Noworodki i niemowlaki

Mamusie luty 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Jijana

Jijana

Witajcie!! ;)
Już dawno po świętach. Mieliśmy je spędzić sami, ale jednak wybraliśmy się do mojej mamy. Jak zwykle narobiła tyle jedzenia, że druga rodzina mogłaby się najeść jeszcze. Aż byłam "zła" na nią, że tyle narobiła, podczas gdy ja zrobiłam jedną sałatkę i ciasto, a jej siostra robiła tylko sałatkę i już... Ale co zrobić :/
Nasza mała ładnie sypia w nocy, praktycznie całą noc przesypia. W dzień różnie bywa, wczoraj łącznie spała może ze 3 h, dziś już spała od 6 rano z 5-6 h, a to dopiero połowa dnia.
Byłam dzisiaj w pracy pokazać córkę, dziewczyny okrążyły malutką, a ta w najlepsze spała przez całą wizytę :P pod koniec się obudziła, bo już była głodna ;)
A poza tym to u nas nic niespodziewanego się nie dzieje - ot życie się toczy dzień za dniem.
Która planuje już kolejna ciążę??? :D

60628 jijana Kobieta, 31 lat, GDAŃSK
Kryska89

Kryska89

Mój mąż mówi że chciałby jeszcze jedno dziecko i mówi że nie ma na co czekac:-) odmieniło mu się bo na drugie to ja go musiałam namawiać.. w sumie to przydałaby się dziewczynka ale ja jednak wolałabym poczekać przynajmiej z półtora roku:-)

60936 kryska89 Kobieta, 30 lat, Legionowo
kasia1807

kasia1807

Jijana tym pytaniem o drugą ciążę to mnie wszyscy przesladuja odkad wrocilam ze szpitala...

60659 kasia1807 Kobieta, 27 lat, Wrocław
Liath

Liath

Nie masz dzieci - "Kiedy dziecko?"
Urodzisz jedno - "To kiedy drugie?"
Urodzisz drugie - "To może chłopak/dziewczynka do pary?"
Urodzisz trzecie - "Wow, odważni jesteście"
Urodzisz czwarte - "No chyba już starczy.."

Ludziom nigdy nie dogodzimy :).

Ja w sumie mogłabym mieć trójkę, bo to tak jakoś wesoło w domu, ale chyba nie dam rady. Urodzić to nie problem, ale to całe wychowywanie chyba by mnie przerosło przy gromadce.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyerr760asd.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mmhtsnfha6.png

42664 liath Kobieta, 35 lat, Bydgoszcz
MagdaJ

MagdaJ

U nas Wielkanoc minęła szybko bardzo. W niedzielę mała skończyła 2 miesiące, więc już spora panna;-)
I kolejnym dziecku nie myślę obecnie, Ala za bardzo przypomina brata, on sam potrafi dom rozniesc, a co razem wymyślą aż strach pomyśleć. Obecnie ciąża, albo kolejne dziecko to byłby masochizm.
U nas ze spaniem w nocy jest przyzwoicie, rano ma jedną dłuższą drzemke, a potem do wieczora to nie chce za nic zasnąć. Zdarzają się krótkie spanie, ale to max 20 min i tyle.

61095 magdaj Kobieta, 30 lat, Gdańsk
MagdaJ

MagdaJ

Kryska no niestety, moje dzieci widać tak mają. Syn miał to samo. Życzę Ci jednak żeby u Ciebie się chociaż zmieniło :-)
Nie wiem jak Ty, ale ja czasem marzę o drzemce w dzień z maluszkiem.

Kryska89

Kryska89

Oj tak, często marze o drzemce w dzień i jak mały zaśnie i ja probuje się zdrzemnąć to on się zaraz budzi:-/ Mój starszy syn też mało spał

60936 kryska89 Kobieta, 30 lat, Legionowo
MagdaJ

MagdaJ

Hej dziewczyny :-)
Co u Was i Waszych maluszków słychać? Jak minęła Wam majówka?
U nas w końcu bez kataru u małej, skończyło się na konieczności kupienia inhalatora, ale pomogło. W majówkę liczyłam na ładną pogodę i, że starszy się wybiega i wyszaleje na placu zabaw, niestety niewiele z tego wyszło. Za tydzień mamy wizytę u chirurga i już trochę psnikuje kiedy będzie operacja małej.