Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Ja po wizycie, obecnie dzidzia 3 cm :) teraz rezygnuje z testu Papapa, pójdę tylko na USG prenatalne prywatnie, do lekarza genetyka. Papapa robiłam w pierwszej ciąży ale na skierowanie, więc miałam bezpłatnie. Teraz już nie robią, więc uznałam że skoro te badanie to i tak nic innego jak statystyki, to odpuszczam i zainwestuje w porządne USG :) gdzieś za 2 tygodnie, jak tu wytrwać???
Witam nowe dziewczyny, widzę wiele z Was po przejściach, ja również... Tym bardziej potrzebne nam wsparcie i dobre wibracje :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vs65gam2gckac.png

Odnośnik do komentarza
Gość Emma1889.

Cześć mamusię :) jak Wasze samopoczucia. Jestem w 11 tygodniu. Czuje się świetnie. Nudności ustały. Tylko od dwuch mam problem pręcherzem. Piecze po siusianiu. Jestem na urinie. Lekarz powiedział ze to suplement przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących. Mam jednak obawy czy ta żurawina okaże się wystarczająca. Martwię się o dzidziutka. Jak u Was z tymi sprawami ;p :))

Odnośnik do komentarza
Gość Emma1889.

Cześć mamusię :) jak Wasze samopoczucia. Jestem w 11 tygodniu. Czuje się świetnie. Nudności ustały. Tylko od dwóch dni mam problem pręcherzem. Piecze po siusianiu. Jestem na urinie. Lekarz powiedział ze to suplement przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących. Mam jednak obawy czy ta żurawina okaże się wystarczająca. Martwię się o dzidziutka. Jak u Was z tymi sprawami ;p :))

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie przyszłe mamusie :)
i ja mam termin na początek grudnia 1 lub 2, z tego co widzę co chyba jestem najstarszą oczekującą ;) W domu mam 11 letnią córkę i teraz czekamy z niecierpliwością na dzidziunia. Oby tylko wszystko było w porządku, trzymam kciuki za nas wszystkie. Zaproszenie na fb do Ewy wysłane :)
pozdrawiem

Odnośnik do komentarza
Gość monka899999

Cześć dziewczyny. Jestem styczniówką 2016 oraz lutówka 2018. Dzięki tej stronię poznałam naprawdę masę ciekawych ludzi. Mam w domu parkę ;) w związku z czym mam do sprzedaży po córce ubranka w roz. 52 i 62 (w tym dwa komplety na wyjścia na dworek), kocyk, laktator ręczny z Canpol (używany zaledwie 3 dni), rożek z kokosem. Wszystko w stanie b. dobrym, wszystko miałam nowe. Dorzucę też gratis  Sprzedam za symboliczne 100 zł już z przesyłką. Oczywiście zdjęcia ubranek i całej resztę wyślę na prv. Jakby ktoś był chętny to mój e-mail pin.col@wp.pl

Ps. Mam też do sprzedaży bluzki ciążowe i leginsy w roz. S. Zapraszam

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Jak żyjecie? Dzieci dają popalić? U mnie pierwsze tygodnie były koszmarne- prawie wcale nie spałam, Mała ciągle na rękach :( Za 3 tygodnie organizuję Chrzciny i chciałam się pochwalić zaproszeniami! Wybrałam właśnie ten wzór: https://farrowdesign.pl/strona-glowna/23-zaproszenie-na-chrzest-swiety-fd35.html Co myślicie? Na żywo prezentują się jeszcze efektowniej. Bardzo jestem zadowolona, bo mój portfel przez to nie zubożał i będzie śliczna pamiątka dla gości :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...