Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, ja już po majowce i dzisiaj niestety w pracy.rano w metrze złapała mnie kontrol i zapłaciłam 164 pln bo bilet był do wczoraj,do tego jechałam do pracy ponad godzinę,gdzie zwykle jadę pół. Masakra. A majówka była taka przyjemna. Co do grupy krwi-tez muszę zrobić i alloprzeciwciala.do tego chyba zrobie już morfologię bo ostatnia robiłam miesiąc temu. Irka,tak mysle o Twoim złym samopoczuciu ze często leżysz,nie masz siły na nic itp. Łukasz witaminki? Nie chodzi mi o kwas foliowy tylk takie dla kobiet w ciazy? Może masz czegoś za mało? Zastanawiam się tez czy nie czujesz się zbyt często przygnębiona? To na pewno nie jakaś depresja? Co do teściów,widać ze bardzo się nimi stresujesz. Może warto trochę rozluźnić kontakty,spotykać się rzadziej.. my teraz byliśmy z dziadkiem i Amka moja nic nie wygadała,ze będzie nunus.ja tez mam jedna stratę o której wie cała rodzina wiec wiem o co Ci chodzi,ale z drugiej str jakby się dowiedzieli to nic by nie było.

Odnośnik do komentarza

Lea, tez bym chciała dziewczynkę,ale jakoś podświadomie czuje ze to chłopak. Jednak mysle ze kobieta powinna mieć syna.jakos zawsze obserwuje,ze te mamy które maja syna są takie bardziej zadbane i zawsze mogą na tego syna liczyć,do tego moj Piotr tez chciałby syna,bo ma sporo zainteresowań typowo męskich o ciagle mówi ze z Amce chciałby pokazać jakieś tam maszyny,samoloty,muzeum motoryzacji itp a Amka póki co marzy o świnkach peppach i obcinaniu włosów lalkom.tak mysle ze obie opcje beda super i dopielnia nasza rodzinkę:)

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Lykam witaminy -jestem słaba od częstych wymiotow.
Odnośnie wiedzy moich teściów to"starej daty ludzie "
O 1 stracie nie wiedzą .
2 syn ur w 24 tyg -już wiedzieli komentarze odnośnie tego ze pochowany ze ma grobek
Ze wszyscy wiedzą itd..
Jak powiedzieliśmy o ciąży z córką ze muszę leżeć komentarz "nie mówcie nikomu jakby kto pytał to noge masz złamaną "
Nie wiem czemu Ale ciaze wg nich należy ukrywać .
O siostrach męża dowiedzieliśmy się po 6 msc .
A jak ostatnio wypatrzyłam ze siostra jest w ciąży i zapytałam na kiedy termin to usłyszałam że wie "tylko najblizsza rodzina i kto mi powiedzial"
A ja umiem dodać 2 do 2.
Ale to nic stary uważa że wszystko ma być naturalnie podtrzymywanie ciąży to niepotrzebne ingerowanie.
Jeździmy do nich tylko od święta a dzus imieniny teściowej to muszę odbebnic z uśmiechem na twarzy .
W czerwcu się zobaczymy na komunii A później pewnie w sierpniu.
Na pomoc z ich strony liczyć nie mogę przy córce lezalam w szpitalu non stop i w domu nikt nie zadzwonił nie zapytał jak się czuję .
Czy do pieca dołożyć albo może po prostu dla towarzystwa.Sama w domu po 12 h .A dzieli nas 2km

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Odnośnie płci -mam tylko siostry i kuzynki 1 kuzyna
Zawsze chciałam syna 1 prawie się udało .
Córka szczerze to taka mala chlopczyca uwielbia kręcić ,samochody kosiarki dźwigi .
Chce być strazakiem albo "paplawiac auta"
Na urodziny dostała warsztat samochodowy o którym marzyła ;)pół pokoju torów wyścigowych samochodów samolotów
I jest w 100%córeczka taty mnie traktuje tylko jak powietrze nie widzi mnie I nie słucha .
I od urodzenia na kolki na zły humor -tatuś .
Może syn byłby bardziej mój dla równowagi .
Ale grunt żeby było zdrowe (na podstawie samopoczucia)nie jestem w stanie zgadnąć kto tam siedzi .
Bo w żadnej ciąży tak się nie czułam .

