsellery/ - jakby ktoś nie wiedział o jakie łóżeczka mi chodzi

Z góry dziękuję za Waszą pomoc :(

Odnośnik do komentarza

Ja bym się nie zdecydowała. Wiem, że urządzanie pokoju dla maleństwa jest czymś cudownym i chcemy, by było pięknie, ale... Prędzej, czy później i tak zaczniesz eliminować z całego (!) mieszkania rzeczy, które Tobie nie są niezbędne do życia, a dziecku zagrożą. Moim zdaniem zaślepki, to bardzo zły pomysł. Niech jedna wypadnie, np. w nocy, a Ty nie zauważysz... W pewnym momencie dziecko nauczy się chwytać, a dzięki temu brać wszystko do ust. Poza tym jaką masz pewność, że ich pewnego dnia nie wydrapie? Moje dziecko paluszkami wydrapało dziurę w ścianie, a z tapety leciały same wióry.
Poważnie - nie warto. Dziecko i tak dostarczy wam wystarczająco wielu powodow do stresu - nie dokładajcie sobie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...