Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Pinka no to przynajmniej Laurka nie będzie się nudzić. A jak tam zdrówko?
Dawid kaszle dalej, ale nic poza tym więc chodzi do przedszkola. A ja jutro wybieram się do fryzjera, niestety tylko ściąć włosy, a chciałabym pofarbować, ale dopiero przestały wypadać więc nie będę szaleć. A mycie podłogi mnie dziś pokonało i leżę jak foka, a zaraz chłopaki wrócą i już po odpoczynku.

Odnośnik do komentarza

Cześć :) ja po wizycie u gina. Mały leży głową w dół i lekarz mówi, że chociaż wszystko możliwe, to jego zdaniem nie powinien się już obrócić. Zwłaszcza, że jest spory - ok. 1900 g w 30+3 tc. Zobaczymy, co będzie.
Myślę, że diabetolog wie co robi, bo pewnie często ma do czynienia z ciężarnymi, ale dla spokoju można zadzwonić do ginekologa.
Cebulka, szacun za tę dietę eliminacyjną. Zazdroszczę wytrwałości, bo nie wiem, czy bym sama podołała, a bardzo chcę karmić naturalnie.
No i jak zwykle zdrówka dla waszych dzieciaków - może jak trochę potrzyma ten zapowiadany mróz, to wymrozi wszystkie zarazki.

Odnośnik do komentarza

Szoti piękna waga :) moj wczoraj ważył 2kg w 32+2 tc. Ale moim zdaniem ciut mniej bo tydz temu ważył 1,5 kg więc nie możliwe by aż tak przybrał. Nawet widziałam jak dupka dotyka do ujścia szyjki, u nas położenie posladkowe ;) ale w moim przypadku to bez znaczenia.

Edzia jak lekarz przepisał to śmiało bierz :) mnie wczesniej gin odsylala do rodzinnego tłumacząc ze rodzinna lepiej zna się na lekach na zasadzie co można, a co nie można brać w ciąży :) tam na ulotce - możesz podejrzeć w necie powinna być zawarta i formacja na ten temat. Ale dużo dziewczyn bierze.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka ja też do tych szacunkowych miar podchodzę z dystansem, najważniejsze, że ładnie przybierają. Wojtek też miał być duży a urodził się w sam raz - 3450 g. Ale teraz od początku jest te dwa tygodnie do przodu (też wg prenatalnych), więc nie wiem czego się spodziewać w marcu - może urodzę przed terminem. A jak nie, to nie wiem jak urodzę np. 4,5 kilo ;)

Odnośnik do komentarza

Szoti Dawidek był okropny ssakiem, i odstawił się dopiero w czerwcu. I w sumie mm nie chciał nawet na porodówce, tylko cyca ciumkał,i jedna noc nieprzespana na cycu i pod wieczór następnego dnia już było dużo mleka, i w 1 miesiąc przybrał 1,7kg. A jak będzie teraz to nie wiem, bo każde dziecko inne, mam nadzieję że pójdzie gładko, a jak nie to trudno.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :) nie śpię już od 4 nad ranem... Moi rodzice mają na 6 do pracy i nie potrafią cicho wyjść pomimo próśb :/ dobrze że Laury nie obudzili bo bym miała wesoło...

Dziewczyny jak to jest w szpitalu z wrzątkiem? Są na oddzialach polozniczych jakies czajniki elektryczne? Będę musiała parzyć sobie szalwie i nie wiem czy zabrać ją w termosie z domu czy jak ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Edzia to może ta dietetyczka jednak powinna ułożyć Ci dietę? I jaki chleb jesz? Bo koleżanka jak miała cukrzycę w ciąży to pamiętam że białego chleba nie jadła bo właśnie wysoki cukier był po białym pieczywie.
Dziś był gość z hydraulikiem i ustaliliśmy w końcu termin, więc wchodzą 11 lutego robić, więc przynajmniej wiem już konkretny termin.

Odnośnik do komentarza

Cebulka ona zobaczyła tylko jakie porcje spożywam i powiedziała że jest ok. Mówiła też że dietę trzeba ustalić w praktyce mierzyć, sprawdzać i zapisywać po czym skacze cukier inaczej nie da rady. Chleb jem gracham najmniej glikemiczny(czerstwy) jutro zamienie na razowy tylko czekam aż podstarzeje bo dzisiaj go kupilam. Albo chleb albo pomidor mi nie służy po kolacji się dowiem jak odstawie pomidora.
Jak 11 wejdą to może do końca lutego uwiną się z tym remontem

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Mi sie tez Edzia wydaje ze łatwiej by Ci bylo jakby Ci dietetyczka diete ulozyla. A tego nie robi diabetolog? Nie znam się w sumie...
Cebulka wreszcie remont co:) fachowcy sprawdzeni? Zeby ci kurcze nerwów nie psuli ;) ja farbuje raz na 5tygodni. Od glowy mi robi bez amoniaku. Ja sie scielam teraz ale za krotko mnie opitolila i mi się nie podoba.
Biorę sie wlasnie za prasowanie ;) potem porobie kompleciki i wpakuje juz do torby. Robię 4 komplety w rozmiarze 56 i jeden 62. Osobno spakuje czapeczki i skarpetki bo az 5 czapeczek i tak nie mam. A osobny worek bedzie podpisany "po porodzie" i tam bedzie koplecik plus jedna pieluszka jednorazowa, skarpetki i czapeczka. Mialam sie spakować w tym tygodniu ale cos nie wyszło:) spakuje się w następny bo w weekend chce troche sie oderwać. Kino spacery itp Bo za duzo cos ostatnio myślę. Te siedzenie w domu trochę na głowę jednak siada. Za dużo czasu na myślenie!!

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Magda fachowcy sprawdzeni bo znajomy robiło cały dom
Mówili że max 3 tygodnie więc do 1 marca najpóźniej. Nie mogę się doczekać, no ale po woli będę się zabierać za pranie i prasowanie, więc będę miała zajęcie. Masz rację, jak się siedzi to sie za dużo myśli. Dziś mi ścięła ponad 10 cm, mam włosy teraz do karku, ale dobrze się w takich czuję, a nie ścinałam włosów od marca zeszłego roku, teraz w lutym rozjaśnie włosy i zrobię sombre, chciałam robić znowu w sierpniu, ale wtedy już wymioty się zaczynały, a potem włosy zaczęły wypadać, i dziś wyszłam mega zadowolona tylko właśnie koloru mi brak:-)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Ale wczoraj sobie strzelilam samobója tymi urodzinami... Z Laura było już praktycznie okey, a po powrocie całkiem zatkało jej nos pomimo tego, ze była inhalowana :(

cebulka też będę szła do fryzjera ale na strzyżenie bo kolor postanowiłam zostawić swój ;) nie farbowalam włosów od dobrych 8 miesięcy bo a to wymioty, a to poczatek ciąży... Ale za to kondycja ich super

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...