Noworodki i niemowlaki

Ciąża, poród

andzela

andzela

hej jestem poraz pierszy w ciaży i jestem w 7 miesiacu ciazy z blizniakami mam bol pachwin i plecow co to może oznaczać

59219 andzela Kobieta, 30 lat, kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~strrunka

~strrunka

Skonsultuj z lekarzem jeśli Cię to niepokoi. Zaocznie nikt nie może stwierdzić skąd ten ból. Jedynie lekarz robiąc wywiad z Tobą i badanie...

Pomarańczka

Pomarańczka

Z naturalnych sposobów na ból pleców w ciąży to zostaje chyba tylko leżenie ale nie na plecach. Najlepiej na lewym boku. Tabletki nie łykniesz, plastrów rozgrzewających raczej też nie zalecają w ciąży. Odpoczynek najlepiej ci zrobi, szczególnie że to ciąża bliźniacza.

58049 pomaranczka Kobieta, 28 lat, Łódź
Dorisss

Dorisss

Przy takich bólach jak u Ciebie skracala mi się szyjka. Co prawda ciąża pojedyncza. Nie koniecznie musi to być u Ciebie. Dobry fizjoterapeuta i masaż jeżeli gin nie widzi przeciwwskazań.

49414 dorisss Kobieta, 30 lat, Wroclaw
Pomarańczka

Pomarańczka

Skoro od tygodnia masz takie bóle to nie wyglupiaj się dziewczyno i idź do lekarza! Co my mamy zrobić przez forum? Zawieźć cię?

58049 pomaranczka Kobieta, 28 lat, Łódź
~Anonimowalili

~Anonimowalili

może boli Cię od obciążenia, tu na forum babki za bardzo panikuja i z byle bzdura latają na ip, możesz zadzwonić i spytać lekarza przez telefon, mnie brzuch plecy pachwiny bolały codziennie od około 20tyg i nie byłam z tego powodu codziennie na ip, od 32tyg miałam skurcze męczące mnie co noc po kilka godzin i nic się nie działo. na ip byłam wtedy kilka razy i za każdym razem mówiono mi że to normalne w ciąży. bo ciężko bo dziecko uciska bo więzadła bo macica się rozciąga itd itd

Waniliowa

Waniliowa

andzela
hej zna ktoś jakiś naturalny sposób na ból pachwin

Ciepła woda powinna na chwilę pomóc.
Poza tym proponuję znaleźć sobie jakieś przyjemne zajęcie, wtedy człowiek zapomina że coś boli.
A jak już baaaardzo boli to chyba tylko tabletka przeciwbólowa. ^^

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/axgy8zs.png

56428 waniliowa Kobieta, 24 lata, Austria
andzela

andzela

Hej czy jak boli mnie bardzo głowa to mogę wziąść tabletke przeciw bólową . Jeśli tak to jaką

59219 andzela Kobieta, 30 lat, kraków