Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Irka_88

Mi się dziś zalaczyla nerwa i płacz non stop .
Miałam na dziś ugadana mama ze zostanie z córką jak pojadę do lekarza.
A ta sobie zapomniała umowila się na wyjazd z moja siostra i zdziwiona ze to dziś (wczoraj wieczorem była jeszcze rozmowa o dzis)
To postanowiła ze pojadą z moja młoda na zakupy co mi się nie uśmiecha totalnie .
Nie dam im młodej i tyle .
Może jakaś koleżankę zwerbuje żeby z nami jechała to zostanie na czas wizyty z młoda w aucie .albo pójdą na lody .
Wsciekam się o wszystko .

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja ze zgaga nie pomogę bo nie bardzo wiem jak to jest. Kiedyś szwagierka brała w ciazy bioprazol ale wiadomo ze bez konsultacji lepiej niczego nie kupowac i nie brać. Kupiłam sobie magne b6 i mam brac 2x1. Może i samopoczucie jakoś mi się poprawi.dzisiaj byłam u giną a on przystawił mi głowice usg do brzucha i chciał zobaczyc tętno.jejka ile czasu to trwało ale w końcu dzidzius się poruszył. Duży jest już,taki ma okrągły brzuszek i nóżki długie. Trochę już bym chciała to prenatalne,żeby go podejrzeć ale jednocześnie się stresuje nim czy wszystko będzie Ok. Tak się stresuje wszystkim i ciagle martwie ze potem się martwie czy Ok z dzidziusiem

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Prócz skierowania mam czopki przeciwwymiotne .
Dał mi tydzień na unormowanie chociaż trochę .
Inaczej szpital
Mówiłam mu ze teraz nie mam z kim młodej zostawić .
Kazał mi pić dużo wody małymi lyczkami .
Najbardziej się boję neurologa .
Raz prawko straciłam przez wizytę u neurologa

Odnośnik do komentarza

Irka to w sumie dobre wieści, najważniejsze że dzidziuś zdrowy. Resztę przeżyjesz. U mnie po prenatalnych też wszystko w porzadku. Jest szansa na dziewczynkę.

Zandra lekarka u której byłam mówi że specjaliści twierdzą że te badania Pappa nie są bardzo wiarygodne, w sensie że często się zdarza że Pappa wychodzi źle a dziecko zdrowe. Tak naprawdę 99,9 procent dopiero dają Nifty.

Odnośnik do komentarza

Irka gratuluję, tak bardzo się cieszę że testy wyszły ok. Ja chociaż już po testach dopiero dowiem się 16 maja bo wtedy będą mi robić usg genetyczne i od razu dadzą wyniki. Jak byłam w ciąży z najstarszym byłam w szpitalu bo wykryli krwiaka i wtedy przyszła też dziewczyna która miała częste wymioty, dostała królówki i puścili ja drugiego dnia, więc możliwe że to będzie szybki szpil :) trzymam kciuki. Ja też często się wkurzam, mam huśtawki nastroju i często podolewa głowa. Czasem sama siebie nie lubię..

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Wika 90
Powodzenia (ja usg prenatalne 16 maja będę mieć )
Jak będzie ok i dr mi pozwoli to17 mają weźmiemy mala do Zoo bo mąż będzie miał wolne .
Rano jedziemy z nią do poradni dermatologiczno-alergicznej.
Pewnie nie będziemy mieli już możliwości na spędzenie tak czasu .
Bo po założeniu szwu raczej będę ograniczona całkiem.
Co prawda będąc po zabiegu jak nie będzie się nic złego działo będziemy chcieli jechać z nią gdzieś na kilka dni a w tym czasie w domu szwagier nam wymaluje ..
Ale to sa tak odległe plany .
Strasznie zazdroszczę innym ze mogą być aktywne w ciazy .
Ciężko mi będzie przetrwać wakacje na tyłku w jednym miejscu dlatego liczę na cud

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Dziś wybrałam się z małolata na zakupy do Lidla .
Chciałam kupić trochę niemowlęcych ubranek i sobie leginsy i podkoszulek ciążowy.
Coś tam kupiłam Ale dzień przygodowy. Zatrzasnelysmy klucze w aucie ..

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. W środę byłam na usg prenatalnym, wszystko cudownie. Dzisiaj odebrałam telefon od lekarza i jestem załamana ;( Wynik z krwi wymaga omówienia bo są jakieś zmiany. Oczywiście kazał mi się uspokoić bo to jeszcze o niczym nie świadczy, ale jednak coś jest nie tak.. Nie mogę dzisiaj sobie miejsca znaleźć, a wiem, że ten stres może jeszcze tylko zaszkodzić :( Ale jak tu teraz o tym nie myśleć?

Odnośnik do komentarza

Ja tydzień siedziałam w domu, trudno nazwać to odpoczywaniem ale jednak trochę odżyłam. Jak zobaczyłam tego malutkiego dzidziusia na ekranie fikajacego z rączkami nóżkami i noskiem to zakochałam się normalnie. I zaczęłam dziergać kocyk bawełniany. Miałam zrobić musztardowy ale akurat mam kilka motkow brudny róż. Wiec sory ale chyba musi być dziewczynka :)

Odnośnik do komentarza

Nie,jeszcze za wcześnie, za tydzień w pon dopiero prenatalne ale z Amelka dowiedziałam się dopiero na połówkowych. A co do pappy,uprzedzał mnie gin faktycznie ze nieraz wychodzi dobrze usg a pappa źle i tez dlatego ja nie chce na razie pappa robić, natomiast z pappa nawet przy złych wynikach rodzą się zupełnie zdrowe dzieci. Mam nadzieje ze wszystko będzie u Ciebie Ok

Odnośnik do komentarza

Pappa jest badaniem zalecanym. A ostatnio chyba proponuje się to badanie każdej kobiecie w każdym wieku. Ostatnio kolezanka która była w ciazy tez miała wrażenie ze się to na przełomie kilku lat zmieniło ze nagle wszystkim proponują. Będzie co ma być. Ja mam teraz ważniejsze badanie na głowie-fiberoskopie córki bo prawdopodobnie ma guzki spiewacze wymagające rehabilitacji foniatrycznej. Moj drugi szkrab najprawdopodobniej przechodzi wcześniej kryzys 3,5 latka i ostatnio dość dużo mamy z nią pracy. A sami musimy się nieraz wykazać duża cierpliwością. Także te badania prenatalne i inne z związane z obecna ciążą zeszły na dalszy plan.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...