Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Ja tez mam córkę z 2015 ale z marca.tez prowadziłyśmy forum a potem przeszłyśmy na tajna grupę na fb wiec byłoby super gdybyśmy za jakiś czas mogły pisac na fejsie :) Palintaz ja miałam kiedyś puste jajo płodowe,wiadomo nic przyjemnego,jednak dowiedziałam się o tym w 8 tyg,nie było szans.z córka poszłam pod koniec 5 tyg i tez nie było zarodka,już się stresowałam ze będzie powtórka ale tydzień pozniej był zarodek i wzorowa praca serduszka.w pustym jaju bardzo wolno rośnie beta,wiec jezeli określiłaś betę i było Ok nie ma co się martwić. Tak czy siak powtórz badanie za tydzień a na pewno dzidzius będzie :)

Odnośnik do komentarza

Ja sprawdzałam w 5 tyg i 5 dniu ale lekarz stwierdził ze jak bym przyszła dzień wcześniej nie byłoby szansy żeby zarodek zobaczyc. Te tygodnie 5 i 6 są takie problematyczne właśnie pod katem podglądania lokatora bo czasem do zaplodnienia może dojść kilka dni pozniej niż niby wychodzi z miesiączki i wtedy zamiast 6 i 1 dzień jest 5 i 3 i już nie zobaczysz dzidziusia.na spokojnie zaczekaj tydzień

Odnośnik do komentarza

Spaghetti też miałam puste jajo płodowe, czekaliśmy do około 8tygodnia po czym przerwalismy ciążę. Po trzech miesiącach zaszłam ponownie z córcią i wszystko było wzorowe. Palinta nie martw się za tydzień powinno być już wszystko widać. Anet23 na pewno zobaczysz serduszko, ale nie wiem czy posłuchasz. Mi doktor powiedział że słuchać będziemy po 12tygodniu bo to bardzo nagrzewa naczynia krwionośne zarodka i lepiej poczekać. Chodzę prywatnie. Z każdą ciążą tak robiłam :)

Odnośnik do komentarza

Poziomka ja bety teraz nie robilam wogole zeby nie dokladac sobie stresu, wczorajsze usg mnie uspokoilo :) najbardziej balam sie ze nie zobacze zarodka, na kartce doktor napisal ze bicie serca obecne wiec tez jestem spokojna.
adumelka ja po pierwszym poronieniu zaszlam 2,5 miesiaca pozniej dwa razy bylam w szpitalu raz kolka nerkowa drugi raz zagrazajacy porod przedwczesny, nastepna ciaza idealna ani raz nie bylam w szpitalu, teraz puste jajo i znowu zaszlam 2,5 miesiaca po zabiegu i jestem mysli ze bedzie wszystko wporzadku :)
Na nastepna wizyte mam jeszcze zrobic morfologie, mocz, glukoze i tsh.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ztsh7asn.png

Odnośnik do komentarza

Byłam dziś na badaniach z NFZ .
I powiem wam że nerwy mi popsuli z rana .
Niby wszystko "nowoczesne"A potrafią zdenerwowac.
Czekałam godzinę no dobra każdy przyszedł na badania przeżyje .
Wchodzę Pani patrzy na komputer brak zleceń na moje nazwisko (zajebiscie)
Pyta kto zlecił podałam nazwisko wchodzi patrzy a tam lekarka zamiast zleceń laboratoryjnych wpisała w notatkach .
Mówię że podejde do rodzinnego pl proszę o te skierowanie .
NIE BO NIE BĘDZIE REFUNDACJI .
Końcowi restart komputera i wszystko jest

Odnośnik do komentarza

My nie posiada my Facebooka. Ale moze to zmienimy : Mówił ze kest pęcherzyk ale pusty. Tyle info ide dzis po zwolnienie bo praktyki sa takie ze na nfz nie będzie a prywatnie z pocałowaniem ręki. Dzis robiłam vete wynik około 20

Odnośnik do komentarza

Jak bylaw w poprzedniej ciazy to poszłam prywatnie i gin powiedzial ze jest jajo w macicy wyslal mnie jeszcze na bete i z bety byl to 4-5 tydzien po tygodnii poszłam na nfz i powiedzial ze on tu nic nie widzi i zadnej ciazy nie ma bylam zalamana nerwy takie po tygodbiu bylam tego gina co teraz do niego chodze i juz bylo serduszko i wszystko bylo widac nie martw sie na zapas jeszcze bedzie ok

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44j81ysxl6n.png

Odnośnik do komentarza

Ja byłam w 5 tyg u gin prywatnie i powiedział że tylko pęcherzyk jest i mam przyjść za 2 tyg.Przez te dwa tyg umierałam ze strachu bo bolał mnie brzuch i dwa razy miałam lekkie krwawienie :( Ale we wtorek zdecydowalam się iść jeszcze raz prywatnie i oto jest piękna fasolka :) dał mi luteine i mam się oszczędzać :) niestety nie mam jak bo mam 3latka w domu...ale moja mama mi pomaga jak może...dlatego mało piszę na forum bo nie mam kiedy

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq3e3ktwclifpb.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...