Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Kochana od lutego z przerwami. W lutym wyszlo lozysko centralnie przodujace ale sie podniosło. Lekarz powiedzial wtedy ze moja ciaza jest dla mnie zagrożeniem życia bo w.kaŻdej chwili moge.dostać krwotoku. Wtedy do.następnej kontroli depresja totalna wyłam jak bóbr :P w marcu okazalo sie wszystko super ze moglam funkcjonowac az.do kwietnia bo zdziebko skrocona szyjka :P idzie przywyknąć naprawdę. Z ta szyjka to nie tak ze trzeba lezec i patrzeć się w sufit jesli oczywiście szyjka zamknięta. Trzeba po prostu się oszczedzacc i jak.najwiecej polegiwac-możesz zrobić obiad i.smialo wypic.kawę siedząc przy stole :) i monitorowac u lekarza częściej tzn nie co 3 tyg a np.co 2. Ja jestem mega panikara jesli.chodzi.o zdrowie. Jak zaszlam w ciaze musialam odstawić leki od psychiatry gdyz mam nerwicę lękową. Bol głowy jak mialam kiedyś to.lecialam z.tym na pogotowie. To wyobraz sobie co moj mozg przezywa w ciąży :D meliske popijam zeby troszke sie wyciszyc.

Kurde jestem na telefonie i moglabym napisac do.Ciebie wiadomość ale okienko wiadomości do.polowy uciete :///// próbuje juz od.wczorAj :p

Odnośnik do komentarza

Kurde ale ja mam tak ze za każdym razem jak wstanę A coś mnie boli czy brzuch się napnie czy coś w dole mnie cisnie to mam już schize. Nie wiem czy każda kobieta tak ma i jak się to wszystko odczuwa nie raz.. Nie wiem czy tak ma być bo to już w końcu 28tydzien. Więc wiadomo że coś musi być czuć. Już sama nic nie wiem co jest ok a co nie. Ale mówiąc szczerze lepiej czuje się psychicznie Jak chodzę-wiadomo, ale też lepiej nie raz się czuje jak wstanę fizycznie. To ciągle lezenie też ma chyba mega wpływ na samopoczucie fizyczne. Później wstaniesz coś Cię boli, ciągnie i panika. Masakra

Odnośnik do komentarza

Człowiek leżąc serio się czuje chory :D nie ma co siedzieć ii myśleć.. w 28 tygodniu jeszcze sie wszystko rozciąga. Mnie jesZcze wiezadla bolA pachwiny ciagną a czasem jak gwałtownie sie obracam w nocy to bol wiezadel jest okrutny :p na pocZątku jak tak mnie wszystko bolalo to biegalam do doktora :D a teraz juz sama.ogarniam co mnie niepokoi lub co jest normalne. :) u mnie szybciej.zaczęły sie.te problemy z twardnieniem brzucha.itp dlAtego teraz jestem spokojniejsza :)

Odnośnik do komentarza

Współczuję Nella, na sierpniówkach jest kilka mam które też miały podejrzenie hipotrofii, ale na szczęście się nie potwierdziło. Jedna z mam przechodziła to w pierwszej ciąży. Będzie dobrze, a o ile tygodni jest mniejsza teraz twoja dzidzia?

Odnośnik do komentarza

Nella, cytuję co odpisała mi koleżanka: " Mój synek miał hipotrofię, teraz drugą ciążę monitorujemy. Koleżance z lipcówek powiedz, że super, że jest pod opieką, najgorzej nie wiedzieć, teraz na pewno będzie dobrze prowadzona i wszystko się uda. Powiedz też, że czasem wcześniejsze rozwiązanie ciąży w takich przypadkach bywa korzystniejsze niż przebywanie dziecka za długo w niesprzyjających warunkach (kiepskie przepływy, mało wód itd). Najważniejsze to być pod dobra opieką i myśleć pozytywnie. " Także nawet gdyby coś było nie tak to jesteś w szpitalu i będą Cię monitorować. Same wymiary to tylko czerwona lampka to dokładniejszych badań. Dawaj znać jak coś Ci więcej powiedzą. Trzymamy wszystkie kciuki za dobre wyniki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...