Skocz do zawartości
Forum

PAŹDZIERNIKOWE KULECZKI 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość paulina9494

Nie trać nadziei- super! Będą przystojni, wysocy chłopcy na pewno :)!
U mnie samopoczucie też super. Moje dolegliwości trochę przeszły więc i humor lepszy. Po za tym walczę jak Wy z upałami i dość często zdarzają mi się skurcze w pośladku :D

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim. Witam też nowe mamusie. W kupie raźniej hihi.
Gratuluję wszystkim dobrych wieści, wyników badań i polowkowych. Super, że nam dzieci zdrowo rosną. To najważniejsze.
Mieliśmy kilka dni temu wizytę kontrolną. Z dzidziusiem wszystko w porządku. Mąż nie chce poznać płci. Pani doktor zapytała, czy chcemy wiedzieć, a On na to, że nie. Wrrrr. Ale ja wiem, że będzie syn, synuś, syneczek, mamusi...
Drugi semestr w odróżnieniu od poprzedniego jest dla mnie łaskawy. Nawet upały znoszę dobrze.

Chyba nadszedł ten wielki dzień i dzisiaj poraz pierwszy poczułam ruchy dzidziusia. No pewności nie mam. Leżałam i leżalam, wczuwajac się z całych sił w swoje ciało. Czułam jakby ktoś dotykał mnie palcem w brzuch, tylko od środka. Myślicie, że to było to?

Nasz synek jest już z nami.

Odnośnik do komentarza

Gratuluję zdrowych dziewczynek i chłopców.
Ewa3105 też mam termin na 27.10. Usg zaplanowane na przyszły tydzień. Córa czeka na Różyczkę, ale mi się wydaje, że będzie Rabatek. Zobaczymy...
JustynaR śpij jak Ci wygodnie. Z tym spaniem na lewym boku chodzi o to , żeby nie uciskac żyły głównej dolnej. Widocznie Ci się nie uciska nawet gdy lezysz na plecach. Kolorowych snów.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) również gratuluję dobrych wyników i zdrowych dzidziusiow :) ja mam wizyte za 2 tyg dopiero , czuje sie ok jedynie kregoslup czasem dokucza no i cukrzyca ale nie daje rzadnych objawow tylko mierze cukier 6razy dziennie mam diete ale nie wystarszyla do unormowania i od dzis insulinę wstrzykuje małą dawkę przed śniadaniem. Wszystko przejde aby z dzidzi było wszystko dobrze:) pozdrawiam i zdrówka życzę wam i dzidziusiom

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Jestem mamą dwójki dzieci. Przeglądając Internet natykam się nieustannie na treści, które nic nie wnoszą do mojego życia, a tylko zabierają mój cenny czas. Aby ułatwić innym mamom życie założyłam na facebook’u stronę Mamoteka – czytelnia dla mam , gdzie udostępniam przeczytane przeze mnie artykuły, które mnie zaciekawiły oraz filmiki i zdjęcia na poprawę humoru. Dostarczam treści, dzięki którym dowiesz się jak zadbać o siebie, dom i rodzinę. Jeżeli chcesz znaleźć wartościowe treści w jednym miejscu to zapraszam do polubienia mojej strony:

https://www.facebook.com/Mamoteka-czytelnia-dla-mam-2019522261627243/

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Jutro czeka mnie krzywa cukrowa, troszke sie martwie.. bo zawsze cukier na czczo miesci sie w normie, ale w gornych granicach a w mojej rodzinie cukrzyca jest choroba nr 1. Nasze dzieciatko tez pierwsze odczuwalne kopniaczki zaserwowało mi pod koniec 19 tygodnia ;) Jesli chodzi o plec... to mam przeczucie towarzyszace od pierwszych tygodni ciazy, ze to bedzie synus :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie nowe mamusie. I te już zadomowione :) od piątku miałam problemy z internetem i nie mogłam z niego wgl korzystać. Ale dziś już jest ok. Ja też zauważyłam że dużo będzie dziewiczybek w naszej grupie. U mnie się nic nie zmienia. Oskarek czeka cierpliwie w brzuchu... Tzn z tą cierpliwością to nie do końca. Wczoraj byłam na wizycie u lekarza i wspomniałam mu ze bardzo nisko czuję dziecko więc sprawdził mi szyjke i narazie jest zamknięta, ma 4 cm ale dziecko jest bardzo nisko, praktycznie na niej leży i to co lepsze to głową uciska. To wszystko przez noszenie 2,5 letniej córki, która wiecznie chce na ręce. No i już znam powód stawiania się brzucha i tych dziwnych skurczy. Teraz muszę leżeć. To mój pierwszy dzień a córka już nie wytrzymuje. Ciągle mi mówi że pora wstawać, albo pobudka, zrobiła już taki bałagan a ja nie mam kompletnie siły na sprzątanie. Mąż wróci z pracy i będzie miał co robić :). A tak z dobrych informacji to Oskar waży już 534 gramy i lekarz mówi że to jak najbardziej odpowiednia waga. Wczoraj byłam równo w 23t+0dni.
Ale cieszę się że większość z was ma dobre samopoczucie bo jeszcze każda ma około połowę do przejścia :)

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, wczoraj byłam na połówkowym. Wszysyko jest ok dzidziuś waży prawie 500g. Wszystko na to wskazuje że będzie 3 facet ehh..przegladam to zdjęcie z usg i ja tam siusiaka nie widzę :p A może tylko sobie wmawiam, no ocencie same

monthly_2018_06/pazdziernikowe-kuleczki-2018_67831.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość mamalastminute

Hejka dziewczyny
Gratuluje wszystkim dobrych wyników połówkowych. Witam nowe mamusie. Ja jestem przed krzywą cukrową. 27 mam wizytę i pewnie picie tego świństwa. Moja niunia szaleje w brzusiu a brzusio rośnie. Czuję się ok ale znacznie lepiej rano. Śpię w dowolnych pozycjach ale fakt często na lewym boku bo lubię po prostu.
Czy wam ten czas drugiego trymestru też się tak dłuży czy po prostu tak tylko mi się wydaje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...