Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Edzia i Pinka - dobrze ze na wizytach wszystko gra!!!! Pinka coreczka tez mówiłaś ze mała waga i wszystko bylo dobrze. Na pewno dotrwasz do 38tyg i wszystkie Ci tu bedziemy zazdrościć ze juz masz dzidzie po drugiej stronie brzuszka bo bedziesz pierwsza a my tu bedziemy sobie jeczec jak nam ciężko ;) ja w jakims dupnym nastroju. Wiec oczywiście musiałam sie z niemezem poklocic...

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Klodi cieszę się. Myślałam może że na cały etat ;) mi od paru dni też jest lekko niedobrze, ale zganiam to na luteine podjezykowa i hormony.

Magda lub odwrotnie. To ja Wam będę zazdrościć że przesypiacie noce hihi ;D humorki też mam czasami zwłaszcza im ciąża wyższa. Stres i natłok myśli plus obawy naprawdę robią swoje. Sama dzisiaj nakrzyczalam na Laure bo musiałam ją 3 razy o coś prosić. To była pierdola. A sama nie robię nigdy od razu tego, o co ktoś mnie poprosi. Przeprosiłam ją...

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Dołączę do grona nie mogących łazić :-)
Pinka dobrze że zmieniłaś lekarza, ja chyba dla tego wolę facetów ginekologów, bo jakoś bardziej po ludzku podchodzą. Wiadomo że zależy od człowieka. Mój poprzedni gin na każdej wizycie mówił, to co tniemy? Bo pośladkowo. A teraźniejszy mówi że jeszcze dużo czasu ma.
Magda ja pierdolca dostaje w domu, okropnie wieje, na drogach ślisko. Ani z buta, ani samochodem nie wybiorę się. Mąż wraca z pracy o dalej pracuje, potem ogarnia graciarnię w której będzie łazienka. I niby zdrowy rozsądek podpowiada że chłop nic nie winien, to i tak się wkurzam że z Dawidem siedzę sama i że z domu nie mogę wyjść

Odnośnik do komentarza

Dziękuje dziewczyny, doktorowa też powiedziała że już teraz to można odetchnąć. Kolejna wizyta pod koniec stycznia więc już częstsze.

Pinka super że u Ciebie też wszystko w porządku. A malutki jeszcze przybierze. Ja też się wagą martwiłam bo ostatnio chudłam więc bałam się że mały będzie mało ważył. Mały robi sobie fikołki więc pozycje trudno ustalić jak tylko przyłożyła głowice to teżał głową w dół zmierzyła a on już dupką z boku ze zdjęcia też nici co za dziecko nie da pamiątki sobie zrobić :). A powiedz co z tą Twoją szyjką???

Cebulka mi się marzy choć 2,500 co by nie musieć leżeć długo w szpitalu.

Klodi dobrze że wyzdrowiał i Ciebie nie rozłożyło

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja. Dziecko odprowadzone, wieszam pranie i chwilowy odpoczynek ;) później będę piekła kurczaka a właściwie to sam się upiecze. Jestem spokojna od wczoraj z tym CC byle dotrwac do 5 lutego do skierowania.... No i to miejsce w szpitalu mam załatwione co najważniejsze

Edzia czyli też nie głowa w dół ;D szyjka posiada pęknięcie ale nie jest dramatycznie. Mam się oszczędzać i powinnam jakoś dotrwać. Jestem dobrej myśli. Ja kolejna wizyta za tydzień, ale na szczęście dr zaprosil mnie nie odpłatnie do przychodni przyszpitalnej w której on pracuje także naprawdę w porządku.

Cebulka facet gin to jednak facet. Ma więcej empatii itp. Naprawdę jestem szczęśliwa że się tam wybrałam. A kurwica w domu i mnie ogarnia. Jestem typem wluczykija i boję się tego ograniczenia po porodzie. Lub mogę ogarnąć tak by od małego wszędzie go brać. Zobaczymy :)

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to za 49 dni już CC ;D

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Edzia napewno będzie więcej niż 2,5, ma ładną wagę:-) Adaś miał 1327g w 28i 4, a Dawidek w 27 i 4 miał 985g, więc Adaś zapowiada się na grubaska:-) a Dawidek był taki w sam raz 3530:-)
Mąż dziś Dawida zawiózł do przedszkola i nawet było ok:-)tak że zjadłam śniadanko, wykąpałam się i ogarniam zabawki. Mam plan ogarnąć szafę, a jutro pewnie będę brała się za pranie ciuszków, ale jakoś mi się nie chce specjalnie. Dziś ma przyjść hydraulik zobaczyć tą łazienkę.

