Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość JustynkaR

Hej dziewczyny ja też po glukozie na czczo 90 a po 119 czyli w normie. Trochę żelazo za niskie pewnie znów będę brać ale to nic. Ja jeszcze wyprawki nie szykuje bo dostane wszystko po rodzinie. Tylko woreczek rozglądam się jaki tu kupić. Brzuszek też mam dużych męża koszulki biore do spania he he. A czy macie tak że wasze dzidziolki mają spokojniesze dni w brzuszku? Ja się strasznie tym martwię że np jednego dnia fajnie bryka a następnego tylko delikatnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość paulina9494

Mierzyłam sobie cukier godzine po posiłku i miałam 78 także wyglada na to, że po prostu Młodzieniec będzie duży :)
U mnie też bywa tak, że czuje dziecko delikatnie choć jednak częściej bryka jak szalony Najważniejsze że czujemy :)

Odnośnik do komentarza

A propos cukrzycy...

Dziewczyny które maja/miały cukrzycę ciążowa - badałyscie poziom cukru przed posilkiem? Czy tylko godzinę po posiłku??
Mi kazali mierzyć godzinę po jedzeniu, ale w książeczce która dostałam pisze ze na czczo i przed posiłkami cukier powinien wynosić 70-90. Na czczo mam ok, po posiłkach też, ale przed posiłkami mam zawsze 95-110 i się trochę martwię....

http://global.thebump.com/tickers/tt1dce84. https://lbyf.lilypie.com/3RfUp1.pnghttps://davf.daisypath.com/GXgTp1.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Witajcie
Ja wizytę mam w środę i pewnie dostanę skierowanie na picie glukozy.
Na razie wszystko ok. Mała w brzuszku bryka. Jedyny minus taki że od tygodnia zaczęłam mieć skurcze stóp, łydek itp. Czy bierzecie jakiś magnez? Bo ja tylko falvit mama.
Co do wyprawki to roz. 56-62 mam po chłopakach jeszcze w neutralnych kolorach, część od koleżanki dostanę po jej córeczce. Czekam na pogodę żeby wszystko wyprać i wyprasować. Dla mnie to sama radość a i nowość takie ciuszki dla dziewczynki.
Miłego weekendu brzuchatki!

Odnośnik do komentarza
Gość JustynkaR

Ja tez pije magnez raz lub dwa razy dziennie. W środę mam wizytę. Dziewczyny za chwilę ostatni trymestr przed nami jejku jak ten czas szybko leci.....przede mną jeszcze przeprowadzka do nowego mieszkania i remont. Będzie ciężko ale cieszę się że tyle się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Justynka a ty który tydzien?
Mnie jedna wizyta umknela, lekarz sam na zabiegu w szpitalu był. Tyle co położna zmierzyła i zwazyla i wypisala skierowanie na mocz i morf. Wiec od ostatniej wizyty do kolejnej 8 tyg, chociaż widział mnie na polowkowym USG..
Ja muszę od malować sypialnie i wykończyć w meble. Dopiero złoże lozeczko i skompletuje resztę. Ubrania powolutku dochodzą z zamówień wiec cos idzie do przodu.. Ale jak was podczytuje mam wrażenie ze do tylu sporo jestem :D

https://www.suwaczek.pl/cache/7c35df14f9.png

Odnośnik do komentarza

Mamalastminute mi lekarz przypisal aspargin. Tam jest magnez z potasem ale to chyba tylko na receptę. Kazał brać przez 10 dni 3 razy dziennie bo strasznie lapaly mnie skurcze i macica się stawiała.

Reni też się czuję jakoś z tyłu bo jeszcze tak nie szaleje :) chociaż mam ochotę. Ale narazie przed wyprawka musze starszej córeczce umeblować pokój. Do tej pory spała w naszej sypialni ale teraz przeszła do swojego pokoiku i mimo że nie ma jeszcze 3 latek to nie było trudno jej się przenieść. Była wręcz wniebowzięta. Jednak zabawki są w pudełkach, ubrania w naszej sypialni w szafie a lokator się zmieni więc musimy jej wszystko przenieść do jej pokoiku. Już czas bo kto wie czy później by nie chciała z nami zostać. A cały czas spała w naszym łóżku, nie chciała w łóżeczku i dopiero po kupnie łóżka zaczęła sama spać. Chociaż w nocy przychodziła a teraz przesypia noce i rano przychodzi dopiero się poprzytulac.

