Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulinka25

Negatyw jak nic, czekam w takim razie do poniedziałku albo nawet wtorku bo wtedy raczej test już będzie pewny. Niestety czekanie w moim wypadku do @ może być długie bo od kad przestałam brać tabletki anty jeszcze nie było tej pierwszej. Nigdy nie czekałam tak z utęsknieniem na okres. To już 29 miesięcy jak go nie mam.

Odnośnik do komentarza

Witaj Skowronka. Ja tez do osob cierpliwych raczej sie nie zaliczam, ale juz tak tutaj jest. Maja ku temu swoje powody i ja je rozumiem i szanuje. Moglabym pojsc prywatnie do pl ginekologa i wszystko sprawdzic, ale nie mam takiej potrzeby poki co. Bedziemy w maju w pl i wtedy wybiore sie na prywatna wizyte na pewno, no i w UK planuje tez zrobic usg 3d prywatnie.

Marinka1, ooooo tak ogolne oslabienie to teraz moj najwiejszy wrog, czuje sie jak misio, ktory nie moze zapasc w sen zimowy, choc tak bardzo by chcial.

Paulinka25, trzymam kciuki, u mnie podobnie jak u Marinki pierwszy test w dniu planowanej @ wyszedl negatywnie, dopiero kolejny po kilku dniach pozytywny. Strasznie dlugo czekasz na powrot miesiaczki, konsultowalas to z gin ? Bo moze ze wzgledu na brak miesiaczki nie masz owulacji ?? Nie znam sie na tym i nigdy nie spotkalam z takim problemem, ale cholipka zmartwilas mnie troszke.

No nic, czas popracowac. Milego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinka25

9 mies ciazy, 4 mies po porodzie bez tabletek ale brak @, potem decyzja o tabletkach bo gin uznała że nie ma potrzeby czekać na pierwszą miesiączke, i potem 16 mies na tabletkach bez @. 15 lutego przestałam je brać. 26 lutego wszystkie znaki na niebie mówiły że jest owulacja. Więc postanowiliśmy nie czekać do miesiączki która nie wiadomo kiedy się pojawi. wyliczylam sobie z teori że powinnam poczekać 14 dni czyli do 12 marca. Ale miałam nadzieję że coś już wcześniej mogę sprawdzić. Z synem tak miałam że też robiłam 3 dni przed @ i negatyw potem w dzień @ negatyw i chyba 5 dni później dopiero był pozytyw. Więc jeszcze mam dzieje że się udało.

Odnośnik do komentarza

Paulinka25, podczas brania tabletek miesiaczka powinna sie pojawic i to regularnie, przynajmniej w teorii. Co prawda mam niewielkie doswiadczenie, bo na tabletkach bylam krotko i to jako nastolatka, pozniej przeszlam na plastry, ktore duzo bardziej mi sluzyly, a od czasu ciazy z synem nie uzywalismy zadnej antykoncepcji. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze i zgodnie z Twoim przeczuciem, a za kilka dni zobaczysz dwie kreseczki.
Znam przypadek dziewczyny, ktora baaardzo dlugo miala chip antydzieciowy, chyba przez 10 lat, pierwsza owulacja po jego usunieciu i dwie kreseczki od razu. Takze wszystko jest mozliwe.
Hormony kobiety to jednak jest jedna wielka zagadka :)

Odnośnik do komentarza

Fajnie macie że możecie sobie coś liczyć ja mam tak nieregularne miesiączki że wszystko mam tak na chybił trafił;) o poprzednia ciążę staraliśmy się rok a o tą już pół roku. Dlatego taką mam nadzieję że może tym razem. Ostatnio miałam przesunięcie terminu o dwa tygodnie w stosunku do tego co wychodziło mi z obliczeń z miesiączki. Bardzo jestem ciekawa jak teraz będzie ale możliwe że podobnie. Tabletki też kiedyś brałam i to chyba był jedyny czas kiedy miałam regularne okresy :)

Odnośnik do komentarza
Gość Molisia

W sukienki trzecia dwa lata temu obumarła w 10tyg a rok temu ciąża pozamaciczna ;(
Teraz staraliśmy sienaby trafić ze zdrowego jajowodu i mam Nadzieje ze się udało.
Jestem po ovitrelle miałam go 15dni temu wczoraj robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny a dziś beta dlatego z nią tak świruje

