Noworodki i niemowlaki

Czy są tu położne?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ninka90

~ninka90

do ~werka8
podoba mi się takie podejście , oby więcej takich położnych z powołaniem

~Agata_polozna

~Agata_polozna

Droga Pani Pomarańczka, wyniki badań są jednoznaczne - kp jest zdrowsze dla dziecka niż mm. Dlatego też należy skupić się na podstawach.
Napisałam o wygodzie, bo to ona jest realną przeszkodą w zaniechaniu kp. Nie piszę tu o przypadkach zdrowotnych czy dużych problemach laktacyjnych.
I oczywiście - matki mogą karmić czym chcą, takie jest ich prawo. W mojej gestii leży pomoc tym mamom, które chcą karmić kp, a mają problem (np kryzys laktacyjny).

~migdal

~migdal

zgadzam się z pania ~Agata_polozna że kp jest zdrowsze i wygodniejsze, ale to mama powinna podjąć decyzję o sposobie karmienia

~olejuszka

~olejuszka

myślę że powinniśmy żyć zgodnie z naturą, jesteśmy przecież ssakami i powinniśmy podawać swoim dzieciom( przynajmniej w pierwszym okresie życia) to co jest najwartościowsze

monia1992

monia1992

Ja lubie wlasnie karmic swojego babla piersia, wtedy rodzi sie prawdziwa nierozerwalna wiez i dziecko dostaje to co najlepsze . Moj synek uspokaja sie przy piersi i najczesciej wlasnie tak zasypia. Wiadomo ze nieraz zdarzaja sie sytuacje, ze kobieta nie moze karmic dziecka piersia, ale jesli nic nie stoi na przeszkodzie to dlaczego tego nie robic ?

56930 monia1992 Kobieta, 26 lat, Gniezno
~IreneNiezalogowana

~IreneNiezalogowana

Rozumiem, że pojęcie 'butli' jest równoznaczne z mlekiem modyfikowanym? Czy karmienie butlą,ale wypełnionym mlekiem mamy też jest takie złe? Pytam,bo nie wiem