Skocz do zawartości
Forum

Figura po porodzie


Gość EjMI

Rekomendowane odpowiedzi

Czy po porodzie jest się szerszą w biodrach? Wróciłam już do wagi sprzed ciąży, moja figura też taka jak wcześniej, nogi nawet szczuplejsze,brzucha nie mam ,a i tak nie mogę dopiąć się w rurach, choć nogawki są ciut luźne... Czy tak już zostanie?

Odnośnik do komentarza
Gość Sawanna1

no wiesz, dość dziwne pytanie, jedne kobiety wracają do figury inne nie i to wiadomo nie od dziś. Jeśli zaczniesz ćwiczyć, zdrowo się odżywiać to być może te biodra wrócą do wcześniejszych rozmiarów, kosci nie zmieniły swojego położenia wiec szersze biodra są efektem tłuszczyku który można spalić jeśli się chce. jedno jest pewne samo się nie zrobi. pomysl o ćwiczeniach tylko na te okolice

Odnośnik do komentarza
Gość Nina36

~Sawanna1
no wiesz, dość dziwne pytanie, jedne kobiety wracają do figury inne nie i to wiadomo nie od dziś. Jeśli zaczniesz ćwiczyć, zdrowo się odżywiać to być może te biodra wrócą do wcześniejszych rozmiarów, kosci nie zmieniły swojego położenia wiec szersze biodra są efektem tłuszczyku który można spalić jeśli się chce. jedno jest pewne samo się nie zrobi. pomysl o ćwiczeniach tylko na te okolice

A dla mnie to pytanie w ogóle nie jest dziwne. Autorka pisze, że waga wróciła do normy tylko biodra ma szersze. Ja akurat po porodzie nie miałam tego problemu, bo biodra wróciły do swojego poprzedniego rozmiaru, więc to aż tak oczywiste jak piszesz nie jest.
Odnośnik do komentarza

Nie wiem ale sama dość szybko zrzuciłam wagę pomimo, że nie karmiłam piersią. Co mi pomogło:
bieganie
rower
pływanie
I ogólnie z maluchem jest sporo roboty i sporo zajmowania się nim tak więc jadłam o wiele mniej inż przed ciażą czy w ciąży. Po 4 miesiacach ważyłam dokładnie tyle ile ważyłam przed ciążą:)

Nawet nie chodziłam na siłownie.

Odnośnik do komentarza
Gość wciaznadiecie

To szczęściara... może masz dobry metabolizm:) Ja pamiętam, że jak karmiłam piersią, to szybko leciała mi waga, a jak się zaczęły problemy z laktacją, to waga stanęła w miejscu i teraz szukam sposobu na jej podkręcenie:)

Odnośnik do komentarza
Gość idealnawaga

U mnie szybko leciała waga, aż sama była zdziwiona:/ ale kiedy zaczęły się problemy z laktacją, to moja utrata wagi znacznie się zmniejszyła:/i teraz jestem na etapie rozkręcania laktacji:) a jak u Was dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

karmie piersia 9 miesiecy.. do wagi sprzed ciazy brakuje mi 5 kg.... odzywiam sie normalnie, duzo chodze ( po 7-9 km dziennie), rano cwicze, le nic specjalnego, raczej tak na kregoslup, troche rozciagania sie, troche brzuszkow i przysiadow..
Waga ni eleci szybko, ale w ciazy przytylam 26 kilo i chyba na ten moment nie jest zle..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...