Skocz do zawartości
Forum

Problem przy karmieniu butelką


Gość GrzegorzW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GrzegorzW

Witam
Jestem ojcem 12 dniowego Bruna. Ja i żona mamy problem przy karmieniu butelką. Mianowicie musimy karmić naszego Bruna na raty, bo calej porcji mleka nie wypije bo by sie zakrztusił. Slychac jak z kazdym pociagnieciem smoczka dziecko przelyka. Każda butelka jest to samo Avent natural, Dr Brown czy Nuk. Po 15 sekundach karmienia robimy przerwe bo inaczej dziecko by sie zakrztusilo, smoczki w kazdej z buelek sa na 0+. Z piersi je ladnie ale z butelki to koszmar bo takie przerywane karmienie stresuje naszego dzidzusia.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Ami_Ami_ami

Mleko z butelki leci inaczej niz z piersi, mleka leci o wiele wiecej przy takim samym ssaniu jak przy piersi. Sam pewnie nie do konca wie o co chodzi, ze raz ssie i jest ok, a raz ssie i leci na łeb na szyje :) Dlaczego dokarmiacie dziecko butelka skoro z tego co piszesz w piersi jest pokarm? Jesli uwazacie ze mama ma za malo pokarmu to blad. takim sposobem za pare tygodni mama w ogole straci mleko. malego trzeba jak najczesciej przystawic nawet co 15 min. wtedy organizm sam zwiekszy produkcje mleka :)

Odnośnik do komentarza

Oj nie zawsze, pamiętam, że kiedyś miałam tzw. "kryzys laktacyjny" i za nic nie pomagało częste podstawianie dziecka do piersi, a mały krztusił się podczas picia mleka z butelki:/ Gdy byłam bliska załamania, to moja przyjaciółka, która w tym samym czasie karmiła swoje maleństwo doradziła mi spróbowanie niektórych suplementów, takich jak prolaktan na zwiększenie laktacji. Bardzo sceptycznie podeszłam do tego pomysłu, ale po ich zastosowaniu zauważyłam znaczną poprawę i na długi czas odstawiłam butelkę:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...