Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Edzia oooo nawet pod plecy ;) o tym nie pomyślałam, a w sumie jest całkiem spora, nie?
Szoti i ja 1 dnia karmiłam Laure na lezaco. Bo musiałam. Potem już mm. Ale generalnie super pozycja ;)
Cebulka pewnie, dobrych i kilka dni do pomocy :) ja też dzisiaj zalatana, ale od paru dni tak dziwnie się czuję że korzystam póki mama mogła iść ze mną do tego ładna pogoda. Laura u koleżanki do 19.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Edzia poducha super! I zgadzam sie z Toba ze to duzy plus cesarki, ze wiesz kiedy cholercia! A tak nie znasz czlowieku dnia ani godziny ....
Także Gosia chociaz masz ten plus, ze wiesz kiedy...
Pinka a Ty w końcu przesunelas na 1 marca czy masz w lutym??
A ja dzisiaj pół dnia u fryzjera. Rano stopy mialam tak spuchniete ze w najwieksze moje buty ledwo weszlam a i tak musialam miec zamek do konca rozpiety. Odebrałam wyniki. W moczu zero białka także luz.

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Magda i jak, zadowolona z efektów? Ja mam na wtorek do fryzjera i też pewnie 3h trzeba będzie wysiedzieć.
Mnie wczoraj gość od remontu sprowadził na ziemię, myślałam że skończą w tym tygodniu, a oni planują do końca przyszłego tygodnia, i tak mi to nie pasuje, bo mąż w przyszłym tygodniu ma urlop i miał to wszystko po remoncie posprzątać i okna i firanki umyć, no i jeszcze zdaliśmy buazeria na korytarzu i miał mąż szpachlowa i potem malować, a tak jak oni nie skończą to mąż nic nie zrobi, no ale trudno, największą rozpierzchła już za nami, kanały, woda, ogrzewanie podciągnięte, prądy też trzeba było dorobić, bo się okazało że nie mamy zaziemienia. Oby tylko Dawid dalej chodził. A no i możecie sobie wyobrazić, że jeszcze mam Adasia w brzuszku, a już w przyszłym tygodniu muszę złożyć kartę rekrutacyjna do żłobka:-)takie czasy, i to prywatny żłobek, bo u nas w mieście jest ich 3, w tym jeden państwowy, a cenowo jest prawie tak samo. Więc Adaś pójdzie do żłobka przy przedszkolu Dawida.

Odnośnik do komentarza

Magda ten 1 marzec to moje obliczenie bo wizytę mam 26 lutego, a jego najbliższy dyzur to będzie 1 marca ;) będę też w 39 tc także wątpię by chciał dłużej czekać bo robi cc mininum w 38 tc ;)
Edzia by u nas dziecko dostalo się do żłobka państwowego trzeba papiery składać po urodzeniu. Wtedy w wieku nastu miesięcy będzie miejsce. Do prywatnego trzeba składać 6-12 mscy przed. Zależy jaki żłobek. W Warszawie słyszałam, ze zapisujesz jeszcze ze zdjęciem usg będąc w ciąży :/
Gosia ja też się boję tej cc jak cholera, a najbardziej tego dochodzenia do siebie. Oby organizm był silny ;)
cebulka wrrr.... Współczuję tego remontu, może nie remontu dosłownie a jego przedłużania w czasie :/ stresujące bo to koniec ciąży praktycznie, 3mam kciuki by mały siedział jak najdłużej :)

U mnie noc przespana i mimo "super" pełni my dalej 2w1 :) Laura poszła do przedszkola z moja mama. Ja będę musiała po Nią iść. Jakos...

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

To dupa Cebulka z tym remontem ale tak najczęściej jest. .... Ja tym razem u fryzjera siedzialam 4h Bo jeszcze mi rozjasniala trochę. Ja generalnie mam ciemne włosy ale ze siwych coraz więcej to trzeba rozjaśniac. Potem kladzie mi ciemniejszy kolor. Wiec jest taki system ze przez okolo 4 tygodnie cieszę sie ciemniejszym kolorem a potem jak robi sie juz odrost to jednoczesnie ten ciemniejszy kolor sie juz wyplukuje i wychodzi spod niego ten blond i nie widać tych siwych. Ale rozjasniamy tak raz na pol roku tylko.
Pinka a no racja mówiłaś, ze powie Ci a wizycie dopiero termin.
A ja jutro wizyta. Ciekawe jaka waga. Bo mamusia juz 15kg na plusie :(
Wlasnie po raz pierwszy dostalam w żeberka z którejś nogi pewnie :) Troszkę średnio;) Ale zasluzylam bo polozylam sie na chwilę na plecach.