Odnośnik do komentarza

Irka u nas z kolei zawsze mama i mama ale powoli widzę ze i tato wreszcie jest na ważnym miejscu. Na początku to tak jest ze dziecko wybiera jednego rodzica ale potem się to zmienia.nasze dziewczyny z tego samego rocznika i chyba miesiąca są wiec jezeli Ci samopoczucie pozwoli spędzaj z córka jak najwiecej czasu a wkrótce relacje znacznie się poprawia.tak było właśnie u nas z tatem.jak taty nie ma cały tydzień bo pracuje nad jakimś projektem to zaraz fochy i tata niech do pracy idzie a jak jest wolniejszy i więcej z nią czasu spędza to od razu widać ze tato zyskuje i bez taty nie pójdzie chocby na lody

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Jestem z nią dzień w dzień od urodzenia .Mąż wraca po 19 .
W domu jest w nd i co 2 sobotę .
Na początku było tak ze kolki pojawiały siękoło 18 mąż wracał to bral ja i moment cisza.
(On dumny ze uspokoił ja ze jest cicho)
Jak płakała w nocy to kiedy ja brałam był wrzask -tata cisza.
W nd mąż nią spędzał czas kiedy ja o garnialam wszystko .
Okazało się ze w poniedziałki zawsze niespokojna.
Ale tak kolo roku się zaczęło .
Począwszy od tego ze np sama chodziła od 8 msc życia to po przyjściu taty z pracy szła do niego na czworka i wycieczki za ręce (mąż tylko na filmikach widział że chodzi sama)
Jak mąż był w domu nie dała mi się kąpać karmić przebrać usnąć tylko wieczne Tata (męża mi żal bylo)
Przez 3 msc pracował do 22 i młoda zasypiala dopiero jak wrócił.
Później doszło do tego ze jak się bawiła z tatą to tupals nogą na mnie "do budy"i płacz nie mama .
Przewróciła się krew się leje lecę z pomocą A ta wstała na własne nogi zakrwawiona biegiem do taty .
Był czas ze budząc się w nocy był płacz z tekstem "pusc mojego tate"
Teraz jest lepiej i tak tyle że widzę jedna rzecz .
Przy tacie dużo rzeczy nie umie ,przy mnie samodzielna.
Przy mnie je obiady sama ,kanapki też A przy tatusiu "ręce zmeczone"
Ze mną może super spędzić dzień ,całuje kocha Mamę .Po powrocie raty jest jej na wyłączność nie słucha mnie .
Tata powtórzy po mnie to ona już ok

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Odnośnie brzuszka liczę że po mnie nie będzie długo widać .
Zerkalam za ubraniami ciekawymi zależy mi na długich bluzkach bo mam 185cm wzrostu .
I wiem że zaraz ten brzuch będzie się podnosił i będzie mi widać goły brzuch :/
Niestety z moimi gabarytami to nie takie hop.
Zastanawiam się jak rozmiarowka Hm mama.
Bo tam widziałam fajne bluzki na co dzien

Odnośnik do komentarza

Taaaak, tez oglądałam hm i jak na co dzień bardzo nie lubię tej marki,to te ciążowe ubrania są naprawdę fajne. Mam swoje typy,spodnie lniane i lniana niebieska koszula. Jest sporo firm które robią ubrania takie dla mam ale niekoniecznie w ciazy.uwielbiam miszkomaszko i ich spodnice,bardzo się sprawdzają bo można je nosic na biodrach,wszystkie szerokie lniane ubrania seaside tones,ale drogie.pewnie popatrzę w sieciówkach czy jakieś sukienki są które można nosic z brzuszkiem.teraz brzuszek wypada mi na wakacje i wczesna jesień wiec będzie łatwiej,wtedy z brzuszkiem chodziłam w pierwszym kwartale roku i było dość trudno

