Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny! Ja dowiedziałam się w sobotę że jestem w ciąży. Był to dla mnie tak wielki szok. Nie planowaliśmy tego tym bardziej że jestem rok po porodzie. Wiem że można pomyśleć jak to w tych czasach można wpaść? No jednak się da mimo zabezpieczeń!

Teraz muszę trzymać kciuki żeby było wszystko ok bo też jestem już po jednym poronieniu

Odnośnik do komentarza
Gość Lea 1991

MadziaZ no dla mnie to był koniec świata bo chciałam zacząć rozwijać się zawodowo a tu taka heca! Pogodziłam się już z tym a teraz jak to kobieta po poronieniu od zmysłów odchodzę że nie będzie powtórki z rozrywki. Myślę że urodziłabym 30 dzieci to i tak bym się martwiła czy z ciążą wszystko ok:)

Odnośnik do komentarza

Widzę że dla wielu dziewczyn to druga ciąża. Porównujecie tą z poprzednia? Czujecie się lepiej/gorzej/całkiem inaczej?
Mi się zaczęły mdłości ostatnio i tak sobie przypominam że w poprzedniej jakoś później mnie złapały no i zmęczona się bardziej czuje no ale trudno się dziwić jak się ma w domu dwulatka :)
Ana5 sto lat dla maleństwa!

Odnośnik do komentarza

Ja mam dwie córeczki:-) 7 i 9 lat. Najgorzej czułam się w pierwszej ciąży. Było mi niedobrze a nie wymiotowałam i cierpiałam na permanentną bezsenność. Teraz mam tylko zgagę, z której się cieszę, bo drżę o tą ciążę i każdy syndrom ciężarnej jest dla mnie błogosławieństwem:-)

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie w tej ciąży czuje się póki co lepiej niż w pierwszej. Nie mam napadów płaczu (a już na samym początku potrafiłam wybuchnąć płaczem bez powodu),mogę normalnie jeść, co w poprzedniej ciąży nie miało miejsca bo do jedzenia musiałam się wręcz zmuszać... Szczerze mówiąc troszkę mnie martwi brak poprzednich objawów i do wizyty u lekarza nie potrafię się do końca cieszyć... Jedynie co to chce mi się straaaaaasznie spać... Odpowiadając na wcześniej jeszcze zadane pytanie do wszystkich: ja jestem z dolnego śląska ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3kpm3897sz.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lea 1991

Ana 5 no to jednym słowem wpadlysmy :) chociaż Ty planowanie. Jeśli chodzi o objawy to poza tym że dziś byłam tak wściekła, chodzę śpiąca i mam straszne gazy i wzdęcia to nic mi nie dolega. Zapomniałam dodać że boli mnie często brzuch ale to norma. Dziewczyny nie wyobrażam sobie porodu po moim ostatnim . Reaguje paniką jak o tym pomyśle

Odnośnik do komentarza
Gość Lea 1991

Milisia lekarze nie polecają aplikatora do luteiny. Mówią że lepiej palcem. Jeśli chodzi o poród to on był jeszcze do przezycia oprócz końcówki. Nacięcie do kleszczy tak mi się babralo że 8 tyg na tyłku nie siedzialam, dodając stany zapalnego itp

Odnośnik do komentarza

Lea 1991 podobno po 48 h powinna się podwoić. Słyszałam też, że dobrze jak w ogóle przyrasta, bo to znaczy, że ciąża się rozwija. Ja nigdy nie robiłam przede wszystkim po to żeby się nią nie stresować. Ale i tak mam stresa, oby dni do wtorku szybko minęły i żebym usłyszała same dobre wiadomości. Mało objawów mam, ale ja tak miałam w każdej ciąży, więc wierzę, że nie oznacza to nic złego. Piersi trochę mnie bolą, w brzuchu od czasu do czasu coś zakluje, dziś czułam gorzki posmak w przełyku i trochę bardziej senna jestem, a tak to nic, a jak u Was z objawami i kiedy macie wizyty u lekarza?

http://s3.suwaczek.com/20140614290223.png
http://s6.suwaczek.com/201601247244.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...