Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Mój dr dziś jest na szkoleniu jak będę bardzo źle się czuć mam jechać na sor. Póki co wizytę mam jutro o 16 .
Plamienia pokazały się jeszcze w nocy dziś leżę od rana .
O ile fizycznie może czuję się ok to psychicznie załamana.

Odnośnik do komentarza

Irka
Może to też tylko mały krwiaczek i wszystko będzie ok. Nie martw się tak, bo to też szkodzi :) Wiem,że ciężko się nie martwić. Ja jak włącza mi się mazgaj to szukam zajęcia dla głowy ;) Z tego co czytałam to jeżeli pękł krwiaczek i są plamienia to dobrze się troszkę jednak ruszać,żeby krew się z powrotem nie cofała, tylko spływała ;) Trzymam kciuki. Daj znać jak coś się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza

Witam Was wszystkie.
Jestem mama dwójki dzieciaczków: z listopada 2015 i grudnia 2016.
Mamy też aniołka 8tc w styczniu tego roku. Teraz znów moim oczom ukazaly się dwie kreski. Radość ogromna Ale strach równie duży.
Termin mniej więcej na Wigilię ;-) Ale każde z dzieci urodziłam 37t2d więc myślę że o teraz tak będzie.

Zanim zrobiłam test wiedziałam już że jestem w ciąży: mdłości mdłości i jeszcze raz mdłości i mega ból piersi. Ale zniose wszystko byleby wszystko było dobrze.

Anet23 czy Ty przypadkiem nie byłaś też w tegorocznych sierpniowkach że mną?

Odnośnik do komentarza

Aneta nie byłam jeszcze Ale ostatnio od początku miałam przeczucie że coś jest nie 5ak no i niestety. A teraz czuje jak przy mojej dwójce że jest dobrze. Tym bardziej że przeczytałam ciążę już przed testem ;-)

Palinta Nie, nie mam żadnej pomocy A do tego mam męża kierowcę w transporcie międzynarodowym więc wiecznie siedzę sama ;-) córka była w miarę znosna Ale syn to istny potworek, wrzeszczący od urodzenia i tylko wiecznie na rękach chciał. Jak skończył rok i zaczął chodzić to już było zdecydowanie lepiej. Też przerazal mnie taki mały odstęp Ale w praktyce nie jest tak źle;-) wbrew pozorom im się ma więcej dzieci tym jest się bardziej zorganizowanym

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...