Odnośnik do komentarza

Pinka to super, fajnie że udało Ci się z tym lekarzem

Cebulka weź Ty mnie nie strasz gdzie ja takiego olbrzyma przecisne hihi :D

Byłam dziś u dietetyczki wkurzyłam się i wróciłam wrr. Mówiłam że dla mnie podróżtam to mega wyzwanie na dodatek jeszcze dzień po dniu to spojrzała na to co jem i mówi że nie ma zastrzeżeń do mojej diety. Trochę mało ryb bo w ciąży powinno sie jeść jeść 3-4 razy w tygodniu no ale tabletki biore to ok. Aż 10 min siedziałam u niej a 6 godzin zajęła mi ta wyprawa :/

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Magda spisała sobie ile posiłków jem i co dokładnie. Powiedziała że ta dieta co wprowadziłam jest ok. Do diabetologa mam na 17 więc pewnie bedzie cukier kazał badać i wtedy się okaże czy to co jem mi odpowiada czy jakiś produkt cukier mi podbija. Mówi że nawet pomidor może nie służyć i podnieść cukier.

Pinka zagotowałam się tylko tym że ta wizyta powinna być po lekarzu a nie przed

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

A bylam dzisiaj w szkole rodzenia. Posluchalysmy serduszka. Tym razem żaden ton jej nie wypadł ha ha Jutro robie pranie a przynajmniej chociaz to co do wyprawki. Kumpel wlasnie mi podrzucił rogala do spania. Zobaczymy jak sie bedzie spało :) W dzien super funkcjonuje. W nocy dupa. Musimy zamontować suszarke sufitowa bo przy dzidzi nie ogarnę prania z ta przenośna. Zajmuje mi tylko powierzchnię a mieszkanie jest małe. Teraz lece kolacyjke robić. Dzisiaj sie rozpuszczam. Twarożek z rodzynkami ;)

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Edzia dasz radę:-) z resztą przy pracy,ujęciu do szpitala zawsze robią usg imierza miednicę. Mi lekarz powiedział że spokojnie i 4200 urodzę:-) a Dawid pt,y poród,oraz się cofał cały czas i przestrzeń, to mi nacieki krocze i dociekali ma żebra jak padłam, bo tętno skakało. A potem okazało się że miał na pępowinie supełek. A lekarka jak szyła to powiedziała że nie dziwi się że tak mały się cofał bo mam bardzo umięśnioną pochwę, przepraszam za dokładność;-)to był cytat.
A te wszystkie bóle wynagrodzi maleństwo:-)
Magda mam 2 suszarki sufitowe na balkonie, ekstra sprawa.
Dziś zamówiłam prawie wszystko do wyprawki, a jutro zamówię aptekę i zostanie mi tylko pranie i prasowanie.

Odnośnik do komentarza

Magda a jak mój kurwił jak to montował;-) ale mam na piętrze 2balkony, więc na jednym już jest 2suszarki, a na drugim będę rozkładać przenośną, jest duża, a zimą to niestety tylko kiszenie zostaje, ale rozkładam suszarkę przy grzejniku i jest ok. Teraz zastanawiam się jak to będzie z 2dzieci, jak teraz codziennie prawie piorę, a pralka na 7kg ładownosci. Zastanawiałam się też nad pralko suszarką, ale opinie nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza

Ale się dziewczyny rozpisujecie! Normalnie nie dam rady wszystkiego ani przeczytać ani odpisać każdej..
Dzisiaj już mam wolne.pinka a dlaczego Ty masz wskazanie do cc z tego co w stopce to będzie to ponad miesiac przed terminem?
Ja wieszam na takiej suszarce podsufitowej pranie teraz i czasami kisnie i muszę prac ponownie:( teraz mam zamiar do domu kupić suszarkę do prania i postawić ja na pralce dla oszczędności miejsca, ale to w przyszłości. Teraz kupię taka rozkładana i tez się boje czy mi będzie dobrze schło pranie, bo nawet za bardzo grzejników w domu nie mamy tylko wszędzie podlogowka...
wczoraj spisal sobie listę potrzebnych rzeczy z apteki i będę może w tym tygodniu kupować;) i kupiłam tetrowe pieluszki :)) normalnie biorę się powoli za wyprawkę. Mysle ze tak za 2-3 tygodni będę przygotowywać ubranka dla dzidzi.
A czy Wy wszystkie macie już wybrane imiona dla dzieciaczków?

Odnośnik do komentarza

W końcu i ja ruszylam z wyprawka. Kupiłam dziś wszystko. Zostały 2 prania i prasowanie :)
A wizyta w poniedziałek, i może też już umówimy się na termin cc.
Ja mieszkając w bloku miałam wiecznie pranie na suszarce, teraz w sumie też ale tylko przez zimę, bo jak jest ciepło to na tarasie. Takiej sufitowej bym nie chciała bo moja siostra ma i często narzeka właśnie zima że pranie tęchnie

https://www.suwaczki.com/tickers/7u22xzkrwq914hsn.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, na allegro ostatnio widziałam taką suszarkę przenośną, ale elektryczną. Ciekawa jestem jak to się sprawdza. Ja to zawsze jak dużo piorę, to pranie po grzejnikach rozkładam. Jakoś damy radę
Wszystko dziś zamówiłam na wyprawkę, więc zostało mi tylko pranie i prasowanie. Zacznę w przyszłym tygodniu, bo jutro mi się nie będzie chciało przed weekendem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...