Noworodki i niemowlaki

Marcóweczki 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~_anonimowa_

~_anonimowa_

Magda78 ja "szoruję" maczając w przegotowanej wodzie. Po prostu taki wstęp do mycia zębów-i tak to traktuję. Jeśli jutro dentystka powie, że trzeba pastę, to wdrożę-jeśli nie, zostaniemy przy wodzie.

Magda78

Magda78

No to gratulacje dla Smerfika Edzia :) poważny wiek już :) my wczoraj świętowaliśmy Niemeza urodziny. Z mała to jest masakra się zorganizować z takimi imprezami.

--

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

60884 magda78 Kobieta, 41 lat, Zachodniopomorskie
Edzia987

Edzia987

Magda dziękuję :).
ja nie wyprawiałam urodzin jakoś Odzwyczaiłam się od imprez i masy ludzi w domu, na chrzcinach się męczyłam i marzyłam o spokoju :) więc powiedzieliśmy z teściami

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

61202 edzia987 Kobieta, 29 lat, Olsztyn
Szoti

Szoti

Ja też nie lubię takich dużych imprez, ale w tym roku szalejemy. W maju zrobiliśmy urodziny Wojtkowi, dwa tygodnie temu były chrzciny Czarka a w tę sobotę... bierzemy ślub kościelny, bo osiem lat jesteśmy po cywilnym :) wesela na starość nie robimy, ale zapraszamy znajomych do domu i będzie kilkanaście osób + dzieci. Właśnie rozkminiam jaki obiad zrobić... I też już bym chciała mieć to z głowy, bo wolę posiedzieć z mężem i dziećmi albo w naprawdę małym gronie.

61685 szoti Kobieta, 34 lata, Częstochowa
Szoti

Szoti

Cebulka samym ślubem się nie stresuje, może trochę spowiedzią ;) będą tylko rodzice, rodzeństwo i kilku przyjaciół (żeby było wesoło). Po ślubie przyjdą do nas do domu na obiad i ciasto. Wystarczy, bo wesel nie cierpię :)

61685 szoti Kobieta, 34 lata, Częstochowa
Edzia987

Edzia987

Aajj i zapomniałam dodać że mamy 2 ząbka wyszedł w sobotę więc wszystko w jednym dniu :). Dziękuje kochaniutkie :*
szoti my planujemy za 2-3 lata kościelny, jak już mały podrośnie troszkę o ile nam się uda. Już jak wróce do pracy z tym że ja wolałabym też tak ,,po cichu" a mój chce weselicho. Jakoś ostatnio nie mam ochoty na bale w dodatku takie w których jesteś atrakacją wieczoru :/ ale pewnie mnie to nie ominie.
Kurcze to też będziesz miała od cholery szykowania przy dzieciach. Aa pamiętaj rosół musi być hahaha :D kiedyś usłyszałam że nie ma wesela bez rosołu- coś w tym jest
Cebulka jakiś to patent jest żeby nie zapomniał :D

--

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

61202 edzia987 Kobieta, 29 lat, Olsztyn