Skocz do zawartości
Forum

Zepsuty pokarm?


Rekomendowane odpowiedzi

Kochane czy ktoras z was miala moze problem z rozmrozonym pokarmem? Ostatnio rozmrozilam dwa woreczki mleka, ktore zostaly zamrozone poczatkiem marca. Wydaje mi sie ze pokarm sie zepsul. Zapach przypominal troche wymioty a smak pozostawial w ustach lekka gorycz. Nie podalam go dziecku. Pokarm prosto z pierisi lub odciagniety ktory juz mam w lodowce smakuje zupelnie inaczej. Jest lekko slodki, nie pozostawia goryczy i do tego nie ma brzydkiego zapachu. Czy to mozliwe ze po zamrozeniu i rozmrozeniu pokarm zmienil smak i zapach? Mam zamrozonych chyba 10 woreczkow, kazdy po 150 ml wiec troche mi szkoda. Ale na pewno nie podam tego dziecku. Co sie moglo stac?

Odnośnik do komentarza

pokarm oczywiście nawet zamrożony może się popsuć jeśli jest źle lub zbyt długo przechowywany. jaki byłby po rozmrozeniu nie wiem bo nigdy nie mrozilam napewno będzie inny, powinno się go rozmrazac w ciepłej wodzie. spróbuj rozmrozić jeszcze jeden woreczek bo może źle go rozmrozilas, oraz odciagnij trochę i zamroz, na następny dzień rozmroz i zobacz jaki jest. nie powinien pachnieć jak wymioty i mieć gorzkiego smaku. ja bym ten pokarm wyrzuciła. miesiąc przechowywania to i tak dlugo, powinno się na bieżąco zużywać lub wyrzucać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...