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Magda mi waga trochy przez te remonty przystopowała i schudłam nawet, więc teraz 12 kg na plusie. Z Dawidem przytyłam 14, a przez karmienie i dietę eliminacyjną schudłam 24. Teraz się nie przejmuje wagą, ale staram się ograniczać syfy bo okropną ochotę mam na różne świństwa w ciąży, gdzie normalnie nie jem.
Edzia taka jest sytuacja, a też małe miasteczko, więc też tak to wygląda. Ale jestem mega zadowolona z przedszkola Dawida, a o żłobku to jeszcze więcej dobrego słyszałam i ciężko się tam dostać.

Odnośnik do komentarza

Magda jestem szczesciara bo nie puchne w tej ciąży, woda mi się nie zatrzymuje ani ani, a w ciąży z Laurcia doświadczyłam chyba wszystkiego ;)
Cebulka i ja muszę ograniczyć ten syf jedzeniowy bo zgine marnie do wakacji pomimo tego że mam niespełna 10 kg na plusie ;D
Edzia ja zobaczę jak będę stać finansowo, ale planuje siedzieć z małym 2,5 roku tak samo jak z Laurcia.

Powiesilam pranie póki słońce i odpoczywam. Dobrze, że obiad z wczoraj ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze ja bym nie chciala dzidzi dawać do żłobka przed skonczeniem 2 roku życia....do pracy wrócę na pewno po roku. Kombinuje ze moze jakos moj tata i tesciowa na zmiane by sie dzidzi zajęli. Eh na razie nie skupiam sie na tym. U nas sa terminy zapisów do żłobków i wczesniej i tak sie tego zrobi.
Ja niestety zaczelam podjadac syf :( i stad ta waga...naprawdę musze sie opanować ze słodyczami bo bede przez rok schodzić z wagi.
Dobra ide soczek wycisnąć. Namiastka slodkiego a zdrowa ;)

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Edzia z Dawidem siedziałam 2lata i3 miesiące, miałam wracać do pracy, ale była możliwość zostać na wychowawczym. Teraz już tak niestety nie wyjdzie, mąż więcej zarabia, no i teraz mamy kredyt do spłaty, więc będę musiała wrócić do pracy. A nie będzie z kim Adasia zostawić, więc musimy.
Magda mnie na razie też opuchlizna omija z Dawidem też nie puchłam. Tyle że zauważyłam że mam palce jak parówki:-)

Odnośnik do komentarza

Edzia wizyta jutro o 16:30. Mi prowadzacy powiedział ze jak najbardziej moge farbowac ale od glowy bez amoniaku wlaśnie. I tak robimy - odrosty bez amoniaku. A pasemka robię i tak nie od samej skóry tylko troszke poniżej. Ale fakt ze czlowiek troszke sie nawdycha chemii. Ale nie mam wyjścia. Czulabym sie okropnie w siwych :(

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Ja małego zostawiałam z babcia odkąd skończył rok, bo musiałam się zając firma. Teraz mam już dwójkę pracowników którzy niezle sobie radzą, ale będę do nich musiała wrócić pewnie za dwa miesiace najpóźniej :(( na razie tydzień są bezemnie i zobaczymy co bedzie dalej, na szczescie mąż mi pomaga.
Co do farbowania, to ja ostatnio scielam moje farbowane końcówki, bo jakiś rok temu robiłam sombre, pierwszy raz w życiu i już więcej nie będę rozjaśniać. Zrobiło mi się takie siano na głowie, ze ciężko to było doprowadzić do jakiegokolwiek wyglądu. Teraz mam swoj naturalny kolor i tak chce zostawić jak najdłużej;)
Dziewczyny koniecznie piszcie jak po wizytach:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...