Skocz do zawartości
Forum

Mleko modyfikowane dla wrażliwego brzuszka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój synek od początku jest na mm, jako pierwsze pił mleko bebilon, jednak po jakimś czasie zaczęły się problemy z kupa. Więc w 3 miesiącu życia przeszliśmy na mleczko hipp combiotic które pije do go chwili obecnej. Nic się po nim nie dzieje, synek nie ma problemow z brzuszkiem. Także polecam jak najbardziej, ma również sporo pozytywnych opinii. Ponadto ja równiez podaję synkowi probiotyk

Odnośnik do komentarza

Synek pił bebilon u i nas tez się nie sprawdził, ze względu na zmiany skórne przez jakiś czas miał pic nutramigen a teraz wlansie mamy sporbowac przejść na normalne mleczko myśle tez nad firma nan plus. A jaki bierzecie probiotyk?? My bierzemy vivomix kiedyś dicoflor i dobrego jeszcze debridat na prace jelit ale nie ma narazie poprawy. Na nutramigenie jest strasznie synek cały czas się pręży, rzuca nóżkami nie chce jeść czy kogoś dziecko tez miało taki problem na tym mleku ???

Odnośnik do komentarza

U mnie było bardzo dokładnie rozeznanie na rynku jeśli chodzi o mleka, ostatecznie wybrałam Hipp, ma wszystkie potrzebne badania i certyfikaty, producent zapewnia o dopasowaniu do potrzeb żywieniowych dziecka, poza tym zawiera prebiotyk i probiotyk. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14/11/2021 o 1:15 PM, Gość kulka napisał:

 A od kiedy przeszłaś z piersi na Hipp? Widziałam, że to mleko ma liczne certyfikaty i jest bezpieczne i zdrowe dla dzieci. 

Hipp to mleko w składzie najbliższe mleku matki i ma certyfikaty potwierdzające to, że jest ekologiczne. Ja karmię córkę nim od samego początku, niestety nie mogłam karmić piersią ze względów zdrowotnych. Córka jest zdrowa i ładnie rośnie, nie ma żadnych problemów z brzuszkiem 🙂 

Odnośnik do komentarza
Gość barbarka

Ja po wielu przebojach zostałam przy tym Holle. Jeśli przetestujecie tyle mlek co ja, to pewnie też zobaczycie róznicę. Oczywiście, niektóre dzieci moga woleć inne firmy, ale dla mnie Holle ma delikatniejszą konsystencję i w smaku jest takie jakby bardziej...roślinne? naturalne? Ma coś, czego inne mleka po prostu nie mają. Próbując inne mam wrażenie, że mam w ustach plastik a Holle jest jedynym mlekiem, z którym nie mam takiego odczucia. Oczywiście finalnie mleko ma smakować dziecku a nie mnie, ale zbiegiem okoliczności moim dzieciom tez bardziej przypadło do gustu holle, niz inne mleka mod.

Odnośnik do komentarza

Dwójka moich dzieci przez problemy brzuszkowe była karmiona Bebilonem Pepti a do tego przez okres kilku tygodni były dołączone probiotyki i czopki Viburcol. Wszystko ustąpiło, aczkolwiek to mleko dawałam gdzieś do 2-3 roku życia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...