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Ja mam na tyle problem ze pewnie nie jedna mama na końcówce wygląda tak jak ja teraz .
Ogólnie ciężko coś kupić a co dopiero w ciazy ...
Fajnie mają drobne mamy ; )
Z córką pamiętam ze na ciazowe ubrania musiałam przejść końcem stycznia Ale i tak nr 1 były koszule nocne .
Lub dresy.
Przytylam ok 8 kg .

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Mnie ciąża zaskoczyła w trakcie intensywnego odchudzania .
Szło mi bardzo dobrze .
Przy 2 pewnie mi się nie uda już z siłownią Ale mąż obiecał że tak się zorganizujemy ze będę mogła wrócić na siłownię -po cc pewnie koło kwietnia/maja za rok.

Odnośnik do komentarza

Irka, ale to cudowne z tym tatą. U nas jest tylko mama i mama. W nocy mama, w dzień mama, tato to ten dziwny pan z brodą. Mam nadzieje, że za parę mięsiecy mu się odmieni. Też jestem wysoka, pod 180 mam, z ciuchów z poprzedniej ciąży zostały mi dżinsy, więc pewnie wyląduje w jakimś c&a lub h&m po jakaś letnią sukienkę. U mnie na razie brzuszka jeszcze nie widać.

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

ana5
Jesteś wysoka poszło w genach dalej?Ja to już widzę u nas córka 3 lata równa z 5 latkami
No to ja nie dość ze 185 to waga3 cyfrowa (i tak dobrze ze spadło mi 16 kg od stycznia)
C&A mnie ratuje Ale obawiam się ze w ciazy będę w przescieradlr chodzić .
A z tatą powiem ze na jedno to wygodne A zarazem przykre bo już słyszę komentarze ze pewnie ja biję!!
Byłam u teściów przetrwalam godzinę :)
Na szczęście szwagierka na dniach rodzi to nikt mnie nie obserwowal;)

Odnośnik do komentarza
Gość Wika90

Ja juz noszę ciązowe jeansy. Kupiłam w hm i koszule ciązowa i do karmienia. Normalne spodnie mnie juz cisną.
Wow to szybko poznałyscie płeć. Ja w pierwszej ciazy w 16 tc, w tej nie nastawiam się na szybciej ;) juz mam stres przez usg genetycznym, a to jeszcze tydzien .
Irka wspolczuję sytuacji z teściami. Moze pójdą po rozum do głowy i nie bedą stresować ciężarnej swoimi mądrościami.

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Mi póki co spodnie lecą z tyłka dosłownie ..
Źle wspominam typowe spodnie jeans z panelem zawsze ten panel ciazowy się zsowal.
Mam ogrdniczki ciazowe i liczę ze we wakacje wykorzystam ;)
Ogólnie niby bardzo dużo schudłam ostatnio ale bielizna np zwija mi sie przy Ranie po cc .
Kupiłam sobie krótkie spodenki niby na gumie Ale oczywiście zwija się przy ranie :/
W zmiane moich teściów nie liczę
Już pare lat do rodziny należę i jedynie mnie cieszy ze mój mąż jest totalnie inny od swojej rodziny .Czasami się boję ze kiedyś on taki nie przyjemny bedzie

