Skocz do zawartości
Forum

Drżenie języka u dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałam z pediatra który jest teraz na urlopie i przyjmie córkę za tydzień na badanie . Powiedział że musi ją cała przebadać jak się rozwija I oceni czy jest potrzebna wizyta u neurologa. Oby było wszystko dobrze bo te drżenie języka niepokoi mnie . Córka samodzielnie siedzi bez podparcia ,reaguje na dźwięki , na swoje imię i ogólnie super się rozwija tylko ten języczek

Odnośnik do komentarza

Ja bym poszla od razu do neurologa. Z młodszym synem bylam jak mial 3-4 tygodnie bo odwracal główkę bardzo mocno na lewa i prawa strone. Osobiscie nie widzialam w tym nic niepokojacego ale w koncu udzielila mi sie panika tesciowej i poszlam. Okazalo sie ze wszystko ok. Neurolog zrobil bad przezciemiaczkowe mozgu, ktore nie wykazalo nieprawidlowosci a glowka moj synek tak mocno obracal bo "jest bardzo silny i moze, to sobie obraca" tak mi wyjasnil lekarz. Moze nic zlego sie nie dzieje ale warto isc, zeby pozniej nie zalowac.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13/3/2019 o 4:39 PM, Gość niespokojnamama napisał:

Czy drżenie minęło u twojej córeczki? Mój syn ma 10 msc i też drży mu jezyczek. Poza tym rozwija się świetnie. Wybieram się do neurologa

Wiem, że minęło dużo czasu, ale jak u Twojego synka? Przestał mu drżeć języczek?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...