Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Ach Gosia zapomniałam jeszcze o gratulacjach dla Ciebie, super, że się wygrałaś konkurs :)
Pati dziewczyny mają rację, odpoczywaj i bądź spokojna. Mały z radością spędzi czas u dziadków, a po powrocie na "nowo zajmiesz się jego wychowaniem" :)
Co do McDonald's to Theamy ja nawet nie chcę myśleć o frytkach i hamburgerze, po ostatnich przejściach na pewno długo się nie skuszę na takie jedzenie.
Leośka gratuluję dobrych wieści, niech dzidzia rośnie zdrowo :)

Odnośnik do komentarza

Hej:-) eureka kupiłam spodnie ciążowe:-))) za 58 zł... tyle radości że szok. I oczywiście kupilam body w kotki:-) dziś miałam dzień zakupowy byliśmy na wsi u teściów. Teraz wypoczywam. Ja ostatnio budzę się o 5 i już nie śpię i męczy mnie zgaga. A frytki bym zjadła:-)

Odnośnik do komentarza

Hejo. Ja dzisiaj kończe rowno 12+0 i chyba mdłości troszke odpuszczaja mogę jeść słodkie....we wtorek juz lekarz wiec jeszcze tylko 2 dni czekania....Co do ciuchow to jeszcze sie mieszcze w jeansy ale nie zapinam guzika bo mnie uwiera pod koniec miesiaca pewnie zainwestuje w ciazowe jeansy ale pewnie kupie uzywane szkoda mi kasy na nowe. My dzisiaj idziemy do miasta swietowac z Owsiakiem

https://www.suwaczek.pl/cache/53f270dbc2.png

Odnośnik do komentarza

My też wspieramy WOŚP...naprawdę dużo jest tego sprzętu zakupionego z kasy orkiestry. Syn mój korzystał z jednego jak badali mu słuch. Teraz odpoczywamy. Ja wizytę mam 31 stycznia wtedy usg badajace przepływy krwi z końcówką dopplera. Miała może któraś z Was już?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny właśnie przed chwila
ZauwZylam u siebie na majtkach śluz podbarwiony krwią i na papierze tez mam taki śluz podbarwionym krwią. Czy to jest coś z czym trzeba jechać na izbę czy poczekać ? Nie wiem co robić i cała
Panikuje..

Odnośnik do komentarza

Ol66 jak to świeża krew to lepiej nie czekać tylko jechać na IP i sprawdzic to. Będziesz spokojniejsza.
Ja tak miałam przed świetami, zaczęłam plamić świeża krwią, od razu pojechałam ale wszystko było Ok. Teraz te moje plamienia to zabarwiona na brązowo wylatująca luteina ale jak do jutra się nie poprawi to pojadę do szpitala.

Odnośnik do komentarza

Lepiej ufać swojej intuicji i nie lekceważyć plamień. Ja wczoraj miałam mini zawał bo zapomniałam ze wkładki które noszę mają nadrukowane takie różowe kwiatki. Poszłam do toalety spojrzałam w dół i pierwsza reakcja przerażenie. Człowiek się może wykończyć. A z innej beczki: zapisujecie już swoje nienarodzone dzieci do żłobka i przedszkola? Moja koleżanka zapisała dziecko w 4 mc ciąży i mała już była na liście rezerwowej. Mieszkam w małej gminie i zastanawiam się czy już tego nie zrobić na wszelki wypadek, zwłaszcza żłobka, bo nie będę mogła liczyć na pomoc nikogo z rodziny w pobliżu jak będę musiała wrócić do pracy.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dajcie znać co u Was z tymi plamieniami!

Bajka29, nie. Mam zamiar być z dziećmi do 3 roku życia, więc mam jeszcze czas.

My po imprezce. Robiliśmy dzisiaj urodziny syna. Pachwiny i spojenie lonowe mnie dzisiaj mecza. I ten ból kręgosłupa aż do pupy idzie i mi nogi ugina...

Ja mam wizytę w srode. Może wtedy uda się podejrzeć płeć drugiego Babla :)

Lecę spać, bo padam na twarz.
Dobranoc :*

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkj44jy5moty2g.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv09cwa1o2wg8u1y.png
https://www.suwaczki.com/tickers/17u9ru1dbqs94x9b.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie u nas nawet jak się chce wysłać dziecko do przedszkola w wieku 3 lat to już robią zapisy. Nie wiedziałam, że to taki chory system. Dowiedziałam się, że w promieniu 35 km od mojego miejsca zamieszkania nie ma żłobków gdzie przyjmują dzieci poniżej 2 roku życia:/ Niedobrze, czuję że będą problemy jak będę musiała wrócić do pracy...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...