Noworodki i niemowlaki

Styczniowe mamusie 2019

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Kawa

Kawa

A takiego dola miałam jak mnie przez praw dni nic kompletnie nie bolało .. już myślałam ze nic z tego nawet po test poleciałam i dwie kreseczki mnie uspokoiły :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k9tkoahf3.png

58009 kawa Kobieta, 29 lat, Krakow
MartynaAnna

MartynaAnna wpis edytowany

Podzielę się swoimi "dolegliwościami". Dość szybko mój organizm zareagował na zapachy, smaki itp. Aż w pewnym momencie pomyślałam, że sobie wkręcam to wszystko. Tak to jest jak się długo ktoś stara. Zanim zrobiłam test miałam wstępne objawy. Dziwne, stąd podejrzenie, że sobie może coś uroiłam. Doczekałam się wreszcie dnia kiedy mogłam zrobić test. Z radości tych 2 mocnych kresek nie mogłam wydusić z siebie słów. Ze szczęścia się wręcz popłakałam. Kiedy już wydusiłam z siebie tę cudowną nowinę teściowa (akurat była u Nas w odwiedzinach) o mało mnie nie udusiła z radości. A mój przyszły mąż zaniemówił ze szczęścia i ze wzruszenia widziałam jak mu się oczy zaszkliły. Wracając do dolegliwości - dzień przed testem zawitaliśmy do Mc Donald'sa. Jezusie, wzięłam małego gryza i myślałam, że zwymiotuje w tą bułkę. Że nie dobiegne do toalety. W życiu mi tak żarcie nie śmierdziało jak wtedy. To był pierwszy objaw. Dwa dni pózniej zjadłam 2kg kiszonej kapusty hehehe :D Prawdę mówiąc jem to na co mam ochotę. Fakt, mam cofki, ale co zrobić jak mam ochotę na coś i nie mogę się powstrzymać :D Jeśli chodzi o objawy typu ciągnięcie w podbrzuszu, kucie to normalne. Nie stresujcie się tym. Co do kawy - ja piję jedną dziennie, góra dwie (no nie umiem sobie odmówić). Jeśli chodzi o nastroje - o dziwo niczym się nie denerwuję (może podświadomie, że to nic dobrego nie wróży przy ciąży), wręcz uspokaja mnie myśl o tym, że niebawem będę "ciężarówką" :D i właściwie to nie mogę się doczekać aż będę widziała jak rośnie ten berbeć. Polecam Wam kobitki aplikacje (HiMommy i Preglife). Naprawdę są rewelacyjne. Wszystko opisane co się dzieje. Przy HiMommy jest dzwięk jakby się dziecko śmiało jak się "połaskocze", dzień po dniu jakby do Was pisało dziecko. W Preglife jest super opisane wszystko. O dziecku jak się rozwija krok po kroku, o mamie jak się zmienia i nawet! teksty do partnerów :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/felkmewagxp0ff61.png

59726 martynaanna Kobieta, 34 lata, Gdańsk
~Roksi1

~Roksi1

Co do kawy, to spokojnie, mi lekarka pozwoliła nawet na 3 kawy dziennie. Warto sobie po prostu zobaczyć ile kofeiny można wypić na dzień, bo ona jest też w herbacie, coca coli i po prostu nie przekraczać normy. Dla mnie chodząc do pracy przy tej ogólnej senności, było nie do wytrzymania bez kawy.

Moniulla

Moniulla wpis edytowany

Hej Dziewczyny! I ja się dołączam :-) Zobaczyliśmy z mężem dwie kreseczki w drugą rocznicę naszego ślubu - tydzień temu :)

Pierwsza ciąża to w moim wypadku - niestety - poronienie zatrzymane w listopadzie 2017 na etapie 6+4, zabieg łyżeczkowania 9+2. Starania od stycznia... i się udało! <3 Pierwsza kreseczka była blada, ale kilka dni później powtórzyłam test i zdecydowanie dwie wyraźne krechy :) Jeśli chodzi o objawy... Są zupełnie inne niż w pierwszej ciąży. Teraz ciągle jestem śpiąca, przychodzą momenty, że wiem, że muszę się położyć, bo usnę i koniec ;D Miałam też uczucie rozpulchnienia i ciepła w macicy, teraz już go nie mam, za to bolą piersi, szczególnie brodawki i to bardzo, w nocy już nie mogę spać na brzuchu... Na wizytę idę dopiero 23 maja, nie chcę się śpieszyć... Biorę zalecony od gin. Duphaston 2x1 i Acard 1x1 oraz Femibion Natal :) Mam teraz dobre przeczucia... I cieszę się, że mogłam do Was dołączyć! :-)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3kf7knpspe.png
24.11.2017 - Nasza Maleńka Istotka

58021 moniulla Kobieta, 25 lat, Bdg
Moniulla

Moniulla

Mama Nikolki - https://www.suwaczki.com/, tworzysz krok po kroku, a później wchodzisz tutaj na parentingu w "edytuj profil" i w okienku "sygnatura" wklejasz pierwszy link i zapisujesz :-)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3kf7knpspe.png
24.11.2017 - Nasza Maleńka Istotka

58021 moniulla Kobieta, 25 lat, Bdg
kasiek_11

kasiek_11

Zapraszam was dziewczyny na naszą grupę :) jest nas już tam sporo i się poznajemy :)

47067 kasiek-11 Kobieta, 28 lat, Malopolskie
mama nikolki

mama nikolki

Hej mamusie jak tam samopoczucie jakieś dodatkowe objawy?? Mnie wszechogarniająca sennośc i piersi bardziej zaczely bolec

--

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

53186 mama-nikolki Kobieta, 29 lat, lubien
MartynaAnna

MartynaAnna

Hej ho przyszłe ciężarówki :D Ja mam dzisiaj za to zsanie na jedzenie, spanie. Trochę pobolewały mnie jajniki. Spać bym mogła cały dzień chociaż wstałam z dużą energią i nawet posprzątałam, ale teraz mam uczucie "wyjęcia" baterii :D pośpijmy ile się da, bo pózniej jak przyjdą te nasze pociechy na świat to nie będzie na to tyle czasu :D
Mam do Was jeszcze pytanie. Czy któraś z Was już położyła pracodawcy zwolnienie ciążowe?

--

https://www.suwaczki.com/tickers/felkmewagxp0ff61.png

59726 martynaanna Kobieta, 34 lata, Gdańsk