Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

A już myślałam że dopadło mnie jakieś zapalenie pęcherza, dobrze że napisałyście o parciu na pęcherz przy synu pojawiło się dopiero później a teraz ledwo zrobię siku to nie raz 10min nie minie a mi się znowu chce. W nocy wstaje już 4 razy. A dziś rano to już był szok. 5 rano pobudka na siku, 6 znowu, potem 6:30, o 7 zadzwonił budzik i znów siku , 7:10, 7:20 i potem godzina 7:30 , następnie poszłam przed samym wyjściem do toalety koło 7:45 ale ledwo zjechałam na dół znów mi się sikać chciało godz około. 7:50, w przedszkolu u syna się wysikalam i poszłam do pracy, w drodze znów mi się chciało. W nocy nawet nie wiem ile razy wstawalam ale ogólnie od kilku dni tak biegam do toalety. W niedzielę byłam z synem na basenie półtora godziny a w tym czasie 4 razy byłam w toalecie a nawet nie piłam nic. Zaczyna to być męczące bo pół dnia spędzam w toalecie. Czy wy też tak macie czy ja mam już jakieś zapalenie pęcherza bo sama nie wiem już czy to normalne. Nie pamiętam żebym przy synu aż tak często bywała w toalecie a napewno nie tak wcześnie tylko pod koniec dopiero.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

tak to pewnie powiększona macica uciska na pęcherz :) ja mialam gorzej (miałam, bo chwilowo przeszło - daj Bóg jak najdłuzej), mi macica uciskała na nerw kulszowy i jak chodziłam to mnie pośladek bolał i to niezbyt przyjemnie jakby coś go kuło przy każdym kroku. Na szczęście chwilowo te bóle ustąpiły, a czytałam na innych forach, że niektóre dziewczyny zmagały się z tym problemem aż do porodu :O

Odnośnik do komentarza

Moniulla Wielkie dzięki za odpowiedź, czekam z niecierpliwością na mdłości, strasznie boję się wizyty u lekarza, tak że jeszcze się nie zapisałam, ale muszę kogoś znaleźć na za tydzień bo inaczej oszaleję.
Najśmieszniejsze że tak macałam dziś od rana cyce że zaczęły w końcu boleć, ale hmm od macania.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5ee78h57my.png

Odnośnik do komentarza

Kawa, gratulacje :)

Ewi - umawiaj się! Na znanym lekarzu napewno coś znajdziesz :) za tydzień będzie 6t5d, więc serducho na pewno będzie biło :) piersi tak nie macaj, bo to podobno niezdrowe dla nich :)

MamaRobercika - ojej, bardzo często, ja jestem dłużej w ciąży i aż tak mnie nie goni :D

Agatt - ile jesteś w ciąży? Ja też miałam problemy z tym nerwem kulszowym i też mi to zniknęło. Czasem tylko poczuję, ale bez jakiegoś silnego bólu :)

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3kf7knpspe.png
24.11.2017 - Nasza Maleńka Istotka

Odnośnik do komentarza

Kawa super wieści ze wszystko ok. Dzidzia duża. U mnie termin też został na 24 grudnia.
Ewi jeśli jesteś z Poznania mogę polecić Medikor na ulicy braniewskiej i Panią doktor. Super lekarz z jeszcze lepszym podejściem do pacjentki.
Co do parcia na pęcherz ja wstaje od samego początku w nocy, przeważnie jest to nad ranem jak mężowi dzwoni budzik to niestety już muszę wstać. W ciągu dnia to tak średnio co godzinę.

Odnośnik do komentarza

Kawa ja przeczuwam że finisz będzie wcześniej ale to się okaże. Raczej na święta też zostaniemy w domu. Do jednych i drugich rodziców mamy tak samo daleko przeszło 80 km.
Będziemy mieć święta w swoim już domku oraz może i już w komplecie. Bo jeśli nawet z dzidzią będziemy już te kilka dni w domu to i tak nigdzie nie ruszymy się na święta

Odnośnik do komentarza
Gość agata magda

a ja mialam dziwna sytuacje. w sobote w nocy mialam trudnosci z oddychaniem. rano dostalam pokrzywki. wieczorem bylam juz tak spuchnieta jak po botoksie. w poniedzialek byl u mnie lekarz. sprawy uczuleniowe. tyle ze ja nigdy na nic nie bylam uczulona. maz mowi ze imbir przedawkowalam. nie wiem. moze czekxolada moze orzechy.po 1 tabletce alegry zaczelo przechodzic. zoladek mnie bolal bardzo. potem jeszcze dziwny bol w karku a na koniec dzis w nocy mega swedzenie popuchnietych stop.

Odnośnik do komentarza

witajcie kochane dlugo sie nie odzywalam u mnie z ciaza oki ale koszmar mmam z zycia nie potrafi sie cieszyc dzidziusiem najpierw bolal kregoslup przestal zrobilo mi sie cos kolo paznokcia zakluam u nogi i stan zapalny walka paznokcia bol niesamowity chodzic nie mozna wyszlo dzikie mieso smaruje mascia z antbiotykiem i gencjana zeby zasuszyc i ciut lepiej malymi kroczkami moze uda sie obyc bez chirurga bylam u dr i narazie mam smarowac do tego zlamal mi sie zab boli jeszcze malo maz szuka pracy mnie gardlo zaczelo dzis bolec mialam do czynienia z chrzesniakiem meza co angine mial mam nadzieje ze minie no pprostu zyc sie nie chce;(

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...