Skocz do zawartości
Forum

Wysypka na czole


Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Mamy. Mam problem ze swoim 6scio miesięcznym niemowlakiem. Od długiego czasu ma swedzaca wysypke na całym ciałku. Są to czerwone, suche, swedzace plamy na nóżkach, brzuszku, plecach i na czole. O ile na ciałku mamy jako tako opanowane te zmiany to na czole nie możemy. Mały budzi się nad ranem i zaczyna się po czole drapac, wkładać paluszki do oczu, rzuca główka na boki. Zaczyna się nad ranem a czasem w środku nocy. Rano budzi się z czerwonymi plamami na czole i nad brwiami. Czasem jest podrapany do krwi mimo o ciętych paznokci. Z tyłu głowy też ma takie plamy. Co to może być? Druga sprawa to taka, że równolegle z tym drapaniem mały dziwnie się śpi na jakby miał gazy. Bąki puszcza bez problemu. Jak dawałam espumisan było tak samo. Trwa to bardzo długo i nie umiem mu pomoc:( lekarz stwierdził AZS ale czy te zmiany na czole to też to? Dlaczego nie schodzą mimo tego, że smaruje tymi samymi kremami co resztę ciałka a tam znikają. Jedynie krochmal na chwilę pomaga ale po pewnym czasie znów wychodzą i maly zaczyna się drapac. Bardzo proszę o pomoc. Może któraś z mam również miała taki problem.

Odnośnik do komentarza

Schodzi z cialka a z czola nie? Dobrze rozumiem? Moze pomoglaby masc z wit a? Moze juz jej uzywalas? Moj mlodszy syn ma azs ale od skazy bialkowej. Nie ma wysypki ale sucha skore, szczegolnie plecki. Ja uzywam medidermu na cale cialo i buzie i musze to robic codziennie bo widac ze jest skora przesuszona jak opuszcze jeden dzien pielegnacji. Myslalas o wizycie u dermatologa?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...