Odnośnik do komentarza

Jejka dziewczyny ja wymiękam. 2:47 a ja nie śpię od 1. I nic się nie zanosi żebym za chwile usnęła. W poprzedniej ciazy tez tak miałam.tylko wtedy przyszło to dużo pozniej jak mogłam odespać w dzień. U mnie taki standard o 5:30 zapewne dopiero zasnę. Wiec cały dzień będę nie do życia a w pracy sporo roboty przy majówkowych nieobecnościach. Do tego złapała mnie infekcja-katar i ból gardła. Martwie sie czy ta przeziernosc wyjdzie Ok i nie wiem czy robić sobie jutro morfologię skoro mam te infekcje i teraz nie śpię. Kurczę No :(

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

To ja wręcz odwrotnie ..
Do 2 2 nocy się krecilsm spać nie mogłam -duszno strasznie A ilość komarów które panowały do pokoju zmobilizowala mniedo zamknięcia okna .
Dziś w końcu zjadłam śniadanie bułkę z mlekiem (smak dzieciństwa zaakceptowany) i rosół mogę jeść I tak mnie cieszy ze jest coś co przez gardło przechodzi .

Dziewczyny myślę ze jest was kilka co rodziły nie dawno może coś podpowiecie .
Szwagierka rodzi ma dniach dla malucha coś tam mamy coś jeszcze dokupie Ale chciałabym też jej sprawić przyjemność bo wiem jak to jest jak po porodzie matka odchodzi w zapomnienie.
Ja tylko od niej ponpprodzie dostałam coś dla siebie (zestaw kosmetyków Spa domowe )
Ja mam utrudnione zadanie :
Ona ma Azs i ogólnie duże problemy skórne
Kosmetyki biżuteria nawet odzież nie wchodzi w grę.
DO tego wiem ze nie zostawi dziecka z nikim i nigdzie długo z domu nie wyjdzie .
I w ten sposób pomysłów brak

Odnośnik do komentarza
Gość Brydziak

Hej. Umniebrzuszek widoczny, ubrania jeszcze normalne nosze. Czekam na prenatalne, a w następnym tygodniu robię badania z krwi. Co do prezentu może książka, babski serial/film na Dvd lub np pazurki u kosmetyczki (vocher) bo na paznokciach AZS chyba nie ma

Odnośnik do komentarza
Gość Lea 1991

Hej :) Któraś z wam mnie pytała który to tydzień że płeć widać. To był 12 TC a widać wyrostek płciowy. Liczę jednak że Pani dr się myliła. Ja też mam już brzuch ale jeszcze chodzę w normalnych ciuchach. Wczoraj kupiłam jedne spodnie ciążowe i zwykle koszulki ale nie typowe ciazowki tylko zwykłe. U mnie objawów brak poza zmęczeniem. Wczoraj usnęłam w ciuchach o czym nawet nie pamiętałam. Budzę się rano i patrzę że mam na sobie bluzkę. Nigdy tak mi się nie zdarzyło. Niby nic takiego nie robiłam bo tylko zakupy a tu bach i po mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Witam aż chce się zacytować Happysad "dzień który zaczął się marnie ,marnie skończy sie"
Dziś znów nad ranem mnie obudzilo jestem 4 h na nogach .
Śniadanie które wczoraj było w 100%zaakceptowane dziś nie .
Zazdroszczę wam samopoczucia .
Ja wczoraj miałam dobry dzień myślałam żetak już zostanie .
Ale dobrze ze słoneczko świeci .

Odnośnik do komentarza
Gość EmilkaS

Hej :) Ja z kolei jestem w 14 tygodniu. Termin na 8 listopada. Niestety objawy nie ustają - mdłości, wstręt do jedzenia, zmęczenie, humory i do tego migreny.. A miało być tak pięknie w II trymestrze :D

Odnośnik do komentarza
Gość Irka_88

Witam w ten kolejny słoneczny dzień.
Dziewczyny które miały Papa
Przypomnijcie mi ile próbek jest pobierane (zastanawiam się nad kosztem badania dr mi wspomniał że on ma umowę z jednym laboratorium i koszt 60 zl)Ale zastanawiam się czy to jedna próbka 60 zl czy całość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...