Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 2 chłopaków, jakoś nie umiem sobie wyobrazić, że mogłaby być dziewczynka ;) Nawet nie wiem czy umiem powiedzieć co bym wolała czy 3 synka czy córkę. Ważne żeby było zdrowe i wszystko było ok. Tak czy siak wszystko po dzieciach już dawno wydaliśmy, więc nie mamy niczego dla maluszka, dlatego bez znaczenia co będzie :) hihi Przeczuć żadnych nie mam, bo póki co nadal boję się zacząć cieszyć i jakoś szczególnie uwierzyć w tę ciążę :P

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Ja po córce mam rzeczy tylko te co miałam jakiś "sentyment" do nich co nie chciałam się rozstawać z nimi. A dla chłopca nie mam nic. Ja się fatalnie czuje w kolejce jak mam stać to mi słabo. Ale z córką miałam identycznie wszystko, brak sił na cokolwiek. Od mięsa mnie odrzucilo tylko jakieś zupy bym jadła normalnir de javu.

Odnośnik do komentarza

Ja też praktycznie wszystko będę musiała kupić.
Teraz siedzę i czekam na usg jamy brzusznej w związku z moją nietolerancją pokarmową. Ciekawe co tam wyjdzie, oby nic takiego. W końcu będę mogła do gastrologa iść żeby mi inne leki przepisał bo bez leków kiepsko się czuje. Muszę też poczytać jaki wpływ na dziecko mają moje nietolerancje i dieta bez laktozy.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Uff usg wyszło dobrze. Powiedziałam że jestem w ciąży, więc Pan dr zetknął czy coś już widać przez brzuch i dostrzegł fasolkę :) nie mogę się doczekać aż sama ją zobaczę :)
Jutro idę powtórzyć betę. Zobaczymy jaki będzie przyrost.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Iguana13 w sumie masz racje, szczerze mówiąc to nie pomyślałam nawet o tym w ten sposób :( sama mam dużo alergii i pokarmowych i wziewnych....ale nie przeszło mi do głowy, żeby doczytać czy to ma jakiś wpływ na dziecko.

My mamy w rodzinie 2 letniego chłopczyka, wiec jeśli u mnie będzie chłopiec to będę miała ciuchów co nie miara, a jeśli dziewczynka, to szał zakupów :)

Odnośnik do komentarza

Little-dino-inside poczytaj o tym i porozmawiaj z ginem. Ja mam nietolerancje laktozy i jestem w trakcie diagnozowania innych nietolerancji, a wiadomo wapń jest bardzo potrzebny więc muszę ustalić jak dostarczyć temu maluchowi ten wapń. U mnie nietolerancja objawia się bólami brzucha, głowy, ogólnie złym samopoczuciem, ale jak będzie trzeba to wrócę chociaż trochę do jedzenia laktozy.
MigotkAn ale rozumiem że rodzice się ucieszyli? :) u nas to będzie szok ja wszystkich bo nikt nie wiedział że się staraliśmy, a wręcz od kilku lat zawsze mówiliśmy że nie planujemy drugiego dziecka :)

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Iguana wg kalkulatorów jest faktycznie w normie. Bez szaleństw, ale w normie. Generalnie co 48h powinno około 100% przyrosnąć, a przynajmniej 60%. Nerwy nic nie pomogą...ja wiem, że to niełatwe, ale ewentualnie możesz powtórzyć betę za 48h, albo czekać cierpliwie na kolejną wizytę, no cóż taka prawda :) A póki co nie wolno się zamartwiać tylko trzeba wierzyć, że wszystko jest dobrze i dobrze będzie, głowa do góry (tak lepiej dla Maleństwa) :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Iguana trzymam kciuki i czekamy na wieści. Prawda jest taka, że tylko pozytywne myślenie nas ratuje, wszak wiele niestety nie zależy od nas i dzieje się poza naszą decyzyjnością. Nabrałam ogromnej pokory jeśli chodzi o takie rzeczy podczas moich 5 ciąży (2 donoszone, 3 stracone) no i teraz 6 ciąża naprawdę, wiara pozytywne myslenie, stosowanie się do zaleceń lekarza, oszczędzanie się i tyle możemy zrobić :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Iguana zgadzam się z Ewinką, tylko spokój i nie można się nakrecać. Wiadomo dużo zależy od oto zenia w którym przebywamy i takich momentach lepiej żeby zbyt duża liczba osób która wie może tylko dobijać. Dlatego ja wciąż nie powiedziałam teściowej a już 9 Tc. Myślę że powiemy jej jak będą świata i będzie cała rodzina.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolinaa93

Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Tydzien temu robilam test wyszly 2 kreski. Ostatnia miesiaczke miałam 11 lutego i wychodziloby ze jestem w 7tc a dzis byłam u lekarza i wielkosc pęcherzyka to 3mm. Lekarz kazal sie nie martwic mowil ze zaplodnienie mogło byc pozniej i mam zglosic sie za 2 tygodnie. Miesiaczke mam regularna więc troche sie martwie bo powiedział ze mogło do zaplodnienia dojsc w polowie marca a powinnam juz wtedy miec kolejna miesiaczke. Myslicie ze do zaplodnienia mogło dojsc tak pozno czy po prostu ciaza się przestala rozwijać

Odnośnik do komentarza

Karolinaa po pierwsze witaj :) Po drugie nie wiemy kiedy będziemy miały owulację w danym cyklu, bo różne czynniki mogą ją przesunąć. Jeśli nie miałaś cyklu monitorowanego to owszem owulacja mogła jak najbardziej się przesunąć. Niestety znów podobna sytuacja jaką wiele z nas miało na początku, niestety tylko cierpliwość i brak zamartwiania Cię ratuje. Wiem doskonale, że to nie łatwe, ale nic innego zrobić nie możesz. Jeśli masz "nadmiar" gotówki mozesz wykonać badanie beta HCG w odstępie 48h i zobaczysz czy prawidłowo przyrasta, ale to też nie jest żadną gwarancją. Naprawdę najlepiej jak wytrzymasz 2 tygodnie i sprawdzisz co dalej z pęcherzykiem, a musisz wierzyć, że będzie dobrze :) Dla pocieszenia z drugim synem zaszłam w ciążę w 31dc (bo tak owulowałam około 30dc), naprawdę u Ciebie mogło być podobnie :) Głowa do góry :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Karolina owszem może tak być ja teoretycz też nie powinnam zajść A zaszłam:) więc na pewno owulacja była w innym momencie niż miała być. Dlatego też często podaje się termin porodu z miesiączki A drugi z usg bo rozmiarowo dzidziuś może być większy lub mniejszy. Także głowa do góry będzie dobrze :)

Córcia 13.09.2015
Synuś 04.04.2017
Synuś 26.08.2018
Córcia aniołek(*) 23.04.2019 10tc.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, dzisiaj byłam u ginekologa i jest maleństwo, powiedział ze serduszko dopiero co na dniach zaczęlo prace serca.
Karolina to masz podobny czas jak u mnie bo moja ostatnia miesiączka to 8 luty. On mówił ze pęcherzyk ma te 3mm czy długość dzieciątka? Bo na moim etapie pęcherzyka nie mierzył, a długość daieciatka crl wynosi 5,5 mm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...