Skocz do zawartości
Forum

Sudocrem - nowość


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Czy znacie nowy krem marki sudocrem, która wypuścił na rynek producent znanych nam już słoiczków?
Właśnie miałam przyjemność testować ten produkt na swojej córce. Nowy produkt Sudocrem Care&Protect oceniam go w swojej ocenie dosyc wysoko na plus. A dlaczego daje mu dużą notę hm... złapał punkty już za samo opakowanie estetyczne, wygodne i praktyczne, a przy tym bardzo higieniczne. Dla mnie to jest bardzo dobra i pozytywna wersja kremu ponieważ z innymi produktami był problem. Czy podoba wam się nakładanie palcami z słoiczka na pupcie dziecka? Mi nie Dla mnie to zestawy w pudełkach czy słoiczkach jest bardzo nie praktyczne już nie mówiąc o samej higienę. Dlatego nowy produkt w tak lekkim i wygodnym opakowaniu daje mega plusa. Następny punkt dostaje za zapach, który jest delikatny i przyjemny. Kolejny to konsystencja, kolor i bardzo szybko ładnie się wchłania dlatego ubranka czy pampersy są czyste nie kleja sie od kremu co bardzo daje duzy plus. Sama skutecznosc na mojej corce świetna. Czerwona, podrażnienia na skórce w bardzo szybki sposób znikły. Teraz smaruje tylko zapobiegliwie, jak narazie jest super. Lekko tłusty więc fajnie nawilża, nie drażni skóry, bardzo przyjemny, najlepszy produkt na rynku, który chętnie polecę.

#Sudocrem # SudocremCare&Protect #NaPogodęINiePogodęPodPieluszką #street_com #stretcom @streetcom

monthly_2018_12/sudocrem-nowosc_70633.jpg

monthly_2018_12/sudocrem-nowosc_70634.jpg

monthly_2018_12/sudocrem-nowosc_70635.jpg

monthly_2018_12/sudocrem-nowosc_70636.jpg

Odnośnik do komentarza

Miałam okazję testować- z zawodu jestem kosmetologiem i bardzo zwracam uwagę na składy kosmetyków. Zazwyczaj podchodzę sceptycznie do takich nowości, ale jak nie spróbuje to się nie dowiem :) I faktycznie, krem ma dobry skład, bez cynku pchanego do większości kremów pod pieluszkę, fajnie się nakłada a wrażliwa dupka mojej córki nie grymasi. Poza tym delikatny zapach i tubka, dla mnie wygodniejsza niż słoiczek.

Odnośnik do komentarza

Jesteśmy w trakcie pierwszej tuby, natomiast nie mam takiej świetnej opinii jak
Wy. Zdecydowaną jego zaletą jest to,że nie zawiera cynku, jak jego dotychczasowa wersja. nie mogę powiedzieć, aby jego wyniki były zniewalające. Ma ładny delikatny zapach. Łatwo się rozsmarowuje, ale aby uzyskać efekt jego działania antyodparzeniowego należy odczekać aż się wchłonie, co nie jest długie, ale jednak uciążliwe. Stosunek ceny do jakości również nie jest współmierny.

ZALETY:
Brak cynku w składzie,
Zapach,
Łatwość w smarowaniu

WADY:
Cena, to, że trzeba czekać aż się wchłonie

Odnośnik do komentarza
Gość mamuśka91

Też miałam okazję wypróbować nowy krem, jak dla mnie rewelacja - przyjemny zapach, delikatna konsystencja i fajnie się rozsmarowuje na wrażliwej pupie mojego dziecka, a co najważniejsze można go stosować przy każdej zmianie pieluszki - nie podrażnia , szybko się wchłania i nie pozostawia białych śladów :) Szczerze polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...