Noworodki i niemowlaki

Sierpnióweczki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Cobra

Cobra

Iwona wiem, że jest Ci ciężko. Ja ze starszym synem też miałam takie myśli, bo każdy ma swoje granice wytrzymałości. Teraz na szczęście Witek jest spokojniejszy, więc nie mogę narzekać, ale przeszłam przez piekło można powiedzieć ze starszym. Współczuję i trzymaj się jakoś. Musisz to przetrwać, będzie kiedyś lepiej. ☺️

--

Sierpnióweczki 2019 - lista
https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️ vbac

9024 cobra Kobieta, 35 lat, w wielkopolsce
~MaKlar

~MaKlar

Iwona, trzymaj się dzielnie! Wypłacz się, uspokój swoje emocje i wtedy maluch będzie spokojniejszy. Dzieci mocno czuja nasze emocje i je przerabiają.
Z pierwszym dzieckiem usłyszałam, że jak już nie wiem co robić to mam odłożyć na podłodze nawet płaczące i wyjść na balkon, odetchnąć, zadzwonić do kogoś. Mały człowiek może płakać ale jest wówczas bezpieczny.

My dzisiaj do pediatry. Rano byłam u fizjoterapeuty i jestem zatejpowana na brzuchu ( mięśnie rozeszły się na 1-2 palce). Dostałam ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzuch i dna miednicy. Przede mną 3-6 miesięcy pracy żeby wrócić do formy.

Cobra

Cobra

Wczoraj byłam u endokrynologa. Badania robiłam w alab i coś zchrzanili i nie dostałam wyników. Poszłam do lerza bez nich, i napisała mi co mam robić gdy wyniki będą w normie, poniżej lub powyżej. Niby wszystko jasne. Dzisiaj dostałam wyniki i są grubo poniżej normy. Boję się że z niedoczynność weszłam w nadczynność.. Ehh.. Następna wizyta za 4 tygodnie.

--

Sierpnióweczki 2019 - lista
https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️ vbac

9024 cobra Kobieta, 35 lat, w wielkopolsce
skakanka

skakanka

Iwona Twoje dziecko ma już koło 2 miesięcy, i przez ten czas sobie z nim radzilaś, co dowodzi jaką świetną jesteś mamą. Może te nerwowe dni to rzeczywiście efekt zmiany mleka, maleństwo też czuje Twoje nerwy, i samo robi się bardziej nerwowe. Spróbuj pomyśleć o tym tak, że niedługo ten czas minie bezpowrotnie, jeszce trochę i nasze dzieciątka będą coraz dłużej spały, mniej płakały i częściej się uśmiechały to swoich mam :)
A o córce wcale nie zapomniałaś, tylko godziny pomyliłaś, każdemu się zdarza.
Pogadaj na spokojnie z mężem, kurczę on nie ma Ci pomagać, tylko opiekować się dzieckiem tak samo jak Ty. To jest tak samo Twoje dziecko jak i jego. Ok, jestes na macierzunskim, ale zobacz jego etat trwa 8godzin, a Twój ma trwać 24? No chyba cos tu nie fair...

Katia
Masakra... Życzę żeby choróbska Was szybko opuściły.

Cobra
To się podobno czasem zdarza po ciąży :( nie da się przyspieszyć wizyty?

Arlusiek
Czy ta Twoja mata dobrze przylega do podłoża? Nie ślizga się i nie zwija?

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

52513 skakanka Kobieta, 19 lat, jjjj
Patrycjaaa

Patrycjaaa

Iwona trzymaj się , też miałam teraz pierwszy kryzys 3 dni .Dziś już czuję się w końcu normalnie .Mój wczoraj dopiero po 24 zasnął rzucał się przy cycu w łóżeczku to samo , stękał , sapał jakby go coś opętalo , nie wiem co mu było . Wogole wydaje mi się ,że jest nerwowy.wypłacz się , mi to pomogło . Na pewno niedługo będzie lepiej .Trzymaj się !

63446 patrycjaaa Kobieta, 28 lat, Aaa
bławatek 1

bławatek 1

Iwona 3 mają się dzielnie i pamiętaj że każdy kryzys w końcu mija. A to że jesteś super mamą nie ulega żadnej wątpliwości.
Ja przy was to nawet nie powinnam pisać jak mam dość (a czasem przecież mam) tylko że wy ogarniacię więcej niż jedno dziecko i często myślę o tym jak wy to robicie? Ja mam jedno i na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie jakbym miała ogarnąć więcej. 3maj się dzielnie i pisz jak ci źle.

U mnie od wczoraj bez gorączki ale nie podoba mi się ta pierś :( ona nawet po karmieniu jest taka twarda u góry. Mały niby z niej je, ale po nie długim czasie zaczyna się denerwować i rzucać,- pewnie nic nie leci.
Zażywam Ibuprom od wczoraj, oklepywałm i masowałam pod prysznicem. Przykładałam też kapustę. Muszę iść z tym do mojego gina ale on przyjmuje dopiero we wtorek i boję się żeby do tego czasu coś się tam niedobrego nie zrobiło ;(

--

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

62821 blawatek-1 Kobieta, 35 lat, Tarnow
bławatek 1

bławatek 1

Anna133
Blawatek ta gule w piersi oklepuj zejdzie ci

Anna jak mocno to oklepyeać? Delikatnie, czy tai mocniej trochę? No i jak często?

--

https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj48a6mhm6ihv.png

62821 blawatek-1 Kobieta, 35 lat, Tarnow
Anna133

Anna133

Blawatek oklepuj tak srednio raczej lekko ,oklepuj az od pachy po sutka.ja oklepywalam przed karmieniem no i pod cieplym prysznicem codziennie wieczorem.

64603 anna133 Kobieta, 34 lata, Podkarpacie
Iwona29

Iwona29

Bławatek ja jak karmiła i robil mi się zastój to jak mały ssał pierś to masowalam wtedy pierś w kierunku sutka trochę mocniej mały wyssał wszystko. Może kanaliki ci się przytkaly. Wypychaj mleko jak ssie. Laktator jak zasysa to ściskaj to miejsce w kierunku wyjscia że tak powiem trochę to potrwa nie odrazu wyleci. Mi też się rozeszły mięśnie brzucha już po pierwszej ciąży teraz mam luke w bzuchu

62553 iwona29 Kobieta, 30 lat, St