Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry Mamusie,
My od srody urlopujemy w PL.
Wczoraj bylam u mojej pani doktor i ogladalysmy wszystko dokladnie. Z dzidzia jak najbardziej ok. Serduszko sprawdzone, nerki sprawdzone, wymiary posprawdzane. Niestety jest jedno ale, mam lozysko przodujace, jest bardzo nisko i zaslania calkowicie ujscie do szyjki, ale z szyjka wszystko super, jest dluga, zakmnieta i mocno trzyma. Teoretycznie jeszcze przez dwa tygodnie nie ma sie co martwic, bo macica sie rozciaga i lozysko moze sie przesunac, ale zalecenie oszczędzania fizycznego potraktowac nalezy powaznie, co tez mam zamiar uczynic. Bardzo mocno staralysmy sie zajzec miedzy nogi, ale nie bylo szans, natomiast jak to pani doktor powiedziala, obstawiamy dziewuszke, bo nic nie dyndalo, w miejscu gdzie powinno ;)

Odnośnik do komentarza

Kate u mnie także nic nie dynda. Mam już nadzieje, że nic nie wyrośnie, bo się nastawiłam. Poza tym dla chłopca nie mam imienia.
Jak dziewczynki z samopoczuciem? Jestem szczęśliwa, bo wróciłam do żywych, wszystko mogę jeść i śpię już normalnie, nie jak zombie. Mam nadzieje, że ten stan potrwa do późnej jesieni. Aż czasami zapominam, że w ciąży jestem ;)
Odezwijcie się, bo wątek nam siada.

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Ja byłam dziś na kontroli i wydaje się że jest ok do szpitala idę za 2 tyg .
22 czerwca mam być w domu bo mój drwtedy urlop zaczyna a on chce spokojnym być i nie myśleć co ze mną .Ja mam nadzieję że jednak coś dynda.
Imiona mamy dla obu płci .

Odnośnik do komentarza

Fajnie czytać że po wizytach u Was wszystko okej. Ja swoją mam we wtorek i już czekam z niecierpliwością. Co do samopoczucia to u mnie też znaczną poprawa. W końcu mdłości dopuściły na dobre :) jedynie teraz te upały mi dokuczaja - jak tylko gdzieś się przejdę to zaraz zmęczenie mnie dopada.
Ja też już się nastawiam na syna teraz na wizycie mam nadzieję że mi pani potwierdzi płeć już na 100% a jakie macie wybrane imiona? Ja mam ciągle problem z wyborem bo mało męskich mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim :) Dawno mnie tu nie było ;) U nas po wizycie także w porządku, wynik pappa całkiem dobry. Tylko mnie nastraszyli niepotrzebnie! :/ Jeśli chodzi o płeć, nasz lekarz obstawia dziewuszke :) Imiona mamy mniej więcej wybrane: dziewczynka Alicja albo Natalia, chłopiec Aleksander lub Szymon. A jak u Was? ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

U mnie wymioty jeszcze nie odpuściły.
z imionami to będziemy mieć problem aby wybrać najlepsze z majlepszych; )
Chłopiec Nasze top 5
Błażej ,Gabriel,Ignacy,Witek,Marcel
Dziewczynka top 5
Adela,Kalina,Rozalia,Jagoda,Otylia

Z tym że nasz 1 syn miał być Blazejem i jak się urodzil daliśmy Jaś.
I teraz tak bym chciała Błażeja Ale nie umiem się nastawić .

Dla chłopców jeszcze Maksymilian lub Daniel mi się podoba .Bardzo dużo imion mi się podoba ale w momencie kiedy jest wysyp Kacperkow,Kubusiow -Lenek,Julek,Zos
To te imiona mi wychodzą bokiem podobają się lecz im czegoś więcej tym bardziej omijam.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o imię to u nas był duży problem już przy pierwszym dziecku... Mąż dzwonił nawet z USC zapytać czy na pewno Alicja ;) a to było jedyne imię, które zaakceptowalismy oboje. Mąż się upiera na Helenke (bardzo chciał, żeby miała imię po jego babci), ja się nie zgadzalam i chciałam Inge ;) więc została Alicja ;)
Dla chłopca już wtedy mieliśmy wybrane Miłosz i jeżeli teraz będzie chłopak to tak właśnie damy, a z dziewczynka znów będzie duży problem...