Ja jutro wybieram sie na glukoze. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. W aptece dali mi cytrynową i dopiero w domu się zorientowałam ale podobno smaczniejsza.

Jak tam u was po deszczowym weekendzie? Jeszcze nie koniec ale jest tak pochmurno że już by się przydało pójść spać. Któreś z was mają ładną pogodę? U nas grad padał aż biało się zrobiło jak po śniegu

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza
Gość monka89999

Cześć dziewczyny. Jestem styczniówką 2016 oraz lutówka 2018. Dzięki tej stronię poznałam naprawdę masę ciekawych ludzi. Mam w domu parkę ;) w związku z czym mam do sprzedaży po córce ubranka w roz. 52 i 62 (w tym dwa komplety na wyjścia na dworek), kocyk, laktator ręczny z Canpol (używany zaledwie 3 dni, nowy kosztował mnie 60zł), rożek z kokosem. Wszystko w stanie b. dobrym, wszystko miałam nowe. Dorzucę też gratis  Sprzedam za symboliczne 100 zł już z przesyłką. Oczywiście zdjęcia ubranek i całej resztę wyślę na prv. Jakby ktoś był chętny to mój e-mail pin.col@wp.pl

Ps. Mam też do sprzedaży bluzki ciążowe i leginsy w roz. S. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Gość paulina9494

Klara85- też taka obładowana z lidla ostatnio wyszłam :)
U mnie wyprawkowe szaleństwo trwa. Chyba w tym tygodniu będzie już wózek, a w weekend zaczynam remont pokoju dla Maluszka.
Ten czas tak szybko leci, że głowa mała :)
Nad morzem też szaro, buro i ponuro. Czekam na pogodę co by móc ciuszki dla Maluszka ogarniać :)

Odnośnik do komentarza

Paulina, też już myślę o wózku. Mam już jeden na oku na allegro , tylko chcę go zobaczyć na żywo. Poza tym oglądam codziennie łóżeczka, pościele, kocyki. Ceny są zawrotne. Na szczęście moja mama jest krawcową. Będę chciała skorzystać z jej umiejętności. już się cieszy, że uszyje wyprawkę dla wnuczki.

Dziewczyny, miała którąś z Was łóżeczko dostawne ? Zastanawiam się czy nie kupić takiego

Odnośnik do komentarza

Natka znasz wynik?
Klara, tez ogladalam te dostawne lozeczka ale ostatecznie zdecydowałam się na lozeczko z ktorego można zrobić tapczanik dla większego juz bobasa. Fajnie ze mama ci szyje.. Korzystaj z tego bo można sporo zaoszczędzić a i mama radość z pomocy będzie mieć. Ja sama szyje ale tak naprawdę nie lubie wiec nie zmuszam sie. A wózek mam upatrzony w sklepie ale za rada dziewczyn z blogu kupie jak urodze, żeby gwarancja niepotrzebnie mi nie leciała.

https://www.suwaczek.pl/cache/7c35df14f9.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:) jak wasze samopoczucie? U mnie calkiem dobrze, przyjmuję insulinę rano i mierzę cukier 6 razy dziennie i na razie jest ok. Wczoraj miałam wizytę u gina i tez na razie jest ok. Kurczę jak podczytuje to u was wyprawki idą pełną parą :) ja na razie jakos sie jeszcze powstrzymuje i dopiero wczoraj kupiłam kilka różowych ubranek bo prawdopodobnie bd córcia i juz nie wytrzymalam :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Mam wyniki
Na czczo glukoza 81, po 1h 88, po 2h 119. Czyli w porządku.

Widzialyscie że w smyku jest wyprzedaż kolekcji wiosennej - 50%. Szybko ubrania schodzą. Ja wczoraj dodałam do koszyka i już dziś 3 nie było :(. Ale zamówiłam trochę rzeczy: body, pajacyki, czapeczki, koszulobody ze spodniami. :) i dla starszej 2 sukieneczki :)... Mąż jak mąż, nie jest zadowolony bo myśli że wszystko się samo kupi za darmo ale ja za to jestem zadowolona :) już nie mogę się doczekać paczki.

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...