Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Adaś wczoraj tak się wiercił, że czułam piętki i picie:)
Dziś w Rosmanie kupiłam chusteczki, płyn do kąpieli, ręczniki bawełniane, lepiej się nimi przemywa buźkę niż wacikami, z Dawidkiem kupowałam te z Sądy,ale niema, krem i pampersy, jeszcze kupię mała paczuszkę Dady na próbę. I jeszcze byłam kupować Dawidkowi białą bluzkę i kupiłam 3 czapeczki i 4 pary malusich skarpetek . A teraz wywalę z 2 półek, które docelowo będą nowym miejscem na ciuchy Dawida, ale na razie tam zrobię wyprawkową składzik:)

Odnośnik do komentarza

cebulka a co myślisz o przewijaku tym zwykłym na łóżeczko? Myślę by kupić. Laura wychowała się bez i nie wiem czy to nie będzie zbędny wydatek... Czy może przy chłopcu który ma większy zasięg siusiania bardziej się sprawdzi?

Mamy dzisiaj warsztaty świąteczne w przedszkolu o 15:30. Strasznie mi się nie chce iść na nie... Już widzę ten tłok i ścisk

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

No widzisz Edzia;) gratulacje i ciesze się z Tobą:)
Ja tez mam przewijak na lozeczko i jest to prze świetna sprawa! Jak mały zaczął brykać i musiałam z niego zrezygnować to dopiero jest ciężko, bo od przewijania na lozku kręgosłup boli...
U mnie dzidzia sporo bryka, a ja jako ze rozpoczelam 27tydzien zaczęłam wykonywać ćwiczenia wczoraj wieczorem żeby się obróciła bo mi to spokoju nie daje. Widze ze wszystkie nasze dzieciaczki pośladkowy się na razie ulokowały:)

Odnośnik do komentarza

klodi, cebulka dzięki za opinie odnośnie przewijaka. Przemyśle i może się zdecyduję. U mnie tez by nie leżał na łóżeczku tylko na blacie biurka. Jedna wysokość. Bo na kołyske raczej się nie nadaje ;D

Mało pisze bo od niedzieli caly czas mam problem ze stawianiem się macicy. Nospa forte wróciła do łask 3x dziennie. Wiem że nie zacznie wszystko działać od razu ale już nie będę robic przerw w jej braniu... Kupiłam sobie przejazdówke by wozić Laure do przedszkola autobusem chociaż w 1 stronę. Mama ma dzisiaj wolne ale nie pomogła mi. Mam wrażenie że nie rozumie powagi sytuacji :(

Idę do sąsiadki po kołyske dzisiaj. Dobrze bo jest rozkrecona na części to będzie mi łatwiej ją przechować.

Synek dalej uparcie kopie mnie po pęcherzu. Myślałam że nie dobiegne do domu ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Klodi dziękuje :) chyba to jak narazie najwygodniejsza pozycja dla maluchów :)

Pinka co do przewijaka to ja też się zaopatrzyłam w niego bo wiem że mi posłuży. Współczuje Ci oby jak najszybciej zadziałało. Pogadaj z mama może chociaż odbierze małą ze szkoły. Ja teraz mam w odstrzale na przemian jelita bądź żebra ale zdecydowanie wole to niż pęcherz :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Edzia właśnie z nią rozmawiałam. Niestety nie bo nie. Trudno. Jakos sobie poradzę :)

Kolyska odebrana. Jest piękna... Tylko rozkrecona w folii. Może pod koniec stycznia ją złożę i zrobię zdjęcie bo w tym stanie to zero uroku ;) znajoma odda mi przewijak więc już dylematu nie mam ;) kurcze poza monitorem oddechu chyba już wszystko mam

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka przykra sytuacja, ale dasz sobie radę, a potem jak będzie chciała się wtrącać, to będziesz mogła powiedzieć że jak nie chciałas pomagać, to teraz nie przeszkadzaj.
Kołyska śliczna:)
Mi dziś przyszły otulaczki, byłam też u koleżanki i się okazało że ma szumisia, pożyczyła mi, jest ten zwykły, stwierdziłam że przetestuje ten a jak się sprawdzi to może zainwestuje z cry sensorem, a jak nie to przynajmniej nie stracę:-)

Odnośnik do komentarza

Pinkaz Dawidkiem nie używałam bo miałam tylko ten z minki, więc służył tylko zamiast rożka, teraz wezmę do szpitala, ale nie wiem jak to będzie bo Dawid się strasznie przeszukiwał, albo matka nie miała wprawy:) ale na pewno to fajna rzecz na początku. Na razie wyprawkę pakuje do szafy, dobrze że ciuszki na strychu, chociaż jak we wtorek robila Um porządek w szafie to okazało się,że reklamówkę ciuszkow i tak kupiłam:-) wczoraj na allegro zamówiłam sobie sukienkę czerwoną bo na święta nie mam co włożyć, i jest kopertową, to myślę moze jeszcze chrzciny w niej obskocze:-)u nas śniegiem zasypało. tak ładnie biało.
Dziś wstałam na siku o 3-30i nie mogłam do 5 spać.

Odnośnik do komentarza

Witaj w klubie Cebulka.. co to jest z tym spaniem :( ja to samo. 4:30 dzisiaj pobudka i po 6 zasnelam. Nigdy tak nie miałam.
Pinka kolyske masz świetną naprawdę!
A ja byłam wczoraj na tej szkole rodzenia. Rewelacja! Sporo się można dowiedzieć. Zajęcia będą już do porodu. Od 30 tygodnia wejdą ćwiczenia, oddychanie. Dostaliśmy w prezencie smoczki, buteleczki antykolkowe, książeczkę o karmieniu. Szkoła na NFZ. także uważam że naprawdę warto.
W ogóle wzięło mnie na porządki; ) wczoraj zakupy. Fajny naprawdę stanik kupiłam w New Yorkerze bez fiszbinow. Przeceniony z 29 na 19. Nie ma co przepłacać stwierdziłam w sklepach dla mam.

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Magda tym razem też nie kupuje typowego do karmienia, mam dwa po Dawidzie, a teraz kupuję zwykły bez fiszbin, bo te odpinane i zapinanie mnie wkurzało.
Ja plątam się po domu i tez sprzątam, ale tak mnie dziś miednica boli że chwilę postoje i siadam. Dziś ma przyjechać Luther i przywieść regał na zabawki, kupiłam taki z Ikei bo już nie ogarniam w salonie, a i tak popowe zabawek wyniosłam ostatnio na strych.

Odnośnik do komentarza

Ja już po pobraniu krwi. Wzięłam się za wybranie zdjęć do wywołania tych Laury bo od urodzenia praktycznie nie ruszone :/ kupiłam pakiet na allegro 300 zdjęć. Jeszcze jeden muszę dokupić bo za mało jednak. Jak skończę to się kładę. Odnośnie stanika to kupię jeden miękki rozm większy. Macie rację że na te specjalne szkoda kasy ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Magda, nie martw się, na pewno nikt nie postrzega tego ubioru komicznie. Ja czuje się grubo a wszyscy mi mówią ze jestem drobna.
Ja kupiłam jedna typowo ciążowa sukienkę ołówkowa, ale mysle ze spokojnie w niej po ciazy pochodzę.
Wiecie, ja mam wywołane zdjęcia i nawet album mam tylko czasu na wklejanie do albumu mi brakuje... ten komplet ma już rok, a kolejny mija...
Zaczęło u bas być tak typowo zimowo:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...