Noworodki i niemowlaki

Listopadówki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Skowronka

Skowronka

Fajnie macie że możecie sobie coś liczyć ja mam tak nieregularne miesiączki że wszystko mam tak na chybił trafił;) o poprzednia ciążę staraliśmy się rok a o tą już pół roku. Dlatego taką mam nadzieję że może tym razem. Ostatnio miałam przesunięcie terminu o dwa tygodnie w stosunku do tego co wychodziło mi z obliczeń z miesiączki. Bardzo jestem ciekawa jak teraz będzie ale możliwe że podobnie. Tabletki też kiedyś brałam i to chyba był jedyny czas kiedy miałam regularne okresy :)

47971 skowronka Kobieta, 35 lat, Poznań
~Molisia

~Molisia

Cześć
Ostatnia miesiączka 10.marca teraz powinnam Dostać okresu w niedziele
Dziś sobie zrobiłam betę wyszła 80 boje się ze za mala

Angelika94

Angelika94

W poniedziałek powtórz betę powinna być dwukrotnie większa. I test wykonaj też już powinien coś pokazać po niedzieli oczywiście. To twoja pierwsza ciąża ?

59110 angelika94 Kobieta, 25 lat, Olsztyn
~Molisia

~Molisia

W sukienki trzecia dwa lata temu obumarła w 10tyg a rok temu ciąża pozamaciczna ;(
Teraz staraliśmy sienaby trafić ze zdrowego jajowodu i mam Nadzieje ze się udało.
Jestem po ovitrelle miałam go 15dni temu wczoraj robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny a dziś beta dlatego z nią tak świruje

Angelika94

Angelika94

Współczuję :( Jeśli test wyszedł pozytywny, beta też wskazuje na wczesną ciążę musisz być dobrej myśli. Nie stresuj się tylko, weekend i tak musisz przeczekać, a beta powinna pójść znacznie w górę w poniedziałek. Bardzo mocno trzymam kciuki! Ja jestem w prawie 7tc pomimo dużych problemów, więc rozumiem Ciebie. Oby się udało :)

Angelika94

Angelika94

Hej Ana5 na moje oko widać ta druga blada kreseczkę a jesteś już po terminie @ ?

MadziaZ

MadziaZ

Hej! U mnie wychodzi termin porodu na 11 listopada. Test ciążowy, który wyszedł pozytywny zrobiłam tydzień temu w sobotę. U lekarza byłam we wtorek pomimo, że to był dopiero 4 tydzień, bo od samego początku, najszybciej jak to możliwe muszę przyjmować Clexane - zastrzyki. Oczywiście nic nie było jeszcze widać, poza większym endometrium. Kolejna wizyta 20.03. Wierzę, że będzie widać już serduszko. Jest to moja trzecia ciąża.

--

http://s3.suwaczek.com/20140614290223.png
http://s6.suwaczek.com/201601247244.png

41142 madziaz Kobieta, 34 lata, Poznań