Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

córeczki ja też na moją mówię Lauritka i też jej wszędzie pełno ;) takacicha woda co brzegi rwie.... Laurka chce Dawid a ja Leon
BedeMama ja też położyłam się po 22 z tym że pobudka co godz :/ jesteśmy z wizytą przedświąteczna u urodzinki. Jest 5 nad ranem a oni dopiero poszli spać :/ Jestem zła na siostrę bo jest kierowcą i ciekawe jak chce prowadzić po 4 godz snu i kilku drinkach. A do domu ponad 200 km :/
niespodziewanaciaza juz Twój lekarz podał wstępną datę cc? Js muszę swojego zaatakować z tematem bo jeśli odjąć od terminu te 7, 14 dni to wyszedlby 1 marca ;)
nanulka witaj ;) ja też nie robię praktycznie nic w święta. Nie mam juz ani siły ani ochoty. Sa inni domownicy

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza
Gość BędęMamą

Pinka88 no rzeczywiście pisałaś że będziesz w moich stronach :-) no to pewnie będziecie wracać jak juz siostra będzie miała stuprocentową pewność że może, pomysl ze to kilka godzin więcej kiedy rodzinka koło Ciebie skacze :-D
Chyba jesteśmy z tego samego roku, 88?

Muszę dziś się wybrać na zakupy po kurtkę, już w nic się nie mieszcze :-/

Odnośnik do komentarza

coreczki u mnie jest to wada anatomiczna macicy, dwuroznosc. I tutaj pod Warszawą biało, ciekawe jak będzie w Lublinie jak przyjedziemy wieczorem ;)

Numer dnia... Dzwoni do mnie wczoraj babka z kardr z glupim pytaniem czy przyjadę po bony świąteczne czy je chce ;D taaaaak chuj z tym że potraciliscie mi ponad 100 zl z wypłaty za nie i wynoszą prawie 600 zl. Podzielcie je między sobą haha ;) ;D ;P

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Coreczki jak już rybę oprawi to szacun bo ja nie tykam się takich rzeczy fujj i te 3 dniowe ręce o zapachu ryby... idę na łatwiznę i kupuje kostki rybne, wiem że to nie to samo że sama woda ale nie muszę ich oprawiać :). Podobno mają być dzisiaj śnieżyce więc może jeszcze da rade pierwszego bałwanka zrobić. U nas nie przestaje padać więc wszystko możliwe.

Pinka to faktycznie żart przedświąteczny jej się udał ale to i tak późno rozdają u Cb ja już w tamtym miesiącu odebrałam i w sumie sie cieszę jakieś zakupy na święta się zrobi a za resztę dokupi się pampersy, chusteczki itp

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Pinka super że Ci tak podają wszystko, korzystaj;-) nie wiem co się z moim dzieckiem porobiło, ma tak że spacerami od miesiąca, nie chce wychodzić i tyle, a przecież do tej pory to non stop na polu był, nie wychodziliśmy na spacery tylko jeśli chory był, co bardzo zaskoczona się zdarzało. Zrobił się chłopak wygodny i woli żeby go mamuśka samochodem woziła.
Tak zaszalałam jednak w tym miesiącu z zakupami że oprócz apteki muszę dokupić tylko ręcznik dla Adasia i materac i dla siebie szlafrok i koszule. Więc już z wyprawka nie jest tak źle.

Odnośnik do komentarza

Edzia właśnie że taki był, przez 2 zimy wychodziłam. Nim non stop w różne temperatury i płakał przy oknie jeśli naprzyklad był chory i nie może głośny wyjść. A teraz nie chce wychodzić, tylko dom, samochód, sala zabaw. Ale to pewnie tak jak wszystko u dzieci, przejściowe. A w sumie trochy się z tego cieszę, bo nie mam za bardzo siły łazić. W piątek jak wracałam z nim na piechotę, to myślałam już pod koniec że padnę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...