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3kpm3897sz.png

Odnośnik do komentarza
Gość Brydziak

U nas chłopak na imię wogole nie mamy pomysłu. Jak z córka wiedzieliśmy od razu bo ja od dziecka wszystkie swoje najukochańsze lalki nazywałam Zuza to dla chłopca zero pomysłów.... wiec na razie jest Groszek

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Jak byłam w ciazy z cora zartowalismy ze będzie Dorotka-to nie był plan na imię.
To było takie nasze gadanie .
Kornelia zostało wybrane pod koniec ciąży -było kilka pomysłów Ale Kornelia była nr 1 -jednogłośnie
W dorodze do UsC wymyśliłam inne i dostała na 2 .
Nie wyobrażam sobie aby miała inaczej na imię Ale teraz będę śledzić cechy charakteru wybranego imienia bo Kornelia w 100%się zgadza z opisem

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy wy po 14 tyg mieliście dziwne kołatanie serca i zmieniony oddech (gdzieś czytałam że czasem tak się dzieje)
U nas od środy 14 tydzien A od wczoraj serce bije jak szalone .
Ciśnienie mam dobre .
Nie wiem czy mam się martwić czy to ten gorac

Odnośnik do komentarza

DIewczyny czy czujecie już ruchy?? Ja mam skończony 14 tydzień i wypatruje już choć wydaje mi się ze coś tam czuje to jednak nie jestem pewna.w którym to tygodniu można by już poczuć. Z Amka zaczęłam czuć mniej więcej w 14tygodniu właśnie mimo ze mówili ze to niemożliwe,teraz powinnam poczuć wcześniej czy to Ok ze chyba jeszcze nie czuje??

Odnośnik do komentarza

Mg biorę 2x2 tabletki dziennie od poczatku.1 pytanie jakie witaminy bierzecie ja chyba od czasu kiedy biorę prenatal duo mam biegunki "smoliste"ja jestem osobą ktora nie przyswaja żelaza szczeg w tabletkach i możliwe ze jest to za dużo w tych witaminach nie znam się.
Odnośnie ruchów słyszałam ze bardzo szczupłe mamy czuja wczesnie koło 15-16tyg A jak cialka ciut więcej to czas się opóźnia .
Licząc ilość moich ciąż to pewnie poczuje gdzieś za 2 tyg zobaczymy czy się sprawdzi .

Ogólnie mówiłam wam że chcemy rodzinę męża jak najdłużej trzymać w niewiedzy .
Bałam się ze pobytem w szpitalu się wydam,bo wstepnie mialam być już na początku czerwca A mamy ur siostrzeńca męża ,i okazało się że do szpitala pójdę później czyli nikt nic sie nie dowie.
Ale kurczę stres mnie łapię córka stała się moja przylepa .A tu znikne na kilka dni
Az momentami płacze ,ale wiem ze moja rodzina zadba o nią i czas szybko jej minie

Odnośnik do komentarza

Są tu mamy z okolic Krakowa ?A może nie koniecznie z bliskich okolic .
Chcemy mimo wszystko gdzieś wyjechać na kilka dni miesiąc po zabiegu .
Nad morze jednak za daleko -góry mój gin nie poleca zmiany ciśnienia .
I zastanawiamy się gdzie pojechach tak z 200 km żeby pobyć w 3ke .
Gdzieś pospacerować (tyle ile dam rady najwyżej ja odpocznę A mąż z młoda coś pozwiedza)

Odnośnik do komentarza

Myślałam o Krościenku
Albo Gródek nad Dunajcem .
Pszczyna mi się bardzo podoba ,Klodzk.
Była jeszcze opcja Solina,lub coś w Świętokrzyskim tyle ze wszystkie te miejsca znamy

Ale póki co po 15 km w samochodzie jest źle i ja nie wiem czy to się zmieni

Odnośnik do komentarza

Czorsztyn mi się podoba ,widoki są spoko jeziorko i zawsze można pojechać gdzieś ..
Liczę na jakieś propozycje może ktoś podpowie miejsce gdzie jeszcze nie byliśmy .
Z góry mówię *Ojców mam na wyciągnięcie ręki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...