Odnośnik do komentarza

Współczuję :( Jeśli test wyszedł pozytywny, beta też wskazuje na wczesną ciążę musisz być dobrej myśli. Nie stresuj się tylko, weekend i tak musisz przeczekać, a beta powinna pójść znacznie w górę w poniedziałek. Bardzo mocno trzymam kciuki! Ja jestem w prawie 7tc pomimo dużych problemów, więc rozumiem Ciebie. Oby się udało :)

Odnośnik do komentarza

Hej! U mnie wychodzi termin porodu na 11 listopada. Test ciążowy, który wyszedł pozytywny zrobiłam tydzień temu w sobotę. U lekarza byłam we wtorek pomimo, że to był dopiero 4 tydzień, bo od samego początku, najszybciej jak to możliwe muszę przyjmować Clexane - zastrzyki. Oczywiście nic nie było jeszcze widać, poza większym endometrium. Kolejna wizyta 20.03. Wierzę, że będzie widać już serduszko. Jest to moja trzecia ciąża.

http://s3.suwaczek.com/20140614290223.png
http://s6.suwaczek.com/201601247244.png

Odnośnik do komentarza

Skowronka, ale test wyszedl Ci pozytywnie ?? U mnie podobnie z regularnoscia miesiaczki, potrafilam miec cykl 40 dniowy. Sciagnelam sobie aplikacje i zaczelam wszystko w niej notowac, tym sposobem ciaza w zasadzie w pierwszym podejsciu. Trzymam kciuki!

Molisia, przyznam sie szczerze ze musialam poczytac co to ovitrelle, duzo pozytywnych opinii i szczesliwych zakonczen po zastosowaniu tego leku, wiec trzymam kciuki, aby i u Ciebie sie powiodlo. Bedziemy czekaly na info w poniedzialek po becie.

Angelika94, widzialam w innych watkach, ze mialas plamienie. Dobrze ze gin sprawdzil co i jak i zaradzil. Oby teraz juz wszystko poszlo bez problemow.

Ana5, dokladnie tak samo wygladal moj pierwszy pozytywny test ciazowy, bardzo delikatny cien drugiej kreski. A teraz obok mnie lezy osmiolatek ;)

MadziaZ, witaj. Wybacz, ze zapytam, ale z jakiego powodu przyjmuje sie takie zastrzyki ? Kolejna wizyta za 10 dni, szybciutko zleci. Powodzenia zycze.

A ja ostatnio chyba za szybko pochwalilam sie brakiem nudnosci, bo od wczoraj jakos tak niezbyt komfortowo sie czuje i lekko doskfierac zaczyna. Milego weekendu drogie panie.

Odnośnik do komentarza

Hej :) Gratulacje listopadowe Mamy :)
Rok temu tak jak Wy ujrzałam dwie kreski, poznałam tu super dziewczyny w temacie Listopadówek 2017, (piszemy do dzis na forum prywatnym) a dziś mam przy sobie swoje czteromiesięczne szczęście :) Życzę Wam wszystkim nudnych, spokojnych ciąż :) Niech kruszynki rosną zdrowo ❤️

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Ja musze brać te zastrzyki ponieważ mam uszkodzony gen odpowiedzialny za zakrzepice. Normalnie mi to nie przeszkadza, ale jak jestem w ciąży clexane jest konieczne. Dowiedziałam się o tym uszkodzonym genie po pierwszej ciąży w której miałam bardzo duże komplikacje. Po zrobieniu badań i przy zastrzykach w drugiej ciąży obyło się bez komplikacji i dziś mam rocznego synka. Moja córeczka gdyby przeżyła - była wczesniaczkiem urodzonym w 27 tc (niestety zmarła po 14 dniach życia) miałaby dzisiaj 2 latka i niecale 5 miesięcy.

http://s3.suwaczek.com/20140614290223.png
http://s6.suwaczek.com/201601247244.png

Odnośnik do komentarza

Kate miałam dwie kreski na teście ale byłam u lekarza i nic pani nie zobaczyła więc troche trudno mi uwierzyć w ta ciążę. Druga wizytę mam w tym tygodniu i mam nadzieję że tym razem uda się juz cos zobaczyć wtedy będę spokojniejsza.
A dziś też jakby mnie mdłości zaczęły łapać ale takie delikatne ;)
Runa dzięki! Też tu zaglądałam w pierwszej ciąży i rzeczywiście wspólne przeżywanie tego czasu było naprawdę super!
MadziaZ gratuluje i trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...