Noworodki i niemowlaki

Listopadówki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Skowronka

Skowronka

Widzę że dla wielu dziewczyn to druga ciąża. Porównujecie tą z poprzednia? Czujecie się lepiej/gorzej/całkiem inaczej?
Mi się zaczęły mdłości ostatnio i tak sobie przypominam że w poprzedniej jakoś później mnie złapały no i zmęczona się bardziej czuje no ale trudno się dziwić jak się ma w domu dwulatka :)
Ana5 sto lat dla maleństwa!

47971 skowronka Kobieta, 35 lat, Poznań
3x4

3x4

Ja mam dwie córeczki:-) 7 i 9 lat. Najgorzej czułam się w pierwszej ciąży. Było mi niedobrze a nie wymiotowałam i cierpiałam na permanentną bezsenność. Teraz mam tylko zgagę, z której się cieszę, bo drżę o tą ciążę i każdy syndrom ciężarnej jest dla mnie błogosławieństwem:-)

59248 3x4 Kobieta, 40 lat, OP
Milla87

Milla87

Ja w sumie w tej ciąży czuje się póki co lepiej niż w pierwszej. Nie mam napadów płaczu (a już na samym początku potrafiłam wybuchnąć płaczem bez powodu),mogę normalnie jeść, co w poprzedniej ciąży nie miało miejsca bo do jedzenia musiałam się wręcz zmuszać... Szczerze mówiąc troszkę mnie martwi brak poprzednich objawów i do wizyty u lekarza nie potrafię się do końca cieszyć... Jedynie co to chce mi się straaaaaasznie spać... Odpowiadając na wcześniej jeszcze zadane pytanie do wszystkich: ja jestem z dolnego śląska ;)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3kpm3897sz.png

59234 milla87 Kobieta, 32 lata, W-ch
~Molisia

~Molisia

Czy któraś przyjmuje lutinus lub zwykł luteinę i po aplikacji Lilka godzin wystąpiła u was sytuacja ze śluz był z krwią?? Dzisiaj się tak zestresowałam ze aż mnie brzuch boli.

3x4

3x4

Molisia, ja przyjmuję duphaston 3xdz. i co 3 dni zastrzyk z hcg. Plamienia, leżę od tygodnia i się nie ruszam wg polecenia lekarza.

3x4

3x4

Witaj Oleka :-) mi wychodzi termin na początek listopada.

3x4

3x4

Jak zaczęłaś mieć taki niepokojący śluz to idź do lekarza. Nie martw się na zapas ale nie zostawiaj tego.

~Lea 1991

~Lea 1991

Ana 5 no to jednym słowem wpadlysmy :) chociaż Ty planowanie. Jeśli chodzi o objawy to poza tym że dziś byłam tak wściekła, chodzę śpiąca i mam straszne gazy i wzdęcia to nic mi nie dolega. Zapomniałam dodać że boli mnie często brzuch ale to norma. Dziewczyny nie wyobrażam sobie porodu po moim ostatnim . Reaguje paniką jak o tym pomyśle